Ajka 2 - 3 Vasas — rezultat
Mečevi iz lige Madarska - NB II
Tabele Madarska - NB II
NB II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tiszakecske FC | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 13 | 9 | 3.5 | 22 |
| 2 | Soroksar | 9 | 6 | 2 | 1 | 25 | 12 | 13 | 4.1 | 20 |
| 3 | Kecskemeti TE | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3 | 20 |
| 4 | Gyirmot SE | 10 | 6 | 1 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.1 | 19 |
| 5 | Mezokovesd-zsory | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 11 | 5 | 2.7 | 17 |
| 6 | Kazincbarcikai | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 11 | 5 | 3 | 16 |
| 7 | Ajka | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 15 |
| 8 | Fehervar FC | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 12 |
| 9 | Karcag SE | 10 | 2 | 5 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 11 |
| 10 | Diosgyori VTK | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 3 | 11 |
| 11 | Szentlorinc SE | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.5 | 11 |
| 12 | BVSC | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 12 | -1 | 2.6 | 10 |
| 13 | Szeged 2011 | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 10 | -1 | 2.1 | 10 |
| 14 | Nagykanizsai ULE | 10 | 3 | 0 | 7 | 7 | 14 | -7 | 2.1 | 9 |
| 15 | Kozarmisleny FC | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 18 | -9 | 2.7 | 7 |
| 16 | Csakvar | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 22 | -13 | 3.1 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tiszakecske FC | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 5 | 8 | 3 | 16 |
| 2 | Mezokovesd-zsory | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 14 |
| 3 | Soroksar | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 5 | 12 | 4.4 | 13 |
| 4 | Gyirmot SE | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 13 |
| 5 | Fehervar FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 12 |
| 6 | Kazincbarcikai | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 10 |
| 7 | Kecskemeti TE | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 8 | Ajka | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 9 | Szentlorinc SE | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 10 |
| 10 | Karcag SE | 5 | 1 | 3 | 1 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 11 | Diosgyori VTK | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 12 | BVSC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 13 | Csakvar | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 14 | Kozarmisleny FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 15 | Nagykanizsai ULE | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 3 |
| 16 | Szeged 2011 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskemeti TE | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 10 |
| 2 | Szeged 2011 | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 9 |
| 3 | Soroksar | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 4 | Tiszakecske FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 5 | BVSC | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 6 | Kazincbarcikai | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 7 | Gyirmot SE | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 6 |
| 8 | Nagykanizsai ULE | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 6 |
| 9 | Diosgyori VTK | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 6 |
| 10 | Ajka | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 11 | Karcag SE | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 12 | Kozarmisleny FC | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 4 |
| 13 | Mezokovesd-zsory | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | Szentlorinc SE | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 1 |
| 15 | Fehervar FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 16 | Csakvar | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 14 | -11 | 3.4 | 0 |
Forma i statistika timova
Ajka Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2020 | Kazincbarcikai | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.12.2019 | Tiszakecske FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.12.2019 | Gyori ETO FC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 01.12.2019 | Bekescsaba 1912 | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 27.11.2019 | Gyirmot SE | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.11.2019 | Soroksar | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.11.2019 | Dorogi FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.11.2019 | Budaors | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 03.11.2019 | Csakvar | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.10.2019 | Ujpest | H | 2-5 | I | O |
Vasas Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2020 | Bekescsaba 1912 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.12.2019 | Soroksar | A | 5-3 (1-1) | I | O |
| 08.12.2019 | Dorogi FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.12.2019 | III. Keruleti TUE | A | 1-1 | N | U |
| 01.12.2019 | Budaors | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 27.11.2019 | Budafoki LC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 24.11.2019 | Csakvar | A | 2-4 (0-1) | P | O |
| 10.11.2019 | Szolnoki MAV FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.11.2019 | Szeged 2011 | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 03.11.2019 | Siofok | H | 2-2 (1-1) | N | O |