Al-Sailiya 1 - 1 Al-Rayyan SC — rezultat
28.09.2026 17:15 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Al-Sailiya Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Al Wakrah | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.09.2026 | Al Sadd | H | 3-6 (1-2) | I | O |
| 03.09.2026 | Al-Arabi SC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Al Shahaniya | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Al-Duhail SC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 27.04.2026 | Al Wakrah | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 13.04.2026 | Al Wakrah | A | - | I | U |
| 13.04.2026 | Al-Arabi SC | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.04.2026 | Al Sadd | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 03.04.2026 | Al Ahli Doha | A | 2-2 (2-0) | N | O |
Al-Rayyan SC Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Qatar SC | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.09.2026 | Al Ahli Doha | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Al-Duhail SC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.09.2026 | Al Shamal | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 27.08.2026 | Al Wakrah | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 20.08.2026 | Lusail City | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Al Wakrah | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 27.04.2026 | Al-Arabi SC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 23.04.2026 | Al Shabab | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 19.04.2026 | Al Qadsia | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2026 | Stars League | Al-Sailiya | 1-3 (0-2) | Al-Rayyan SC | I | O |
| 14.11.2025 | QSL Cup | Al-Sailiya | 1-4 (1-1) | Al-Rayyan SC | I | O |
| 14.08.2025 | Stars League | Al-Rayyan SC | 3-1 (0-1) | Al-Sailiya | I | O |
| 14.04.2023 | Stars League | Al-Sailiya | 2-2 (2-2) | Al-Rayyan SC | N | O |
| 07.03.2023 | Emir Cup | Al-Rayyan SC | 1-2 (1-1) | Al-Sailiya | P | O |
| 05.01.2023 | Stars League | Al-Rayyan SC | 2-0 (0-0) | Al-Sailiya | I | U |
| 23.03.2022 | QSL Cup | Al-Sailiya | 3-2 (1-1) | Al-Rayyan SC | P | O |
| 10.02.2022 | Stars League | Al-Sailiya | 1-1 (0-0) | Al-Rayyan SC | N | U |
| 26.10.2021 | Stars League | Al-Rayyan SC | 4-2 (0-0) | Al-Sailiya | I | O |
| 26.03.2021 | QSL Cup | Al-Sailiya | 2-0 (1-0) | Al-Rayyan SC | P | U |
| 02.01.2021 | Stars League | Al-Rayyan SC | 0-2 (0-2) | Al-Sailiya | P | U |
| 03.09.2020 | Stars League | Al-Sailiya | 1-1 (1-0) | Al-Rayyan SC | N | U |
| 06.08.2020 | Stars League | Al-Rayyan SC | 1-0 (1-0) | Al-Sailiya | I | U |
| 31.10.2019 | Stars League | Al-Sailiya | 0-2 (0-1) | Al-Rayyan SC | I | U |
| 04.04.2019 | Stars League | Al-Rayyan SC | 2-2 (1-1) | Al-Sailiya | N | O |
| 25.10.2018 | Stars League | Al-Sailiya | 1-2 (1-0) | Al-Rayyan SC | I | O |
| 16.02.2018 | Stars League | Al-Rayyan SC | 2-2 (0-1) | Al-Sailiya | N | O |
| 20.10.2017 | Stars League | Al-Sailiya | 0-1 (0-0) | Al-Rayyan SC | I | U |
| 13.01.2017 | Stars League | Al-Rayyan SC | 4-0 (2-0) | Al-Sailiya | I | O |
| 15.10.2016 | Stars League | Al-Sailiya | 1-1 (1-0) | Al-Rayyan SC | N | U |
| 21.12.2015 | Stars League | Al-Sailiya | 1-2 (0-0) | Al-Rayyan SC | I | O |
| 11.09.2015 | Stars League | Al-Rayyan SC | 4-0 (2-0) | Al-Sailiya | I | O |
| 28.01.2014 | Stars League | Al-Rayyan SC | 0-1 (0-0) | Al-Sailiya | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 91.8% | 91.4% | 90.2% | 89.3% | 90.2% |
| 1 | 4.34 3.8% | 4.34 3.8% | 4.15 1.2% | 3.90 4.9% | 4.02 1.7% | 3.65 6.4% | 4.00 2.4% |
| X | 3.90 4.0% | 3.90 4.0% | 3.85 0.0% | 3.85 3.8% | 3.78 0.8% | 4.00 0.0% | 3.80 1.3% |
| 2 | 1.61 0.0% | 1.61 0.0% | 1.70 1.2% | 1.73 3.0% | 1.68 0.6% | 1.68 3.1% | 1.68 0.6% |
| 0-2 | 2.22 3.3% | 2.22 3.3% | 2.25 2.3% | 2.22 2.3% | 2.29 3.2% | 2.20 4.3% | 2.28 2.7% |
| 3+ | 1.56 2.5% | 1.56 2.5% | 1.53 1.3% | 1.57 1.3% | 1.54 1.9% | 1.53 2.5% | 1.54 1.9% |
| 4+ | 2.41 2.0% | 2.41 2.0% | 2.40 4.0% | 2.40 2.0% | - | 2.35 4.1% | 2.45 2.0% |
| GG | 1.58 1.3% | 1.58 1.3% | 1.53 1.3% | 1.59 2.5% | 1.55 1.9% | 1.57 4.3% | 1.56 1.9% |
| NG | 2.19 1.9% | 2.19 1.9% | 2.25 4.7% | 2.22 3.3% | 2.25 2.7% | 2.20 4.8% | 2.25 2.3% |
| I2+ | 2.19 2.7% | 2.19 2.7% | 2.30 2.1% | 2.30 0.0% | 2.31 2.9% | 2.30 2.1% | 2.32 2.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice