Al Waab 0 - 1 UMM Salal — rezultat
Tabele Katar - Druga liga
Second Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Markhiya | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 3 | 12 |
| 2 | Al Kharaitiyat | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 8 |
| 3 | Al Mesaimeer | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 4 | Al Bidda SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 5 | Al Waab | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 6 | UMM Salal | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 7 | Muaither SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 8 | Al-Khor | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 4.5 | 6 |
| 9 | Qatar U23 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 10 | Al Shamal II | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | -7 | 2.2 | 1 |
| 11 | Al-Gharafa B | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 1 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 12 | -10 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Mesaimeer | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 2 | Al Kharaitiyat | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5.5 | 6 |
| 3 | Al Bidda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 4 | Al Waab | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 5 | Muaither SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 3 |
| 6 | UMM Salal | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | -4 | 4 | 1 |
| 7 | Al Shamal II | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | -7 | 2.2 | 1 |
| 8 | Al-Markhiya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Qatar U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Al-Khor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 11 | Al-Gharafa B | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Markhiya | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 3 | 12 |
| 2 | Al-Khor | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 5 | 6 |
| 3 | UMM Salal | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Qatar U23 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 5 | Al Waab | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Al Bidda SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 7 | Muaither SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 8 | Al Kharaitiyat | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | Al-Gharafa B | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 1 |
| 10 | Al Mesaimeer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Al Shamal II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Waab Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Lusail City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 22.09.2026 | Al Mesaimeer | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.09.2026 | Qatar U23 | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.08.2026 | Al Shamal II | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.08.2026 | Al Rayyan SC B | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Al Kharaitiyat | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Al Mesaimeer | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Al-Markhiya | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Al Bidda SC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.03.2026 | Al-Arabi SC | A | 3-1 (1-1) | I | O |
UMM Salal Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Al-Khor | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 21.09.2026 | Al Kharaitiyat | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2026 | Al-Khor | H | 1-5 (1-2) | I | O |
| 30.08.2026 | Al Mesaimeer | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 25.08.2026 | Qatar U23 | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.05.2026 | Al-Gharafa | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 27.04.2026 | Al Ahli Doha | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 08.04.2026 | Al-Rayyan SC | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 04.04.2026 | Al Shamal | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 28.03.2026 | Al-Rayyan SC | A | 3-3 (1-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | – | 89.9% | 90.1% | 89.2% | 90.3% |
| 1 | 2.06 1.4% | 2.06 1.4% | - | 2.07 0.0% | 2.16 5.9% | 2.05 0.0% | 2.15 3.9% |
| X | 3.45 1.4% | 3.45 1.4% | - | 3.45 0.0% | 3.48 0.6% | 3.40 0.0% | 3.50 1.4% |
| 2 | 3.00 1.3% | 3.00 1.3% | - | 2.95 0.0% | 2.78 7.9% | 2.95 0.0% | 2.80 6.7% |
| 0-2 | 2.13 1.4% | 2.13 1.4% | - | 2.15 0.0% | 2.22 3.7% | 2.10 0.0% | 2.22 3.3% |
| 3+ | 1.61 0.6% | 1.61 0.6% | - | 1.61 0.0% | 1.57 3.1% | 1.58 0.0% | 1.57 2.5% |
| 4+ | 2.49 2.4% | 2.49 2.4% | - | 2.47 0.0% | - | 2.50 0.0% | 2.50 4.6% |
| GG | 1.52 3.2% | 1.52 3.2% | - | 1.55 0.0% | 1.50 2.6% | - | 1.51 1.9% |
| NG | 2.32 0.9% | 2.32 0.9% | - | 2.30 0.0% | 2.37 4.9% | - | 2.38 4.4% |
| I2+ | 2.34 1.7% | 2.34 1.7% | - | - | 2.39 2.4% | 2.35 0.0% | 2.40 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice