Debreceni VSC 1 - 1 Budapest Honved — rezultat
07.12.2019 16:00 • Madarska - NB I
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 10 | 7 | 0 | 3 | 15 | 10 | 5 | 2.5 | 21 |
| 2 | Gyori ETO FC | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3 | 18 |
| 3 | Vasas | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 15 |
| 4 | Ujpest | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 15 | 3 | 3.3 | 15 |
| 5 | Paks | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 | 19 | 1 | 3.9 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | MTK Budapest | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 12 |
| 8 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 9 | Budapest Honved | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 15 | -2 | 3.1 | 10 |
| 10 | Debreceni VSC | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 10 |
| 11 | Zalaegerszegi TE | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 18 | -6 | 3.3 | 9 |
| 12 | Nyiregyhaza | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 20 | -10 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 2 | Paks | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | MTK Budapest | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 7 | Nyiregyhaza | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 8 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 9 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 10 | Debreceni VSC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 15 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Gyori ETO FC | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 9 |
| 4 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 5 | Vasas | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Budapest Honved | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 5 |
| 9 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 10 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Debreceni VSC Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2019 | Zalaegerszegi TE | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 23.11.2019 | Kisvarda FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.11.2019 | Ferencvarosi TC | H | 1-6 (0-2) | I | O |
| 02.11.2019 | Paks | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 30.10.2019 | Tatabanya | A | 0-2 | P | U |
| 26.10.2019 | Mezokovesd-zsory | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 19.10.2019 | Diosgyori VTK | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.10.2019 | Fehervar FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.09.2019 | Puskas Academy | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 21.09.2019 | Sarvari | A | 0-3 | P | O |
Budapest Honved Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2019 | Monori Se | A | 1-3 | P | O |
| 30.11.2019 | Kisvarda FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2019 | Paks | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 09.11.2019 | Diosgyori VTK | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.11.2019 | Puskas Academy | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 30.10.2019 | Kazincbarcikai | A | 0-0 | N | U |
| 26.10.2019 | Kaposvar | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.10.2019 | Zalaegerszegi TE | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.10.2019 | Ferencvarosi TC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2019 | Mezokovesd-zsory | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2019 | NB I | Budapest Honved | 2-3 (1-1) | Debreceni VSC | P | O |
| 13.04.2019 | NB I | Budapest Honved | 1-1 (1-1) | Debreceni VSC | N | U |
| 08.12.2018 | NB I | Debreceni VSC | 2-0 (1-0) | Budapest Honved | P | U |
| 25.08.2018 | NB I | Budapest Honved | 3-0 (1-0) | Debreceni VSC | I | O |
| 05.05.2018 | NB I | Budapest Honved | 1-3 (1-2) | Debreceni VSC | P | O |
| 03.04.2018 | Magyar Kupa | Debreceni VSC | 3-1 (2-0) | Budapest Honved | P | O |
| 14.03.2018 | Magyar Kupa | Budapest Honved | 0-0 (0-0) | Debreceni VSC | N | U |
| 02.12.2017 | NB I | Debreceni VSC | 1-0 (1-0) | Budapest Honved | P | U |
| 26.08.2017 | NB I | Budapest Honved | 1-3 (0-1) | Debreceni VSC | P | O |
| 20.05.2017 | NB I | Debreceni VSC | 2-5 (0-3) | Budapest Honved | I | O |
| 25.02.2017 | NB I | Budapest Honved | 1-0 (0-0) | Debreceni VSC | I | U |
| 20.09.2016 | NB I | Debreceni VSC | 0-1 (0-1) | Budapest Honved | I | U |
| 12.03.2016 | NB I | Debreceni VSC | 0-3 (0-3) | Budapest Honved | I | O |
| 31.10.2015 | NB I | Debreceni VSC | 0-0 (0-0) | Budapest Honved | N | U |
| 02.08.2015 | NB I | Budapest Honved | 3-3 (2-1) | Debreceni VSC | N | O |
| 26.04.2015 | NB I | Budapest Honved | 1-1 (1-1) | Debreceni VSC | N | U |
| 04.10.2014 | NB I | Debreceni VSC | 4-0 (2-0) | Budapest Honved | P | O |
| 31.05.2014 | NB I | Debreceni VSC | 0-2 (0-0) | Budapest Honved | I | U |