Uporedi kvote: Fortuna Dusseldorf - FC Saarbrucken
17.10.2026 12:00 • Nemacka - 3. Liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | – | 92.6% | – | – | 90.3% |
| 1 | 2.02 0.0% | 2.02 0.0% | - | 2.10 0.9% | - | - | 2.05 0.0% |
| X | 3.52 0.0% | 3.52 0.0% | - | 3.55 1.4% | - | - | 3.50 0.0% |
| 2 | 3.06 0.0% | 3.06 0.0% | - | 3.10 1.6% | - | - | 3.00 0.0% |
| 0-2 | 2.29 0.0% | 2.29 0.0% | - | 2.20 2.2% | - | - | 2.18 0.0% |
| 3+ | 1.53 0.0% | 1.53 0.0% | - | 1.60 1.9% | - | - | 1.60 0.0% |
| 4+ | 2.28 0.0% | 2.28 0.0% | - | 2.45 2.1% | - | - | 2.60 0.0% |
| GG | 1.48 0.0% | 1.48 0.0% | - | 1.53 1.3% | - | - | 1.53 0.0% |
| NG | 2.45 0.0% | 2.45 0.0% | - | 2.35 2.1% | - | - | 2.30 0.0% |
| I2+ | 2.24 0.0% | 2.24 0.0% | - | 2.32 2.2% | - | - | 2.45 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Fortuna Dusseldorf
FC Saarbrucken
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 9 | 8 | 0 | 1 | 26 | 11 | 15 | 4.1 | 24 |
| 2 | FC Viktoria Koln | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | 11 | 13 | 4.4 | 18 |
| 3 | Rot-Weiss Essen | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 18 |
| 4 | Hansa Rostock | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | 17 | 0 | 3.8 | 15 |
| 5 | FC Saarbrucken | 9 | 4 | 2 | 3 | 21 | 16 | 5 | 4.1 | 14 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 11 | 5 | 3.4 | 13 |
| 7 | Hoffenheim II | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 13 |
| 8 | Preussen Munster | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 12 |
| 9 | Alemannia Aachen | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Fortuna Dusseldorf | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 11 | Stuttgart II | 9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 18 | -2 | 3.8 | 11 |
| 12 | Verl | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 11 |
| 13 | Fortuna Koln | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2 | 10 |
| 14 | SV Meppen | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 10 |
| 15 | SSV Jahn Regensburg | 8 | 2 | 2 | 4 | 18 | 17 | 1 | 4.4 | 8 |
| 16 | FC Ingolstadt 04 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3 | 8 |
| 17 | SV Wehen | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3 | 8 |
| 18 | Wurzburger Kickers | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | 19 | -6 | 3.6 | 8 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 20 | Havelse | 9 | 1 | 2 | 6 | 12 | 22 | -10 | 3.8 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiss Essen | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 2 | MSV Duisburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 12 |
| 3 | FC Viktoria Koln | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 4 | Hoffenheim II | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 7 |
| 5 | Fortuna Dusseldorf | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Alemannia Aachen | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 7 |
| 7 | SG Sonnenhof Grossaspach | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 7 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 10 | Preussen Munster | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | FC Saarbrucken | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 6 |
| 12 | Verl | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 6 |
| 13 | Hansa Rostock | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 5 |
| 14 | Havelse | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 5 |
| 15 | Stuttgart II | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 16 | SV Meppen | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 4 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 3 | 3 |
| 18 | Fortuna Koln | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 3 |
| 19 | FC Ingolstadt 04 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 4 | 1 |
| 20 | SV Wehen | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 2 | Hansa Rostock | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 3 | FC Viktoria Koln | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 4 | FC Saarbrucken | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 4.5 | 7 |
| 6 | Stuttgart II | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 7 | Fortuna Koln | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 9 | SV Wehen | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 10 | Hoffenheim II | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 11 | SV Meppen | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 12 | Preussen Munster | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 13 | SSV Jahn Regensburg | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 12 | -1 | 5.8 | 5 |
| 14 | Rot-Weiss Essen | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 4 | 5 |
| 15 | Verl | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 16 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 18 | Wurzburger Kickers | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 4.4 | 2 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| 20 | Havelse | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Fortuna Dusseldorf Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Preussen Munster | A | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | Verl | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.09.2026 | Alemannia Aachen | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 15.09.2026 | SSV Jahn Regensburg | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | MSV Duisburg | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Fortuna Koln | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Stuttgart II | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | SC Freiburg | H | 1-5 (0-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Hoffenheim II | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 07.08.2026 | Waldhof Mannheim | A | 2-1 (1-0) | I | O |
FC Saarbrucken Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | MSV Duisburg | H | 2-4 (0-3) | I | O |
| 10.10.2026 | Fortuna Koln | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | SG Sonnenhof Grossaspach | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 16.09.2026 | Preussen Munster | A | 3-3 (1-3) | N | O |
| 12.09.2026 | FC Ingolstadt 04 | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 05.09.2026 | SV Meppen | A | 1-6 (1-3) | P | O |
| 30.08.2026 | Hansa Rostock | H | 2-4 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Hertha BSC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.08.2026 | SSV Jahn Regensburg | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Rot-Weiss Essen | H | 5-2 (2-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2020 | DFB Pokal | FC Saarbrucken | 1-1 (1-0) | Fortuna Dusseldorf | N | U |