Nyiregyhaza 4 - 0 Budaors — rezultat
08.12.2019 12:00 • Madarska - NB II
Forma i statistika timova
Nyiregyhaza Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2019 | Csakvar | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 27.11.2019 | VAC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.11.2019 | Szolnoki MAV FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.11.2019 | Szeged 2011 | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 06.11.2019 | Siofok | A | 6-1 (1-0) | I | O |
| 03.11.2019 | Gyirmot SE | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.10.2019 | III. Keruleti TUE | A | 5-0 | I | O |
| 27.10.2019 | Szombathelyi Haladas | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 20.10.2019 | Balmazujvaros | H | 0-0 | I | U |
| 06.10.2019 | Budafoki LC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Budaors Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2019 | Vasas | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 27.11.2019 | Csakvar | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 24.11.2019 | Kazincbarcikai | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 10.11.2019 | Tiszakecske FC | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 06.11.2019 | Ajka | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 03.11.2019 | Bekescsaba 1912 | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.10.2019 | Zalaegerszegi TE | H | 3-7 | I | O |
| 27.10.2019 | Soroksar | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 20.10.2019 | Dorogi FC | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 06.10.2019 | Gyori ETO FC | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2019 | NB II | Budaors | 0-2 (0-1) | Nyiregyhaza | P | U |