Olympique Dcheira 1 - 1 Yacoub El Mansour — rezultat
08.05.2026 18:00 • Maroko - Botola Pro
Mečevi iz lige Maroko - Botola Pro
Tabele Maroko - Botola Pro
Botola Pro
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hassania Agadir | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 2 | UTS Rabat | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 3 | Maghreb Fes | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 4 | Kawkab Marrakech | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 5 | Raja Casablanca | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 6 | CODM Meknes | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| 7 | FAR Rabat | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 8 | Ittihad Tanger | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 9 | Wydad AC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Renaissance Berkane | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Moghreb Tetouan | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 12 | Widad Temara | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 13 | Difaa EL Jadida | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 10 | -3 | 5.7 | 3 |
| 14 | Amal Tiznit | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | FUS Rabat | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UTS Rabat | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 2 | Maghreb Fes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 3 | Raja Casablanca | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | FAR Rabat | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Kawkab Marrakech | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 6 | Moghreb Tetouan | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 7 | Ittihad Tanger | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Renaissance Berkane | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Hassania Agadir | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 10 | FUS Rabat | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 11 | Wydad AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 12 | CODM Meknes | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 13 | Widad Temara | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | CR Khemis Zemamra | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 15 | Amal Tiznit | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| 16 | Difaa EL Jadida | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hassania Agadir | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 2 | CODM Meknes | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 4 |
| 3 | Difaa EL Jadida | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 4 | Wydad AC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | UTS Rabat | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Maghreb Fes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Kawkab Marrakech | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Ittihad Tanger | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Widad Temara | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 10 | Amal Tiznit | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | Raja Casablanca | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Renaissance Berkane | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | FAR Rabat | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 15 | FUS Rabat | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Olympique Dcheira Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | Kawkab Marrakech | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 30.04.2026 | UTS Rabat | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Renaissance Berkane | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 02.04.2026 | FAR Rabat | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Maghreb Fes | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.02.2026 | Olympique Safi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Wydad AC | H | 0-5 (0-3) | I | O |
| 14.02.2026 | Ittihad Tanger | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 07.02.2026 | FUS Rabat | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.01.2026 | Difaa EL Jadida | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Yacoub El Mansour Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | Renaissance Berkane | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Wydad AC | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 26.04.2026 | FAR Rabat | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 04.04.2026 | Olympique Safi | H | 1-3 (0-3) | I | O |
| 06.03.2026 | FUS Rabat | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 28.02.2026 | Difaa EL Jadida | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 20.02.2026 | Maghreb Fes | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.02.2026 | Raja Casablanca | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.01.2026 | Hassania Agadir | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 24.01.2026 | Ittihad Tanger | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | Botola Pro | Yacoub El Mansour | 0-1 (0-0) | Olympique Dcheira | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 91.9% | 91.4% | 91.8% | 89.8% | 89.9% |
| 1 | 2.73 4.2% | 2.73 4.2% | 2.85 5.6% | 2.77 3.7% | 2.90 6.6% | 2.70 5.3% | 2.75 3.8% |
| X | 3.16 8.2% | 3.16 8.2% | 3.15 5.0% | 3.25 6.6% | 3.17 5.3% | 3.15 12.5% | 3.10 6.9% |
| 2 | 2.34 9.3% | 2.34 9.3% | 2.38 8.5% | 2.35 8.6% | 2.33 9.3% | 2.35 6.0% | 2.35 9.6% |
| 0-2 | 1.80 13.9% | 1.80 13.9% | 1.80 13.9% | 1.80 13.9% | 1.80 13.9% | 1.82 13.8% | 1.79 13.3% |
| 3+ | 1.90 14.8% | 1.90 14.8% | 1.90 13.6% | 1.92 13.5% | 1.90 14.4% | 1.88 14.5% | 1.89 14.1% |
| 4+ | 3.14 20.7% | 3.14 20.7% | 3.40 20.9% | 3.25 20.7% | 3.41 20.5% | 3.25 21.7% | 3.40 20.9% |
| GG | 1.70 9.6% | 1.70 9.6% | 1.73 10.4% | 1.73 9.9% | 1.73 10.4% | 1.69 11.1% | 1.72 10.9% |
| NG | 2.01 11.0% | 2.01 11.0% | 2.00 14.3% | 2.00 12.4% | 1.99 14.4% | 2.00 13.0% | 1.98 13.8% |
| I2+ | 2.77 12.9% | 2.77 12.9% | 2.90 13.4% | 2.75 12.7% | 2.89 12.7% | 2.85 13.6% | 2.88 12.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice