Al Mesaimeer 0 - 1 Al Waab — rezultat
22.09.2026 17:15 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Al Mesaimeer Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Al Kharaitiyat | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | UMM Salal | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 24.08.2026 | Muaither SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Muaither SC | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Al Waab | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 12.04.2026 | Lusail City | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 05.04.2026 | Al-Khor | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 15.03.2026 | Al Bidda SC | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 08.02.2026 | Al Kharaitiyat | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.02.2026 | Al-Markhiya | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Al Waab Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Qatar U23 | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.08.2026 | Al Shamal II | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.08.2026 | Al Rayyan SC B | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Al Kharaitiyat | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Al Mesaimeer | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Al-Markhiya | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Al Bidda SC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.03.2026 | Al-Arabi SC | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 15.03.2026 | Al-Khor | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.02.2026 | Al-Duhail SC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Second Division | Al Mesaimeer | 3-0 (2-0) | Al Waab | P | O |
| 26.01.2026 | QSL Cup | Al Waab | 3-1 (2-0) | Al Mesaimeer | I | O |
| 21.12.2025 | Second Division | Al Waab | 2-4 (1-1) | Al Mesaimeer | P | O |
| 01.09.2025 | QSL Cup | Al Waab | 1-1 (1-1) | Al Mesaimeer | N | U |
| 04.02.2025 | Second Division | Al Waab | 1-2 (0-1) | Al Mesaimeer | P | O |
| 20.09.2024 | Second Division | Al Mesaimeer | 1-1 (1-1) | Al Waab | N | U |
| 27.04.2024 | Emir Cup | Al Mesaimeer | 2-3 (1-0) | Al Waab | I | O |
| 20.04.2024 | Second Division | Al Mesaimeer | 2-1 (1-0) | Al Waab | P | O |
| 16.12.2023 | Second Division | Al Waab | 0-1 (0-0) | Al Mesaimeer | P | U |
| 16.04.2023 | Second Division | Al Mesaimeer | 2-1 (1-0) | Al Waab | P | O |
| 06.10.2022 | Second Division | Al Waab | 3-0 (1-0) | Al Mesaimeer | I | O |
| 07.02.2022 | Second Division | Al Mesaimeer | 1-1 | Al Waab | N | U |
| 23.09.2021 | Second Division | Al Waab | 1-2 | Al Mesaimeer | P | O |
| 10.04.2021 | Second Division | Al Mesaimeer | 0-1 | Al Waab | I | U |
| 14.03.2021 | Second Division | Al Waab | 1-3 | Al Mesaimeer | P | O |
| 06.12.2020 | Second Division | Al Mesaimeer | 0-0 | Al Waab | N | U |
| 19.02.2020 | Second Division | Al Mesaimeer | 2-0 | Al Waab | P | U |
| 10.11.2019 | Second Division | Al Waab | 0-2 | Al Mesaimeer | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | – | 91.9% | 90.1% | 89.4% | 90.1% |
| 1 | 2.82 26.5% | 2.82 26.5% | - | 2.95 28.3% | 2.76 20.0% | 2.80 27.3% | 2.90 26.1% |
| X | 3.36 5.7% | 3.36 5.7% | - | 3.60 9.1% | 3.63 11.0% | 3.65 4.3% | 3.60 10.8% |
| 2 | 2.19 24.2% | 2.19 24.2% | - | 2.12 25.6% | 2.12 21.8% | 2.05 22.6% | 2.05 24.1% |
| 0-2 | 2.24 14.9% | 2.24 14.9% | - | 2.42 21.0% | 1.98 0.0% | 2.38 22.7% | 2.45 23.7% |
| 3+ | 1.55 10.4% | 1.55 10.4% | - | 1.47 14.5% | 1.72 0.0% | 1.45 13.7% | 1.47 14.5% |
| 4+ | 2.30 14.8% | 2.30 14.8% | - | 2.17 19.6% | 2.20 0.0% | 2.15 20.4% | 2.25 22.4% |
| GG | 1.47 7.0% | 1.47 7.0% | - | 1.46 8.8% | 1.41 11.9% | 1.43 8.3% | 1.44 10.0% |
| NG | 2.44 11.4% | 2.44 11.4% | - | 2.55 15.9% | 2.63 21.8% | 2.55 13.3% | 2.55 18.6% |
| I2+ | 2.17 9.6% | 2.17 9.6% | - | 2.15 12.2% | 2.17 17.2% | 2.15 15.7% | 2.22 15.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice