Al Shamal 2 - 1 Muaither SC — rezultat
01.10.2026 17:15 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Al Shamal Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Al Bidda SC | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 14.09.2026 | Al-Ittihad FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.09.2026 | Al Wakrah | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.09.2026 | Al Shahaniya | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Al-Rayyan SC | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 27.08.2026 | Al-Gharafa | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 21.08.2026 | Al-Arabi SC | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 01.05.2026 | Al Sadd | H | 4-6 (1-4) | I | O |
| 27.04.2026 | Al Sadd | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 13.04.2026 | Qatar SC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
Muaither SC Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Al-Khor | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 07.09.2026 | Al-Gharafa B | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 31.08.2026 | Al Rayyan SC B | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 24.08.2026 | Al Mesaimeer | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.04.2026 | Al Mesaimeer | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Al Kharaitiyat | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Al Bidda SC | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 15.04.2026 | Al-Rayyan SC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.04.2026 | Al-Markhiya | A | 3-4 (1-2) | P | O |
| 29.03.2026 | Al-Arabi SC | H | 3-3 (3-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.02.2024 | Stars League | Al Shamal | 0-0 (0-0) | Muaither SC | N | U |
| 24.09.2023 | Stars League | Muaither SC | 2-2 (0-0) | Al Shamal | N | O |
| 29.04.2022 | QFA Cup | Muaither SC | 3-5 (0-2) | Al Shamal | P | O |
| 15.02.2021 | Second Division | Al Shamal | 1-1 | Muaither SC | N | U |
| 26.12.2020 | Second Division | Muaither SC | 2-2 | Al Shamal | N | O |
| 20.10.2020 | Second Division | Al Shamal | 2-0 | Muaither SC | P | U |
| 13.08.2020 | Second Division | Al Shamal | 1-0 | Muaither SC | P | U |
| 26.02.2020 | Second Division | Muaither SC | 1-0 | Al Shamal | I | U |
| 20.12.2019 | Second Division | Al Shamal | 0-0 | Muaither SC | N | U |
| 18.09.2019 | Second Division | Muaither SC | 2-2 | Al Shamal | N | O |
| 13.02.2019 | Second Division | Muaither SC | 2-0 | Al Shamal | I | U |
| 07.11.2018 | Second Division | Al Shamal | 1-3 | Muaither SC | I | O |
| 19.09.2018 | Second Division | Muaither SC | 1-0 | Al Shamal | I | U |
| 21.02.2018 | Second Division | Al Shamal | 2-1 | Muaither SC | P | O |
| 17.11.2017 | Second Division | Muaither SC | 1-3 | Al Shamal | P | O |
| 20.09.2017 | Second Division | Al Shamal | 2-2 | Muaither SC | N | O |
| 14.12.2015 | Second Division | Muaither SC | 0-2 | Al Shamal | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.2% | 92.1% | 91.0% | 90.2% | 89.3% | 90.2% |
| 1 | 1.46 0.7% | 1.46 0.7% | 1.45 0.0% | 1.41 1.4% | 1.43 0.0% | 1.45 3.6% | 1.43 0.0% |
| X | 4.90 2.0% | 4.94 2.2% | 4.35 2.2% | 4.55 1.1% | 4.24 1.9% | 4.50 0.0% | 4.25 0.0% |
| 2 | 6.10 0.0% | 6.15 0.0% | 6.00 1.7% | 5.90 3.5% | 5.75 1.8% | 4.80 12.7% | 5.75 0.0% |
| 0-2 | 2.35 4.1% | 2.35 4.1% | 2.25 6.3% | 2.37 0.0% | 2.29 0.4% | 2.11 8.3% | 2.28 0.0% |
| 3+ | 1.58 3.3% | 1.58 3.3% | 1.53 5.5% | 1.49 0.0% | 1.54 0.0% | 1.57 6.1% | 1.54 0.0% |
| 4+ | 2.34 4.5% | 2.34 4.5% | 2.40 6.7% | 2.22 0.0% | 2.29 0.4% | 2.45 11.4% | 2.45 0.0% |
| GG | 1.67 2.5% | 1.67 2.5% | 1.68 3.1% | 1.69 2.4% | 1.71 4.3% | 1.77 3.5% | 1.72 0.0% |
| NG | 2.05 2.4% | 2.05 2.4% | 1.98 3.4% | 2.05 2.4% | 2.00 4.3% | 1.90 5.0% | 2.00 0.0% |
| I2+ | 2.28 3.2% | 2.28 3.2% | 2.30 4.5% | 2.12 0.0% | 2.31 4.1% | 2.35 6.8% | 2.32 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice