Puskas Academy 2 - 2 Diosgyori VTK — rezultat
05.02.2020 17:00 • Madarska - NB I
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 10 | 7 | 0 | 3 | 15 | 10 | 5 | 2.5 | 21 |
| 2 | Gyori ETO FC | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3 | 18 |
| 3 | Vasas | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 15 |
| 4 | Ujpest | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 15 | 3 | 3.3 | 15 |
| 5 | Paks | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 | 19 | 1 | 3.9 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | Debreceni VSC | 10 | 3 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 3.2 | 13 |
| 8 | MTK Budapest | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 12 |
| 9 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 10 | Budapest Honved | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 15 | -2 | 3.1 | 10 |
| 11 | Zalaegerszegi TE | 10 | 3 | 0 | 7 | 12 | 21 | -9 | 3.3 | 9 |
| 12 | Nyiregyhaza | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 20 | -10 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 2 | Paks | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | MTK Budapest | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 7 | Nyiregyhaza | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 8 | Debreceni VSC | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 8 |
| 9 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 10 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 15 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Gyori ETO FC | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 9 |
| 4 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 5 | Vasas | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Budapest Honved | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 5 |
| 9 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 10 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 17 | -16 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Puskas Academy Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2020 | Debreceni VSC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2020 | Kaposvar | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.12.2019 | Zalaegerszegi TE | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.12.2019 | Ferencvarosi TC | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 04.12.2019 | Dabas-Gyon | A | 0-3 | P | O |
| 30.11.2019 | Mezokovesd-zsory | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.11.2019 | Fehervar FC | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 09.11.2019 | Ujpest | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 02.11.2019 | Budapest Honved | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 30.10.2019 | Maglodi TC | A | 0-15 | P | O |
Diosgyori VTK Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2020 | Kaposvar | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 25.01.2020 | Zalaegerszegi TE | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 15.12.2019 | Ferencvarosi TC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.12.2019 | Mezokovesd-zsory | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.12.2019 | MTK Budapest | A | 0-0 | N | U |
| 30.11.2019 | Fehervar FC | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 23.11.2019 | Ujpest | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 09.11.2019 | Budapest Honved | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.11.2019 | Kisvarda FC | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 30.10.2019 | Dabas | A | 0-3 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2019 | NB I | Diosgyori VTK | 1-1 (0-0) | Puskas Academy | N | U |
| 09.03.2019 | NB I | Diosgyori VTK | 1-0 (0-0) | Puskas Academy | I | U |
| 03.11.2018 | NB I | Puskas Academy | 2-1 (0-0) | Diosgyori VTK | P | O |
| 28.07.2018 | NB I | Diosgyori VTK | 2-2 (1-2) | Puskas Academy | N | O |
| 21.04.2018 | NB I | Diosgyori VTK | 0-1 (0-1) | Puskas Academy | P | U |
| 04.04.2018 | Magyar Kupa | Diosgyori VTK | 0-3 (0-1) | Puskas Academy | P | O |
| 13.03.2018 | Magyar Kupa | Puskas Academy | 0-1 (0-1) | Diosgyori VTK | I | U |
| 18.11.2017 | NB I | Puskas Academy | 1-0 (0-0) | Diosgyori VTK | P | U |
| 12.08.2017 | NB I | Diosgyori VTK | 2-2 (1-1) | Puskas Academy | N | O |
| 06.04.2016 | NB I | Diosgyori VTK | 2-1 (2-1) | Puskas Academy | I | O |
| 13.02.2016 | NB I | Puskas Academy | 1-0 (1-0) | Diosgyori VTK | P | U |
| 19.09.2015 | NB I | Diosgyori VTK | 3-2 (0-0) | Puskas Academy | I | O |
| 29.11.2014 | NB I | Puskas Academy | 1-0 (1-0) | Diosgyori VTK | P | U |
| 27.07.2014 | NB I | Diosgyori VTK | 2-1 (0-0) | Puskas Academy | I | O |
| 29.03.2014 | NB I | Diosgyori VTK | 2-3 (1-0) | Puskas Academy | P | O |