Shenyang Urban 1 - 1 Guangxi Baoyun — rezultat
29.11.2022 06:00 • Kina - Prva liga
Tabele Kina - Prva liga
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 26 | 18 | 6 | 2 | 55 | 22 | 33 | 3 | 60 |
| 2 | Nantong Zhiyun | 26 | 13 | 9 | 4 | 35 | 20 | 15 | 2.1 | 48 |
| 3 | Guangxi Hengchen | 27 | 13 | 8 | 6 | 43 | 30 | 13 | 2.7 | 47 |
| 4 | Shenzhen Juniors | 27 | 12 | 10 | 5 | 42 | 31 | 11 | 2.7 | 46 |
| 5 | Shaanxi Union | 26 | 12 | 6 | 8 | 47 | 28 | 19 | 2.9 | 42 |
| 6 | Yanbian Longding | 27 | 10 | 9 | 8 | 39 | 29 | 10 | 2.5 | 39 |
| 7 | Wuxi Wugou | 27 | 10 | 6 | 11 | 41 | 33 | 8 | 2.7 | 36 |
| 8 | Hebei Kungfu | 26 | 9 | 8 | 9 | 23 | 25 | -2 | 1.8 | 35 |
| 9 | Changchun Yatai | 27 | 10 | 6 | 11 | 41 | 44 | -3 | 3.1 | 32* |
| 10 | Ningbo Professional | 27 | 9 | 7 | 11 | 28 | 32 | -4 | 2.2 | 31* |
| 11 | Dalian Huayi | 27 | 7 | 10 | 10 | 32 | 39 | -7 | 2.6 | 31 |
| 12 | Suzhou Dongwu | 27 | 7 | 11 | 9 | 31 | 36 | -5 | 2.5 | 29* |
| 13 | Heilongjiang Lava Spring | 27 | 5 | 12 | 10 | 38 | 49 | -11 | 3.2 | 27 |
| 14 | Nanjing City | 26 | 5 | 7 | 14 | 21 | 37 | -16 | 2.2 | 22 |
| 15 | Meizhou Kejia | 26 | 7 | 4 | 15 | 25 | 53 | -28 | 3 | 16* |
| 16 | Dongguan United | 27 | 3 | 7 | 17 | 26 | 59 | -33 | 3.1 | 16 |
* Changchun Yatai: −4 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Changchun Yatai
* Ningbo Professional: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Ningbo Professional
* Suzhou Dongwu: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Suzhou Dongwu
* Meizhou Kejia: −9 bodova — CFA: -3 (01/2026) + jos -6 (05/2026, Xinhua) - Meizhou Kejia/Hakka
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nantong Zhiyun | 13 | 10 | 1 | 2 | 22 | 8 | 14 | 2.3 | 31 |
| 2 | Shaanxi Union | 13 | 9 | 3 | 1 | 28 | 9 | 19 | 2.8 | 30 |
| 3 | Guangzhou E-Power | 13 | 9 | 3 | 1 | 26 | 9 | 17 | 2.7 | 30 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 14 | 7 | 6 | 1 | 26 | 17 | 9 | 3.1 | 27 |
| 5 | Shenzhen Juniors | 14 | 6 | 6 | 2 | 20 | 15 | 5 | 2.5 | 24 |
| 6 | Changchun Yatai | 13 | 7 | 2 | 4 | 22 | 19 | 3 | 3.2 | 23 |
| 7 | Dalian Huayi | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 22 |
| 8 | Yanbian Longding | 14 | 5 | 6 | 3 | 22 | 12 | 10 | 2.4 | 21 |
| 9 | Hebei Kungfu | 13 | 5 | 4 | 4 | 11 | 11 | 0 | 1.7 | 19 |
| 10 | Ningbo Professional | 14 | 5 | 4 | 5 | 18 | 20 | -2 | 2.7 | 19 |
| 11 | Suzhou Dongwu | 14 | 5 | 4 | 5 | 14 | 16 | -2 | 2.1 | 19 |
| 12 | Wuxi Wugou | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 2.5 | 16 |
| 13 | Nanjing City | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.5 | 15 |
| 14 | Meizhou Kejia | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 32 | -16 | 3.7 | 13 |
| 15 | Heilongjiang Lava Spring | 13 | 2 | 6 | 5 | 18 | 22 | -4 | 3.1 | 12 |
| 16 | Dongguan United | 13 | 1 | 3 | 9 | 9 | 24 | -15 | 2.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 13 | 9 | 3 | 1 | 29 | 13 | 16 | 3.2 | 30 |
| 2 | Shenzhen Juniors | 13 | 6 | 4 | 3 | 22 | 16 | 6 | 2.9 | 22 |
| 3 | Wuxi Wugou | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 | 17 | 8 | 3 | 20 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 13 | 6 | 2 | 5 | 17 | 13 | 4 | 2.3 | 20 |
| 5 | Yanbian Longding | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 17 | 0 | 2.6 | 18 |
| 6 | Nantong Zhiyun | 13 | 3 | 8 | 2 | 13 | 12 | 1 | 1.9 | 17 |
| 7 | Hebei Kungfu | 13 | 4 | 4 | 5 | 12 | 14 | -2 | 2 | 16 |
| 8 | Ningbo Professional | 13 | 4 | 3 | 6 | 10 | 12 | -2 | 1.7 | 15 |
| 9 | Heilongjiang Lava Spring | 14 | 3 | 6 | 5 | 20 | 27 | -7 | 3.4 | 15 |
| 10 | Suzhou Dongwu | 13 | 2 | 7 | 4 | 17 | 20 | -3 | 2.8 | 13 |
| 11 | Changchun Yatai | 14 | 3 | 4 | 7 | 19 | 25 | -6 | 3.1 | 13 |
| 12 | Shaanxi Union | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 | 19 | 0 | 2.9 | 12 |
| 13 | Meizhou Kejia | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | 21 | -12 | 2.3 | 12 |
| 14 | Dongguan United | 14 | 2 | 4 | 8 | 17 | 35 | -18 | 3.7 | 10 |
| 15 | Dalian Huayi | 14 | 2 | 3 | 9 | 11 | 23 | -12 | 2.4 | 9 |
| 16 | Nanjing City | 13 | 1 | 4 | 8 | 8 | 18 | -10 | 2 | 7 |
Forma i statistika timova
Shenyang Urban Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2022 | BIT | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.11.2022 | Xinjiang Tianshan | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 13.11.2022 | Qingdao Youth Island | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 09.11.2022 | Qingdao Jonoon | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 04.11.2022 | Guangxi Baoyun | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 31.10.2022 | BIT | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.10.2022 | Xinjiang Tianshan | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 29.09.2022 | Suzhou Dongwu | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 25.09.2022 | Shaanxi Changan Athletic | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 21.09.2022 | Zibo Cuju | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Guangxi Baoyun Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2022 | Xinjiang Tianshan | H | 5-2 (3-0) | P | O |
| 20.11.2022 | Qingdao Youth Island | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.11.2022 | Henan Jianye | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 13.11.2022 | Qingdao Jonoon | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 09.11.2022 | BIT | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.11.2022 | Shenyang Urban | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 01.11.2022 | Xinjiang Tianshan | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.10.2022 | Qingdao Youth Island | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.09.2022 | Jiangxi Liansheng | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 24.09.2022 | Heilongjiang Lava Spring | H | 2-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2022 | League One | Guangxi Baoyun | 2-2 (0-0) | Shenyang Urban | N | O |