Super Nova 0 - 0 BFC Daugavpils — rezultat
22.08.2026 12:30 • Letonija - Virsliga
Mečevi iz lige Letonija - Virsliga
Tabele Letonija - Virsliga
Virsliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rigas FS | 31 | 24 | 5 | 2 | 75 | 24 | 51 | 3.2 | 77 |
| 2 | Riga | 32 | 23 | 7 | 2 | 88 | 30 | 58 | 3.7 | 76 |
| 3 | Auda | 32 | 19 | 7 | 6 | 52 | 32 | 20 | 2.6 | 64 |
| 4 | FK Liepaja | 32 | 12 | 7 | 13 | 43 | 46 | -3 | 2.8 | 43 |
| 5 | BFC Daugavpils | 32 | 11 | 9 | 12 | 37 | 36 | 1 | 2.3 | 42 |
| 6 | Super Nova | 31 | 11 | 5 | 15 | 31 | 41 | -10 | 2.3 | 38 |
| 7 | FS Jelgava | 32 | 8 | 8 | 16 | 34 | 53 | -19 | 2.7 | 32 |
| 8 | Grobina | 32 | 5 | 11 | 16 | 22 | 54 | -32 | 2.4 | 26 |
| 9 | Tukums | 32 | 5 | 9 | 18 | 44 | 63 | -19 | 3.3 | 24 |
| 10 | Ogre United | 32 | 4 | 6 | 22 | 31 | 78 | -47 | 3.4 | 18 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Riga | 16 | 12 | 4 | 0 | 46 | 14 | 32 | 3.8 | 40 |
| 2 | Rigas FS | 15 | 10 | 4 | 1 | 46 | 14 | 32 | 4 | 34 |
| 3 | Auda | 17 | 10 | 3 | 4 | 29 | 16 | 13 | 2.6 | 33 |
| 4 | FK Liepaja | 15 | 8 | 3 | 4 | 28 | 17 | 11 | 3 | 27 |
| 5 | BFC Daugavpils | 16 | 8 | 2 | 6 | 18 | 13 | 5 | 1.9 | 26 |
| 6 | Tukums | 17 | 5 | 5 | 7 | 28 | 26 | 2 | 3.2 | 20 |
| 7 | Grobina | 15 | 3 | 6 | 6 | 12 | 19 | -7 | 2.1 | 15 |
| 8 | Super Nova | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 | 26 | -9 | 2.7 | 15 |
| 9 | FS Jelgava | 16 | 4 | 2 | 10 | 13 | 25 | -12 | 2.4 | 14 |
| 10 | Ogre United | 16 | 2 | 5 | 9 | 18 | 32 | -14 | 3.1 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rigas FS | 16 | 14 | 1 | 1 | 29 | 10 | 19 | 2.4 | 43 |
| 2 | Riga | 16 | 11 | 3 | 2 | 42 | 16 | 26 | 3.6 | 36 |
| 3 | Auda | 15 | 9 | 4 | 2 | 23 | 16 | 7 | 2.6 | 31 |
| 4 | Super Nova | 15 | 7 | 2 | 6 | 14 | 15 | -1 | 1.9 | 23 |
| 5 | FS Jelgava | 16 | 4 | 6 | 6 | 21 | 28 | -7 | 3.1 | 18 |
| 6 | BFC Daugavpils | 16 | 3 | 7 | 6 | 19 | 23 | -4 | 2.6 | 16 |
| 7 | FK Liepaja | 17 | 4 | 4 | 9 | 15 | 29 | -14 | 2.6 | 16 |
| 8 | Grobina | 17 | 2 | 5 | 10 | 10 | 35 | -25 | 2.6 | 11 |
| 9 | Ogre United | 16 | 2 | 1 | 13 | 13 | 46 | -33 | 3.7 | 7 |
| 10 | Tukums | 15 | 0 | 4 | 11 | 16 | 37 | -21 | 3.5 | 4 |
Forma i statistika timova
Super Nova Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Rigas FS | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.08.2026 | FK Liepaja | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 20.07.2026 | Grobina | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 11.07.2026 | Tukums | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 06.07.2026 | Ogre United | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 01.07.2026 | Tukums | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 25.06.2026 | FS Jelgava | H | 1-5 (1-3) | I | O |
| 21.06.2026 | Auda | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 16.06.2026 | BFC Daugavpils | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.06.2026 | FK Liepaja | A | 2-1 (2-1) | I | O |
BFC Daugavpils Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Ogre United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Tukums | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 01.08.2026 | FS Jelgava | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 26.07.2026 | Auda | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.07.2026 | Ogre United | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 11.07.2026 | Riga Mariners | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 04.07.2026 | FK Liepaja | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 30.06.2026 | Rigas FS | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 25.06.2026 | Riga | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.06.2026 | Grobina | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.06.2026 | Virsliga | BFC Daugavpils | 0-0 (0-0) | Super Nova | N | U |
| 27.04.2026 | Virsliga | BFC Daugavpils | 0-1 (0-0) | Super Nova | P | U |
| 25.10.2025 | Virsliga | BFC Daugavpils | 2-2 (1-0) | Super Nova | N | O |
| 02.08.2025 | Virsliga | Super Nova | 1-1 (0-1) | BFC Daugavpils | N | U |
| 01.06.2025 | Virsliga | Super Nova | 4-1 (3-0) | BFC Daugavpils | P | O |
| 15.04.2025 | Virsliga | BFC Daugavpils | 1-1 (1-0) | Super Nova | N | U |
| 23.09.2023 | Virsliga | Super Nova | 0-1 (0-1) | BFC Daugavpils | I | U |
| 05.07.2023 | Virsliga | BFC Daugavpils | 2-0 (0-0) | Super Nova | I | U |
| 14.05.2023 | Virsliga | Super Nova | 0-4 (0-3) | BFC Daugavpils | I | O |
| 01.04.2023 | Virsliga | BFC Daugavpils | 3-0 (1-0) | Super Nova | I | O |
| 29.10.2022 | Virsliga | BFC Daugavpils | 1-1 (0-0) | Super Nova | N | U |
| 20.08.2022 | Virsliga | Super Nova | 1-0 (0-0) | BFC Daugavpils | P | U |
| 21.06.2022 | Virsliga | BFC Daugavpils | 1-0 (0-0) | Super Nova | I | U |
| 19.04.2022 | Virsliga | Super Nova | 0-0 (0-0) | BFC Daugavpils | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 90.4% | 91.9% | 91.8% | 90.1% |
| 1 | 4.00 21.2% | 4.00 21.2% | 3.75 21.0% | 3.90 25.8% | 3.84 15.7% | 3.90 23.8% | 3.80 16.9% |
| X | 3.58 0.6% | 3.58 0.6% | 3.70 1.4% | 3.40 0.0% | 3.48 0.9% | 3.60 2.9% | 3.40 1.4% |
| 2 | 1.75 9.3% | 1.75 9.3% | 1.75 10.3% | 1.80 12.2% | 1.85 7.0% | 1.80 12.2% | 1.81 6.7% |
| 0-2 | 1.93 8.1% | 1.93 8.1% | 1.90 5.0% | 1.90 7.3% | 1.95 6.7% | 1.91 7.3% | 1.92 7.2% |
| 3+ | 1.76 5.4% | 1.76 5.4% | 1.75 6.1% | 1.82 8.3% | 1.76 6.0% | 1.80 7.1% | 1.77 7.3% |
| 4+ | 2.83 2.9% | 2.83 2.9% | 3.00 9.1% | 2.87 9.5% | 3.01 9.5% | 3.05 13.0% | 3.05 10.9% |
| GG | 1.69 7.6% | 1.69 7.6% | 1.68 6.3% | 1.74 8.8% | 1.69 6.3% | 1.75 9.4% | 1.71 7.5% |
| NG | 2.00 12.3% | 2.00 12.3% | 1.98 7.9% | 1.97 10.5% | 2.04 7.7% | 1.95 9.3% | 2.00 9.1% |
| I2+ | 2.53 1.2% | 2.53 1.2% | 2.65 3.9% | - | 2.68 6.3% | 2.75 7.8% | 2.70 8.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice