Lusail City 1 - 0 Al-Markhiya — rezultat
21.09.2026 17:15 • Katar - QSL kup
Forma i statistika timova
Lusail City Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | Al-Gharafa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.09.2026 | Al Wakrah | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 28.08.2026 | Al Ahli Doha | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 20.08.2026 | Al-Rayyan SC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.04.2026 | Al Bidda SC | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Al-Markhiya | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.04.2026 | Al Mesaimeer | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Al Kharaitiyat | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Muaither SC | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 08.02.2026 | Al-Khor | A | 1-5 (1-1) | P | O |
Al-Markhiya Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Al Rayyan SC B | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 30.08.2026 | Al-Gharafa B | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 23.08.2026 | Al-Khor | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 30.04.2026 | Al-Khor | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 25.04.2026 | Lusail City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 12.04.2026 | Al Waab | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Muaither SC | H | 3-4 (1-2) | I | O |
| 25.03.2026 | Muaither SC | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Al Kharaitiyat | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Al Sadd | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Second Division | Al-Markhiya | 0-2 (0-1) | Lusail City | P | U |
| 21.12.2025 | Second Division | Lusail City | 2-1 (0-1) | Al-Markhiya | P | O |
| 15.11.2025 | QSL Cup | Lusail City | 1-2 (0-1) | Al-Markhiya | I | O |
| 03.02.2025 | Second Division | Lusail City | 0-1 (0-0) | Al-Markhiya | I | U |
| 19.09.2024 | Second Division | Al-Markhiya | 2-2 (2-1) | Lusail City | N | O |
| 13.03.2022 | Second Division | Al-Markhiya | 0-1 (0-0) | Lusail City | P | U |
| 21.01.2022 | Second Division | Lusail City | 0-1 (0-1) | Al-Markhiya | I | U |
| 06.04.2021 | Second Division | Lusail City | 0-2 | Al-Markhiya | I | U |
| 03.02.2021 | Second Division | Al-Markhiya | 0-1 | Lusail City | P | U |
| 02.12.2020 | Second Division | Lusail City | 0-2 | Al-Markhiya | I | U |
| 19.02.2020 | Second Division | Lusail City | 3-1 | Al-Markhiya | P | O |
| 10.11.2019 | Second Division | Al-Markhiya | 2-0 | Lusail City | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 91.8% | – | 91.8% | 89.3% | 90.3% |
| 1 | 1.88 0.0% | 1.88 0.0% | 1.95 0.0% | - | 1.89 0.0% | 1.70 0.0% | 1.93 0.0% |
| X | 3.42 1.2% | 3.42 1.2% | 3.60 0.0% | - | 3.65 0.0% | 4.00 0.0% | 3.50 0.0% |
| 2 | 3.51 1.2% | 3.51 1.2% | 3.35 0.0% | - | 3.49 0.0% | 3.55 0.0% | 3.30 0.0% |
| 0-2 | 2.10 1.4% | 2.10 1.4% | 2.12 0.0% | - | 2.15 0.0% | 2.10 0.0% | 2.12 0.0% |
| 3+ | 1.63 1.2% | 1.63 1.2% | 1.60 0.0% | - | 1.62 0.0% | 1.58 0.0% | 1.62 0.0% |
| 4+ | 2.56 1.6% | 2.56 1.6% | 2.60 0.0% | - | - | 2.50 0.0% | 2.62 0.0% |
| GG | 1.55 1.3% | 1.55 1.3% | 1.53 0.0% | - | 1.57 0.0% | 1.62 0.0% | 1.56 0.0% |
| NG | 2.24 2.2% | 2.24 2.2% | 2.25 0.0% | - | 2.24 0.0% | 2.10 0.0% | 2.25 0.0% |
| I2+ | 2.39 0.4% | 2.39 0.4% | 2.45 0.0% | - | 2.47 0.0% | 2.35 0.0% | 2.47 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice