VfL Bochum 2 - 1 SpVgg Greuther Furth — rezultat
26.04.2026 11:30 • Nemacka - 2. Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - 2. Bundesliga
Tabele Nemacka - 2. Bundesliga
2. Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 4.7 | 9 |
| 2 | Hertha BSC | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 9 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | 1. FC Heidenheim | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 6.7 | 6 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | 1. FC Kaiserslautern | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | SpVgg Greuther Furth | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 8 | Karlsruher SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Eintracht Braunschweig | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 3 |
| 10 | VfL Bochum | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 11 | Arminia Bielefeld | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | Hannover 96 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Energie Cottbus | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 14 | VfL Osnabruck | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 15 | Dynamo Dresden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | FC St. Pauli | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | 1. FC Heidenheim | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 3 | 7.5 | 6 |
| 3 | Hertha BSC | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 4 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Energie Cottbus | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 3 |
| 6 | Dynamo Dresden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Karlsruher SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 3 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 3 |
| 9 | VfL Wolfsburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 1. FC Kaiserslautern | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | SV Darmstadt 98 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Hannover 96 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | SpVgg Greuther Furth | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 16 | VfL Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Eintracht Braunschweig | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| 18 | VfL Osnabruck | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Wolfsburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Hertha BSC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | SpVgg Greuther Furth | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Eintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | 1. FC Nurnberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 8 | VfL Bochum | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | VfL Osnabruck | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Hannover 96 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Karlsruher SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Holstein Kiel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 14 | SV Darmstadt 98 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | 1. FC Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 16 | Energie Cottbus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 18 | Dynamo Dresden | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
Forma i statistika timova
VfL Bochum Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Dynamo Dresden | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.04.2026 | Eintracht Braunschweig | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 04.04.2026 | 1. FC Magdeburg | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Holstein Kiel | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 14.03.2026 | Hertha BSC | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.03.2026 | 1. FC Kaiserslautern | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Fortuna Dusseldorf | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 20.02.2026 | 1. FC Nurnberg | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.02.2026 | SC Paderborn 07 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.02.2026 | Preussen Munster | A | 1-1 (1-0) | N | U |
SpVgg Greuther Furth Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | SV Darmstadt 98 | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Preussen Munster | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | SC Paderborn 07 | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 20.03.2026 | Karlsruher SC | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 13.03.2026 | SV Elversberg | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.03.2026 | Hannover 96 | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.02.2026 | FC Schalke 04 | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Arminia Bielefeld | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.02.2026 | 1. FC Kaiserslautern | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.02.2026 | 1. FC Magdeburg | H | 4-5 (3-5) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 0-3 (0-3) | VfL Bochum | P | O |
| 05.03.2022 | Bundesliga | VfL Bochum | 2-1 (1-0) | SpVgg Greuther Furth | P | O |
| 16.10.2021 | Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 0-1 (0-0) | VfL Bochum | P | U |
| 06.03.2021 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-2 (1-1) | VfL Bochum | P | O |
| 07.11.2020 | 2. Bundesliga | VfL Bochum | 0-2 (0-2) | SpVgg Greuther Furth | I | U |
| 21.06.2020 | 2. Bundesliga | VfL Bochum | 2-2 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | N | O |
| 07.12.2019 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 3-1 (1-0) | VfL Bochum | I | O |
| 14.04.2019 | 2. Bundesliga | VfL Bochum | 3-2 (1-2) | SpVgg Greuther Furth | P | O |
| 02.11.2018 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 2-2 (0-2) | VfL Bochum | N | O |
| 20.04.2018 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-1 (1-0) | VfL Bochum | N | U |
| 18.11.2017 | 2. Bundesliga | VfL Bochum | 1-1 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
| 16.04.2017 | 2. Bundesliga | VfL Bochum | 1-0 (1-0) | SpVgg Greuther Furth | P | U |
| 05.11.2016 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 2-1 (0-0) | VfL Bochum | I | O |
| 20.03.2016 | 2. Bundesliga | VfL Bochum | 2-2 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | N | O |
| 03.10.2015 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 0-5 (0-3) | VfL Bochum | P | O |
| 16.12.2014 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 0-0 (0-0) | VfL Bochum | N | U |
| 02.08.2014 | 2. Bundesliga | VfL Bochum | 1-1 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
| 10.03.2014 | 2. Bundesliga | VfL Bochum | 0-2 (0-1) | SpVgg Greuther Furth | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 94.9% | 94.7% | 95.3% | 95.1% | 95.2% | 94.4% |
| 1 | 1.72 3.0% | 1.72 3.0% | 1.73 0.0% | 1.73 4.2% | 1.73 0.0% | 1.73 1.8% | 1.72 1.8% |
| X | 3.94 6.2% | 3.95 6.0% | 3.80 7.3% | 3.90 2.5% | 3.81 8.2% | 3.85 0.0% | 3.80 3.8% |
| 2 | 4.54 4.4% | 4.56 4.8% | 4.65 9.4% | 4.65 10.7% | 4.73 9.2% | 4.70 5.1% | 4.65 13.4% |
| 0-2 | 2.09 12.6% | 2.10 12.1% | 2.12 18.5% | 2.02 15.8% | 2.11 10.6% | 2.13 13.8% | 2.08 13.3% |
| 3+ | 1.74 19.2% | 1.75 19.9% | 1.70 14.9% | 1.71 13.2% | 1.70 8.3% | 1.72 11.0% | 1.68 12.8% |
| 4+ | 2.80 23.3% | 2.82 24.2% | 2.85 26.7% | 2.67 17.6% | 2.83 25.8% | 2.80 16.7% | 2.80 21.7% |
| GG | 1.70 12.6% | 1.71 13.2% | 1.70 13.3% | 1.69 8.3% | 1.71 13.2% | 1.70 10.4% | 1.69 11.2% |
| NG | 2.15 10.0% | 2.16 9.6% | 2.12 15.2% | 2.05 9.7% | 2.11 15.6% | 2.10 14.3% | 2.08 12.6% |
| I2+ | 2.62 18.6% | 2.63 19.0% | 2.60 15.6% | 2.50 13.6% | 2.60 16.6% | 2.65 15.2% | 2.55 13.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice