Al Shahaniya 1 - 3 Al-Duhail SC — rezultat
28.09.2026 17:15 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Al Shahaniya Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Al Ahli Doha | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Al-Duhail SC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.09.2026 | Al Shamal | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Al-Sailiya | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 21.08.2026 | Al-Gharafa | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.05.2026 | Al Kharaitiyat | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 27.04.2026 | Al-Gharafa | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.04.2026 | Al Shamal | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Al-Arabi SC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 24.03.2026 | Al-Rayyan SC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Al-Duhail SC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | Al-Arabi SC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Al Shahaniya | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Al-Rayyan SC | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Al-Arabi SC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Al-Sailiya | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.05.2026 | Al Sadd | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 05.05.2026 | Al Sadd | A | - | I | U |
| 01.05.2026 | Al-Arabi SC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 27.04.2026 | Qatar SC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 13.04.2026 | Al-Ahli Jeddah | A | - | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Stars League | Al-Duhail SC | 1-1 (0-0) | Al Shahaniya | N | U |
| 08.01.2026 | Stars League | Al Shahaniya | 0-0 (0-0) | Al-Duhail SC | N | U |
| 14.12.2025 | QSL Cup | Al Shahaniya | 2-0 | Al-Duhail SC | P | U |
| 16.08.2025 | Stars League | Al-Duhail SC | 1-1 (0-1) | Al Shahaniya | N | U |
| 28.02.2025 | Stars League | Al-Duhail SC | 2-1 (0-0) | Al Shahaniya | I | O |
| 10.11.2024 | QSL Cup | Al-Duhail SC | 1-1 (1-0) | Al Shahaniya | N | U |
| 27.09.2024 | Stars League | Al Shahaniya | 2-1 (2-0) | Al-Duhail SC | P | O |
| 27.02.2020 | Stars League | Al-Duhail SC | 3-1 (1-1) | Al Shahaniya | I | O |
| 28.09.2019 | Stars League | Al Shahaniya | 0-1 (0-1) | Al-Duhail SC | I | U |
| 08.11.2018 | Stars League | Al-Duhail SC | 5-1 (2-0) | Al Shahaniya | I | O |
| 05.08.2018 | Stars League | Al Shahaniya | 0-3 (0-0) | Al-Duhail SC | I | O |
| 15.04.2017 | Stars League | Al Shahaniya | 2-2 (1-1) | Al-Duhail SC | N | O |
| 21.12.2016 | Stars League | Al-Duhail SC | 10-0 (4-0) | Al Shahaniya | I | O |
| 04.04.2015 | Stars League | Al-Duhail SC | 3-3 (2-2) | Al Shahaniya | N | O |
| 30.11.2014 | Stars League | Al Shahaniya | 0-5 (0-3) | Al-Duhail SC | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 91.5% | 91.5% | 90.2% | 89.3% | 90.2% |
| 1 | 3.96 29.0% | 3.96 29.0% | 4.15 36.1% | 4.20 44.8% | 3.84 31.5% | 3.80 40.7% | 4.00 37.9% |
| X | 3.80 15.9% | 3.80 15.9% | 3.80 10.1% | 3.90 11.4% | 3.90 11.7% | 4.00 14.3% | 3.75 11.9% |
| 2 | 1.69 19.1% | 1.69 19.1% | 1.70 19.8% | 1.67 23.0% | 1.69 18.8% | 1.65 23.3% | 1.69 20.3% |
| 0-2 | 2.17 5.3% | 2.17 5.3% | 2.25 7.1% | 2.17 3.3% | 2.25 7.1% | 2.10 7.1% | 2.25 8.2% |
| 3+ | 1.59 3.6% | 1.59 3.6% | 1.53 6.1% | 1.60 3.0% | 1.56 4.9% | 1.58 5.4% | 1.56 5.5% |
| 4+ | 2.49 3.9% | 2.49 3.9% | 2.45 7.5% | 2.45 3.9% | - | 2.50 5.7% | 2.47 8.5% |
| GG | 1.57 2.6% | 1.57 2.6% | 1.55 1.3% | 1.63 3.8% | 1.56 0.6% | 1.64 4.5% | 1.56 0.0% |
| NG | 2.20 3.9% | 2.20 3.9% | 2.20 2.2% | 2.15 4.4% | 2.24 0.4% | 2.10 4.5% | 2.25 0.0% |
| I2+ | 2.34 3.3% | 2.34 3.3% | 2.30 6.1% | 2.32 2.1% | 2.34 6.0% | 2.35 7.8% | 2.35 6.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice