Auda 2 - 2 Grobina — rezultat
Forma i statistika timova
Auda Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | Dinamo Tirana | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 09.08.2026 | FS Jelgava | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.08.2026 | Dinamo Tirana | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2026 | FCSB | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 26.07.2026 | BFC Daugavpils | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.07.2026 | FCSB | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 19.07.2026 | FK Liepaja | H | 0-0 | I | U |
| 11.07.2026 | FK Liepaja | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.07.2026 | Rigas FS | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.06.2026 | Riga | H | 0-2 (0-2) | I | U |
Grobina Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2026 | Rigas FS | A | 6-1 (4-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Riga | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 27.07.2026 | Ogre United | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 20.07.2026 | Super Nova | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.07.2026 | Marupe | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.07.2026 | Tukums | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 29.06.2026 | FS Jelgava | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.06.2026 | Auda | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.06.2026 | BFC Daugavpils | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.06.2026 | FK Liepaja | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.06.2026 | Virsliga | Grobina | 0-0 (0-0) | Auda | N | U |
| 07.05.2026 | Virsliga | Auda | 7-0 (3-0) | Grobina | P | O |
| 14.03.2026 | Virsliga | Grobina | 0-2 (0-1) | Auda | P | U |
| 09.11.2025 | Virsliga | Grobina | 2-2 (0-2) | Auda | N | O |
| 24.08.2025 | Virsliga | Auda | 1-0 (0-0) | Grobina | P | U |
| 06.08.2025 | Cup | Auda | 1-0 (0-0) | Grobina | P | U |
| 18.06.2025 | Virsliga | Grobina | 1-2 (1-1) | Auda | P | O |
| 24.04.2025 | Virsliga | Auda | 2-0 (1-0) | Grobina | P | U |
| 22.09.2024 | Virsliga | Auda | 2-0 (2-0) | Grobina | P | U |
| 02.07.2024 | Virsliga | Auda | 0-1 (0-1) | Grobina | I | U |
| 11.05.2024 | Virsliga | Grobina | 2-2 (1-2) | Auda | N | O |
| 31.03.2024 | Virsliga | Grobina | 1-1 (0-0) | Auda | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | – | 92.1% | 89.9% | 90.0% | 89.2% | 90.2% |
| 1 | 1.44 6.5% | - | 1.50 0.0% | 1.49 7.5% | 1.45 2.0% | 1.47 0.7% | 1.50 6.3% |
| X | 4.15 7.8% | - | 4.35 2.4% | 4.15 9.2% | 4.27 2.9% | 4.00 0.0% | 4.00 8.1% |
| 2 | 6.11 16.2% | - | 5.30 0.9% | 5.00 13.6% | 5.35 3.9% | 5.25 1.9% | 5.20 11.8% |
| 0-2 | 2.33 1.7% | - | 2.50 6.4% | 2.30 1.3% | 2.47 3.8% | 2.20 2.2% | 2.50 11.1% |
| 3+ | 1.48 4.5% | - | 1.42 4.1% | 1.53 0.6% | 1.46 2.7% | 1.53 2.0% | 1.45 6.5% |
| 4+ | 2.27 1.3% | - | 2.20 4.3% | 2.35 1.3% | 2.24 3.9% | 2.35 4.4% | 2.20 10.9% |
| GG | 1.62 1.3% | - | 1.55 3.1% | 1.67 5.0% | 1.60 1.2% | 1.65 3.1% | 1.57 3.1% |
| NG | 2.15 1.4% | - | 2.20 4.8% | 2.07 6.8% | 2.15 0.9% | 2.05 4.7% | 2.22 4.7% |
| I2+ | 2.24 2.2% | - | 2.15 4.4% | - | 2.20 2.2% | 2.30 2.2% | 2.18 7.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice