FAR Rabat 3 - 0 CODM Meknes — rezultat
27.02.2026 22:00 • Maroko - Botola Pro
Mečevi iz lige Maroko - Botola Pro
Tabele Maroko - Botola Pro
Botola Pro
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hassania Agadir | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 2 | UTS Rabat | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 3 | Maghreb Fes | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 4 | Kawkab Marrakech | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 5 | Raja Casablanca | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 6 | CODM Meknes | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| 7 | FAR Rabat | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 8 | Ittihad Tanger | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 9 | Wydad AC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Renaissance Berkane | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Moghreb Tetouan | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 12 | Widad Temara | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 13 | Difaa EL Jadida | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 10 | -3 | 5.7 | 3 |
| 14 | Amal Tiznit | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | FUS Rabat | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UTS Rabat | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 2 | Maghreb Fes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 3 | Raja Casablanca | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | FAR Rabat | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Kawkab Marrakech | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 6 | Moghreb Tetouan | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 7 | Ittihad Tanger | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Renaissance Berkane | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Hassania Agadir | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 10 | FUS Rabat | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 11 | Wydad AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 12 | CODM Meknes | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 13 | Widad Temara | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | CR Khemis Zemamra | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 15 | Amal Tiznit | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| 16 | Difaa EL Jadida | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hassania Agadir | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 2 | CODM Meknes | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 4 |
| 3 | Difaa EL Jadida | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 4 | Wydad AC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | UTS Rabat | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Maghreb Fes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Kawkab Marrakech | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Ittihad Tanger | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Widad Temara | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 10 | Amal Tiznit | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | Raja Casablanca | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Renaissance Berkane | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | FAR Rabat | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 15 | FUS Rabat | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
FAR Rabat Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | UTS Rabat | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.02.2026 | Al Ahly | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | Young Africans | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.01.2026 | JS Kabylie | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 24.01.2026 | JS Kabylie | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.11.2025 | Al Ahly | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 22.11.2025 | Young Africans | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.11.2025 | Maghreb Fes | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.11.2025 | FUS Rabat | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | Difaa EL Jadida | A | 0-4 (0-1) | P | O |
CODM Meknes Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2026 | Olympique Safi | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.02.2026 | Hassania Agadir | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.02.2026 | Raja Casablanca | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.01.2026 | UTS Rabat | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | CR Khemis Zemamra | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 08.11.2025 | Yacoub El Mansour | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.11.2025 | Renaissance Berkane | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 31.10.2025 | Olympique Dcheira | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Kawkab Marrakech | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 03.10.2025 | Wydad AC | H | 1-3 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2025 | Botola Pro | CODM Meknes | 2-2 (0-1) | FAR Rabat | N | O |
| 25.09.2024 | Botola Pro | FAR Rabat | 4-0 (3-0) | CODM Meknes | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.0% | 91.1% | 91.6% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.31 1.6% | 1.31 1.6% | 1.34 2.3% | 1.34 3.1% | 1.36 3.0% | 1.33 2.3% | 1.36 2.3% |
| X | 4.25 3.4% | 4.25 3.4% | 4.35 3.3% | 4.25 7.6% | 4.06 5.8% | 4.25 5.6% | 3.95 3.7% |
| 2 | 9.85 4.4% | 9.85 4.4% | 9.00 5.3% | 8.60 6.5% | 9.05 8.1% | 8.15 3.6% | 8.35 5.1% |
| 0-2 | 1.66 3.5% | 1.66 3.5% | 1.65 1.8% | 1.66 4.6% | 1.66 4.6% | 1.70 1.2% | 1.66 3.5% |
| 3+ | 2.09 4.5% | 2.09 4.5% | 2.10 2.4% | 2.10 6.6% | 2.08 5.1% | 2.05 2.5% | 2.07 4.5% |
| 4+ | 3.70 8.2% | 3.70 8.2% | 3.90 2.6% | 3.75 10.3% | 3.90 8.6% | 3.75 4.2% | 3.90 8.3% |
| GG | 2.57 2.4% | 2.57 2.4% | 2.65 1.9% | 2.62 1.9% | 2.64 0.4% | 2.60 0.0% | 2.62 0.8% |
| NG | 1.44 1.4% | 1.44 1.4% | 1.40 0.0% | 1.43 1.4% | 1.41 0.0% | 1.42 0.0% | 1.41 0.7% |
| I2+ | 3.08 5.8% | 3.08 5.8% | 3.15 1.6% | 3.00 4.5% | 3.12 5.1% | 3.10 1.6% | 3.10 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice