SpVgg Greuther Furth 1 - 1 1. FC Nurnberg — rezultat
03.05.2026 11:30 • Nemacka - 2. Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - 2. Bundesliga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 6. septembar 2026. | ||||
| ── 2. Bundesliga ── | ||||
| SpVgg Greuther Furth - 1. FC Heidenheim | 06.09.2026 11:30 | 2.52 | 3.7 | 2.45 |
| VfL Osnabruck - Eintracht Braunschweig | 06.09.2026 11:30 | - | - | - |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 6. septembar 2026. | ||
| ── 2. Bundesliga ── | ||
| SpVgg Greuther Furth - 1. FC Heidenheim | 06.09 11:30 |
2.52
|
3.7
|
2.45
|
| VfL Osnabruck - Eintracht Braunschweig | 06.09 11:30 |
-
|
-
|
-
|
Tabele Nemacka - 2. Bundesliga
2. Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 4.7 | 9 |
| 2 | Hertha BSC | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 9 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | 1. FC Heidenheim | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 6.7 | 6 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | 1. FC Kaiserslautern | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | SpVgg Greuther Furth | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 8 | Karlsruher SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Eintracht Braunschweig | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 3 |
| 10 | VfL Bochum | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 11 | Arminia Bielefeld | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | Hannover 96 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Energie Cottbus | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 14 | VfL Osnabruck | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 15 | Dynamo Dresden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | FC St. Pauli | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | 1. FC Heidenheim | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 3 | 7.5 | 6 |
| 3 | Hertha BSC | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 4 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Energie Cottbus | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 3 |
| 6 | Dynamo Dresden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Karlsruher SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 3 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 3 |
| 9 | VfL Wolfsburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 1. FC Kaiserslautern | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | SV Darmstadt 98 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Hannover 96 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | SpVgg Greuther Furth | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 16 | VfL Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Eintracht Braunschweig | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| 18 | VfL Osnabruck | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Wolfsburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Hertha BSC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | SpVgg Greuther Furth | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Eintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | 1. FC Nurnberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 8 | VfL Bochum | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | VfL Osnabruck | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Hannover 96 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Karlsruher SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Holstein Kiel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 14 | SV Darmstadt 98 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | 1. FC Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 16 | Energie Cottbus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 18 | Dynamo Dresden | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
Forma i statistika timova
SpVgg Greuther Furth Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | VfL Bochum | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 19.04.2026 | SV Darmstadt 98 | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Preussen Munster | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | SC Paderborn 07 | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 20.03.2026 | Karlsruher SC | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 13.03.2026 | SV Elversberg | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.03.2026 | Hannover 96 | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.02.2026 | FC Schalke 04 | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Arminia Bielefeld | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.02.2026 | 1. FC Kaiserslautern | A | 1-0 (1-0) | I | U |
1. FC Nurnberg Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | 1. FC Magdeburg | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Arminia Bielefeld | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.04.2026 | Dynamo Dresden | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 05.04.2026 | Eintracht Braunschweig | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.03.2026 | 1. FC Kaiserslautern | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Holstein Kiel | A | 2-3 (2-2) | P | O |
| 07.03.2026 | Fortuna Dusseldorf | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.03.2026 | Hertha BSC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 20.02.2026 | VfL Bochum | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.02.2026 | Karlsruher SC | H | 5-1 (3-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 2-2 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | N | O |
| 16.03.2025 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 3-0 (3-0) | SpVgg Greuther Furth | I | O |
| 20.10.2024 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 0-4 (0-3) | 1. FC Nurnberg | I | O |
| 25.02.2024 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 2-1 (1-1) | 1. FC Nurnberg | P | O |
| 15.09.2023 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 1-1 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
| 04.02.2023 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-0 (0-0) | 1. FC Nurnberg | P | U |
| 23.07.2022 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 2-0 (1-0) | SpVgg Greuther Furth | I | U |
| 21.03.2021 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 2-2 (1-0) | 1. FC Nurnberg | N | O |
| 29.11.2020 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 2-3 (1-2) | SpVgg Greuther Furth | P | O |
| 13.06.2020 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 0-1 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | P | U |
| 24.11.2019 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 0-0 (0-0) | 1. FC Nurnberg | N | U |
| 03.03.2018 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 0-2 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | P | U |
| 24.09.2017 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-3 (0-1) | 1. FC Nurnberg | I | O |
| 05.03.2017 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-0 (0-0) | 1. FC Nurnberg | P | U |
| 20.09.2016 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 1-2 (0-1) | SpVgg Greuther Furth | P | O |
| 26.02.2016 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 2-1 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | I | O |
| 13.09.2015 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 3-2 (1-1) | 1. FC Nurnberg | P | O |
| 20.12.2014 | 2. Bundesliga | 1. FC Nurnberg | 0-0 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
| 11.08.2014 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 5-1 (2-1) | 1. FC Nurnberg | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 95.2% | 94.8% | 95.0% | 94.4% | 95.1% | 94.8% |
| 1 | 2.58 5.5% | 2.58 5.5% | 2.55 8.9% | 2.52 5.6% | 2.53 3.1% | 2.65 5.4% | 2.55 7.3% |
| X | 3.62 3.5% | 3.63 3.2% | 3.60 4.0% | 3.65 0.0% | 3.61 2.7% | 3.55 7.8% | 3.60 0.0% |
| 2 | 2.58 12.2% | 2.58 12.2% | 2.60 13.0% | 2.62 16.4% | 2.58 4.9% | 2.55 10.9% | 2.60 15.6% |
| 0-2 | 2.09 12.6% | 2.10 12.1% | 2.20 13.7% | 2.12 14.2% | 2.22 7.1% | 2.17 9.6% | 2.18 6.0% |
| 3+ | 1.74 19.2% | 1.75 19.9% | 1.65 10.0% | 1.64 10.8% | 1.64 5.1% | 1.70 7.6% | 1.62 5.9% |
| 4+ | 2.80 23.9% | 2.82 24.8% | 2.65 15.2% | 2.55 15.9% | 2.66 8.6% | 2.75 10.0% | 2.62 9.2% |
| GG | 1.61 12.6% | 1.62 13.3% | 1.55 6.9% | 1.55 6.9% | 1.56 4.0% | 1.55 3.3% | 1.53 4.1% |
| NG | 2.31 12.2% | 2.32 11.8% | 2.40 9.4% | 2.30 10.5% | 2.40 5.9% | 2.40 5.9% | 2.35 4.9% |
| I2+ | 2.62 19.1% | 2.63 19.5% | 2.50 11.1% | 2.40 11.6% | 2.50 6.4% | 2.60 10.6% | 2.47 7.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice