Nyiregyhaza 1 - 1 Debreceni VSC — rezultat
25.10.2020 18:30 • Madarska - NB II
Mečevi iz lige Madarska - NB II
Tabele Madarska - NB II
NB II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tiszakecske FC | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 13 | 9 | 3.5 | 22 |
| 2 | Soroksar | 9 | 6 | 2 | 1 | 25 | 12 | 13 | 4.1 | 20 |
| 3 | Kecskemeti TE | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3 | 20 |
| 4 | Gyirmot SE | 10 | 6 | 1 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.1 | 19 |
| 5 | Mezokovesd-zsory | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 11 | 5 | 2.7 | 17 |
| 6 | Kazincbarcikai | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 11 | 5 | 3 | 16 |
| 7 | Ajka | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 15 |
| 8 | Fehervar FC | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 12 |
| 9 | Karcag SE | 10 | 2 | 5 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 11 |
| 10 | Diosgyori VTK | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 3 | 11 |
| 11 | Szentlorinc SE | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.5 | 11 |
| 12 | BVSC | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 12 | -1 | 2.6 | 10 |
| 13 | Szeged 2011 | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | 10 | -1 | 2.1 | 10 |
| 14 | Nagykanizsai ULE | 10 | 3 | 0 | 7 | 7 | 14 | -7 | 2.1 | 9 |
| 15 | Kozarmisleny FC | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 18 | -9 | 2.7 | 7 |
| 16 | Csakvar | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 22 | -13 | 3.1 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tiszakecske FC | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 5 | 8 | 3 | 16 |
| 2 | Mezokovesd-zsory | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 14 |
| 3 | Soroksar | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 5 | 12 | 4.4 | 13 |
| 4 | Gyirmot SE | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 13 |
| 5 | Fehervar FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 12 |
| 6 | Kazincbarcikai | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 10 |
| 7 | Kecskemeti TE | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 8 | Ajka | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 9 | Szentlorinc SE | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 10 |
| 10 | Karcag SE | 5 | 1 | 3 | 1 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 11 | Diosgyori VTK | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 12 | BVSC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 13 | Csakvar | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 14 | Kozarmisleny FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 15 | Nagykanizsai ULE | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 3 |
| 16 | Szeged 2011 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskemeti TE | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 10 |
| 2 | Szeged 2011 | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 9 |
| 3 | Soroksar | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 4 | Tiszakecske FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 5 | BVSC | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 6 | Kazincbarcikai | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 7 | Gyirmot SE | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 6 |
| 8 | Nagykanizsai ULE | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 6 |
| 9 | Diosgyori VTK | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 6 |
| 10 | Ajka | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 11 | Karcag SE | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 12 | Kozarmisleny FC | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 4 |
| 13 | Mezokovesd-zsory | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | Szentlorinc SE | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 1 |
| 15 | Fehervar FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 16 | Csakvar | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 14 | -11 | 3.4 | 0 |
Forma i statistika timova
Nyiregyhaza Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2020 | Budaors | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 07.10.2020 | Lorinci | A | 0-7 | P | O |
| 04.10.2020 | Szombathelyi Haladas | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 27.09.2020 | Szentlorinc SE | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 16.09.2020 | Csakvar | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.09.2020 | Bekescsaba 1912 | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2020 | Kazincbarcikai | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.08.2020 | Gyori ETO FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.08.2020 | DEAC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2020 | Dorogi FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Debreceni VSC Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2020 | Dorogi FC | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 04.10.2020 | Soroksar | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.09.2020 | Pecsi MFC | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 19.09.2020 | Tiszakecske FC | A | 0-2 | P | U |
| 16.09.2020 | Kaposvar | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 13.09.2020 | Ajka | H | 5-3 (0-0) | P | O |
| 29.08.2020 | Vasas | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 26.08.2020 | Szeged 2011 | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 23.08.2020 | Gyirmot SE | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2020 | Szolnoki MAV FC | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2016 | Magyar Kupa | Debreceni VSC | 5-0 (2-0) | Nyiregyhaza | I | O |
| 09.02.2016 | Magyar Kupa | Nyiregyhaza | 1-2 (1-1) | Debreceni VSC | I | O |
| 30.11.2014 | NB I | Debreceni VSC | 5-0 (3-0) | Nyiregyhaza | I | O |
| 25.07.2014 | NB I | Nyiregyhaza | 1-1 (0-1) | Debreceni VSC | N | U |
| 25.03.2014 | Magyar Kupa | Debreceni VSC | 6-1 (3-1) | Nyiregyhaza | I | O |
| 12.03.2014 | Magyar Kupa | Nyiregyhaza | 1-3 (0-0) | Debreceni VSC | I | O |