SpVgg Greuther Furth 3 - 2 SV Darmstadt 98 — rezultat
19.04.2026 11:30 • Nemacka - 2. Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - 2. Bundesliga
Tabele Nemacka - 2. Bundesliga
2. Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 4.7 | 9 |
| 2 | Hertha BSC | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 9 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | 1. FC Heidenheim | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 6.7 | 6 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | 1. FC Kaiserslautern | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | SpVgg Greuther Furth | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 8 | Karlsruher SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Eintracht Braunschweig | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 3 |
| 10 | VfL Bochum | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 11 | Arminia Bielefeld | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | Hannover 96 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Energie Cottbus | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 14 | VfL Osnabruck | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 15 | Dynamo Dresden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | FC St. Pauli | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | 1. FC Heidenheim | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 3 | 7.5 | 6 |
| 3 | Hertha BSC | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 4 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Energie Cottbus | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 3 |
| 6 | Dynamo Dresden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Karlsruher SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 3 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 3 |
| 9 | VfL Wolfsburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 1. FC Kaiserslautern | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | SV Darmstadt 98 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Hannover 96 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | SpVgg Greuther Furth | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 16 | VfL Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Eintracht Braunschweig | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| 18 | VfL Osnabruck | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Wolfsburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Hertha BSC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | SpVgg Greuther Furth | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Eintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | 1. FC Nurnberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 8 | VfL Bochum | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | VfL Osnabruck | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Hannover 96 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Karlsruher SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Holstein Kiel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 14 | SV Darmstadt 98 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | 1. FC Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 16 | Energie Cottbus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 18 | Dynamo Dresden | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
Forma i statistika timova
SpVgg Greuther Furth Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Preussen Munster | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | SC Paderborn 07 | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 20.03.2026 | Karlsruher SC | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 13.03.2026 | SV Elversberg | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.03.2026 | Hannover 96 | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.02.2026 | FC Schalke 04 | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Arminia Bielefeld | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.02.2026 | 1. FC Kaiserslautern | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.02.2026 | 1. FC Magdeburg | H | 4-5 (3-5) | I | O |
| 31.01.2026 | Holstein Kiel | A | 1-2 (0-0) | P | O |
SV Darmstadt 98 Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Hannover 96 | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 04.04.2026 | Arminia Bielefeld | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 21.03.2026 | FC Schalke 04 | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.03.2026 | 1. FC Magdeburg | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Holstein Kiel | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.02.2026 | Dynamo Dresden | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.02.2026 | Fortuna Dusseldorf | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Eintracht Braunschweig | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 07.02.2026 | 1. FC Kaiserslautern | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 01.02.2026 | Hertha BSC | A | 2-2 (2-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | 2. Bundesliga | SV Darmstadt 98 | 4-2 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | I | O |
| 05.04.2025 | 2. Bundesliga | SV Darmstadt 98 | 1-0 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | I | U |
| 02.11.2024 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-5 (0-3) | SV Darmstadt 98 | I | O |
| 28.05.2023 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 4-0 (0-0) | SV Darmstadt 98 | P | O |
| 13.11.2022 | 2. Bundesliga | SV Darmstadt 98 | 1-1 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
| 16.04.2021 | 2. Bundesliga | SV Darmstadt 98 | 2-2 (2-0) | SpVgg Greuther Furth | N | O |
| 15.12.2020 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 0-4 (0-2) | SV Darmstadt 98 | I | O |
| 29.05.2020 | 2. Bundesliga | SV Darmstadt 98 | 1-1 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
| 02.11.2019 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 3-1 (2-0) | SV Darmstadt 98 | P | O |
| 07.04.2019 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 2-1 (0-0) | SV Darmstadt 98 | P | O |
| 26.10.2018 | 2. Bundesliga | SV Darmstadt 98 | 2-0 (1-0) | SpVgg Greuther Furth | I | U |
| 17.12.2017 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-1 (1-0) | SV Darmstadt 98 | N | U |
| 29.07.2017 | 2. Bundesliga | SV Darmstadt 98 | 1-0 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | I | U |
| 17.05.2015 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-0 (0-0) | SV Darmstadt 98 | P | U |
| 06.12.2014 | 2. Bundesliga | SV Darmstadt 98 | 0-0 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 94.9% | 94.6% | 94.8% | 95.2% | 95.2% | 94.1% |
| 1 | 3.22 3.9% | 3.12 0.6% | 3.30 6.5% | 3.30 13.0% | 3.18 2.9% | 3.20 0.0% | 3.30 10.0% |
| X | 4.02 5.2% | 4.03 5.5% | 3.75 0.0% | 3.90 4.0% | 3.79 3.8% | 4.00 9.6% | 3.75 1.4% |
| 2 | 2.02 2.4% | 2.06 0.5% | 2.05 3.3% | 2.02 2.4% | 2.12 0.5% | 2.05 4.7% | 2.03 1.9% |
| 0-2 | 2.24 5.9% | 2.25 5.5% | 2.38 6.7% | 2.32 1.3% | 2.50 0.8% | 2.40 0.8% | 2.35 4.9% |
| 3+ | 1.65 12.2% | 1.66 12.9% | 1.55 3.3% | 1.54 0.7% | 1.56 4.3% | 1.58 0.6% | 1.54 4.1% |
| 4+ | 2.52 8.2% | 2.53 8.6% | 2.45 6.5% | 2.32 0.9% | 2.34 1.3% | 2.50 2.0% | 2.40 6.7% |
| GG | 1.56 7.6% | 1.57 8.3% | 1.53 3.4% | 1.50 0.7% | 1.48 0.7% | 1.55 4.7% | 1.50 4.2% |
| NG | 2.42 5.5% | 2.44 4.7% | 2.50 5.7% | 2.42 1.2% | 2.59 1.1% | 2.40 7.7% | 2.45 3.9% |
| I2+ | 2.42 7.6% | 2.44 8.4% | 2.35 4.4% | 2.17 2.3% | 2.28 0.4% | 2.35 0.0% | 2.32 4.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice