Olympique Dcheira 1 - 2 UTS Rabat — rezultat
30.04.2026 15:00 • Maroko - Botola Pro
Mečevi iz lige Maroko - Botola Pro
Tabele Maroko - Botola Pro
Botola Pro
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hassania Agadir | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 2 | UTS Rabat | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 3 | Maghreb Fes | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 4 | Kawkab Marrakech | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 5 | Raja Casablanca | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 6 | CODM Meknes | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| 7 | FAR Rabat | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 8 | Ittihad Tanger | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 9 | Wydad AC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Renaissance Berkane | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Moghreb Tetouan | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 12 | Widad Temara | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 13 | Difaa EL Jadida | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 10 | -3 | 5.7 | 3 |
| 14 | Amal Tiznit | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | FUS Rabat | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UTS Rabat | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 2 | Maghreb Fes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 3 | Raja Casablanca | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | FAR Rabat | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Kawkab Marrakech | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 6 | Moghreb Tetouan | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 7 | Ittihad Tanger | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Renaissance Berkane | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Hassania Agadir | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 10 | FUS Rabat | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 11 | Wydad AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 12 | CODM Meknes | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 13 | Widad Temara | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | CR Khemis Zemamra | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 15 | Amal Tiznit | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| 16 | Difaa EL Jadida | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hassania Agadir | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 2 | CODM Meknes | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 4 |
| 3 | Difaa EL Jadida | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 4 | Wydad AC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | UTS Rabat | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Maghreb Fes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Kawkab Marrakech | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Ittihad Tanger | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Widad Temara | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 10 | Amal Tiznit | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | Raja Casablanca | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Renaissance Berkane | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | FAR Rabat | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 15 | FUS Rabat | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Olympique Dcheira Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Renaissance Berkane | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 02.04.2026 | FAR Rabat | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Maghreb Fes | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.02.2026 | Olympique Safi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Wydad AC | H | 0-5 (0-3) | I | O |
| 14.02.2026 | Ittihad Tanger | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 07.02.2026 | FUS Rabat | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.01.2026 | Difaa EL Jadida | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.11.2025 | Hassania Agadir | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 31.10.2025 | CODM Meknes | H | 1-1 (0-1) | N | U |
UTS Rabat Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Olympique Safi | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.03.2026 | Wydad AC | H | 3-4 (2-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Ittihad Tanger | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | FAR Rabat | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Difaa EL Jadida | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Hassania Agadir | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 31.01.2026 | CODM Meknes | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Raja Casablanca | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.11.2025 | CR Khemis Zemamra | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 31.10.2025 | Kawkab Marrakech | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | Botola Pro | UTS Rabat | 1-1 (1-0) | Olympique Dcheira | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.8% | 91.6% | 91.8% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 3.12 6.1% | 3.12 6.1% | 3.15 10.5% | 3.05 1.7% | 3.12 8.7% | 3.00 7.1% | 3.10 10.7% |
| X | 2.99 3.8% | 2.99 3.8% | 3.15 4.5% | 3.00 2.7% | 3.03 5.6% | 3.10 1.6% | 3.00 6.3% |
| 2 | 2.25 7.8% | 2.25 7.8% | 2.20 4.3% | 2.32 4.1% | 2.28 2.1% | 2.20 4.3% | 2.20 4.3% |
| 0-2 | 1.64 6.5% | 1.64 6.5% | 1.65 9.8% | 1.61 3.9% | 1.62 12.0% | 1.66 8.8% | 1.64 11.4% |
| 3+ | 2.12 8.6% | 2.12 8.6% | 2.10 13.5% | 2.20 4.3% | 2.16 16.1% | 2.10 11.7% | 2.10 14.8% |
| 4+ | 3.58 13.7% | 3.58 13.7% | 3.95 19.7% | 3.90 6.0% | 4.12 25.2% | 3.80 16.9% | 3.95 23.4% |
| GG | 1.83 5.2% | 1.83 5.2% | 1.88 10.6% | 1.88 3.6% | 1.91 12.4% | 1.84 6.4% | 1.88 11.9% |
| NG | 1.86 5.7% | 1.86 5.7% | 1.78 13.2% | 1.82 2.8% | 1.76 13.3% | 1.82 6.7% | 1.78 12.7% |
| I2+ | 3.02 7.1% | 3.02 7.1% | 3.15 10.5% | 3.10 4.6% | 3.23 14.1% | 3.15 10.5% | 3.15 12.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice