VfL Osnabruck 3 - 1 Erzgebirge Aue — rezultat
20.09.2025 12:00 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 9 | 8 | 0 | 1 | 26 | 11 | 15 | 4.1 | 24 |
| 2 | FC Viktoria Koln | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | 11 | 13 | 4.4 | 18 |
| 3 | Rot-Weiss Essen | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 18 |
| 4 | Hansa Rostock | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | 17 | 0 | 3.8 | 15 |
| 5 | FC Saarbrucken | 9 | 4 | 2 | 3 | 21 | 16 | 5 | 4.1 | 14 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 11 | 5 | 3.4 | 13 |
| 7 | Hoffenheim II | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 13 |
| 8 | Preussen Munster | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 12 |
| 9 | Alemannia Aachen | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Fortuna Dusseldorf | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 11 | Stuttgart II | 9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 18 | -2 | 3.8 | 11 |
| 12 | Verl | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 11 |
| 13 | Fortuna Koln | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2 | 10 |
| 14 | SV Meppen | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 10 |
| 15 | SSV Jahn Regensburg | 8 | 2 | 2 | 4 | 18 | 17 | 1 | 4.4 | 8 |
| 16 | FC Ingolstadt 04 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3 | 8 |
| 17 | SV Wehen | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3 | 8 |
| 18 | Wurzburger Kickers | 9 | 2 | 2 | 5 | 13 | 19 | -6 | 3.6 | 8 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 20 | Havelse | 9 | 1 | 2 | 6 | 12 | 22 | -10 | 3.8 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiss Essen | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 2 | MSV Duisburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 12 |
| 3 | FC Viktoria Koln | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 4 | Hoffenheim II | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 7 |
| 5 | Fortuna Dusseldorf | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Alemannia Aachen | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 7 |
| 7 | SG Sonnenhof Grossaspach | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 7 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 10 | Preussen Munster | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | FC Saarbrucken | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 6 |
| 12 | Verl | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 6 |
| 13 | Hansa Rostock | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 5 |
| 14 | Havelse | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 5 |
| 15 | Stuttgart II | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 16 | SV Meppen | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 4 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 3 | 3 |
| 18 | Fortuna Koln | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 3 |
| 19 | FC Ingolstadt 04 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 4 | 1 |
| 20 | SV Wehen | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 2 | Hansa Rostock | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 3 | FC Viktoria Koln | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 4 | FC Saarbrucken | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 4.5 | 7 |
| 6 | Stuttgart II | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 7 | Fortuna Koln | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 9 | SV Wehen | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 10 | Hoffenheim II | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 11 | SV Meppen | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 12 | Preussen Munster | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 13 | SSV Jahn Regensburg | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 12 | -1 | 5.8 | 5 |
| 14 | Rot-Weiss Essen | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 4 | 5 |
| 15 | Verl | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 16 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 18 | Wurzburger Kickers | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 4.4 | 2 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| 20 | Havelse | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
VfL Osnabruck Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2025 | Rot-Weiss Essen | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.09.2025 | Hansa Rostock | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Havelse | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 23.08.2025 | FC Saarbrucken | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.08.2025 | TSV 1860 Munchen | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 02.08.2025 | Alemannia Aachen | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2025 | Verl | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 11.05.2025 | Rot-Weiss Essen | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 02.05.2025 | FC Viktoria Koln | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 27.04.2025 | Alemannia Aachen | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Erzgebirge Aue Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2025 | Energie Cottbus | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 13.09.2025 | FC Viktoria Koln | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 30.08.2025 | FC Saarbrucken | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 24.08.2025 | Havelse | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 09.08.2025 | SSV Ulm 1846 | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 03.08.2025 | Hansa Rostock | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2025 | TSV 1860 Munchen | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.05.2025 | SV Sandhausen | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 04.05.2025 | FC Ingolstadt 04 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.04.2025 | Verl | A | 5-1 (4-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 0-0 (0-0) | VfL Osnabruck | N | U |
| 10.08.2024 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 0-2 (0-0) | Erzgebirge Aue | I | U |
| 04.02.2023 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 3-1 (1-1) | Erzgebirge Aue | P | O |
| 07.08.2022 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 1-1 (1-1) | VfL Osnabruck | N | U |
| 23.05.2021 | 2. Bundesliga | Erzgebirge Aue | 2-1 (0-1) | VfL Osnabruck | I | O |
| 22.01.2021 | 2. Bundesliga | VfL Osnabruck | 0-1 (0-1) | Erzgebirge Aue | I | U |
| 21.02.2020 | 2. Bundesliga | VfL Osnabruck | 0-0 (0-0) | Erzgebirge Aue | N | U |
| 15.09.2019 | 2. Bundesliga | Erzgebirge Aue | 1-0 (1-0) | VfL Osnabruck | I | U |
| 12.12.2015 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 0-0 (0-0) | Erzgebirge Aue | N | U |
| 25.07.2015 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 0-0 (0-0) | VfL Osnabruck | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.4% | 92.4% | 92.7% | 92.5% | 93.4% | 93.7% | 93.3% |
| 1 | 1.83 1.1% | 1.83 1.1% | 1.85 4.1% | 1.83 2.7% | 1.86 7.5% | 1.85 0.0% | 1.86 0.5% |
| X | 3.62 1.6% | 3.62 1.6% | 3.55 0.0% | 3.60 1.4% | 3.57 5.1% | 3.75 0.0% | 3.65 1.4% |
| 2 | 3.86 4.3% | 3.86 4.3% | 3.90 8.3% | 3.90 6.8% | 3.96 10.4% | 3.85 0.0% | 3.85 1.3% |
| 0-2 | 1.98 2.5% | 1.98 2.5% | 1.98 3.4% | 1.97 3.9% | 1.99 7.0% | 2.02 1.5% | 2.08 2.5% |
| 3+ | 1.74 1.8% | 1.74 1.8% | 1.73 3.0% | 1.74 3.0% | 1.74 6.1% | 1.77 1.1% | 1.68 1.8% |
| 4+ | 2.81 2.6% | 2.81 2.6% | 2.95 5.4% | 2.82 4.4% | 2.97 10.4% | 2.90 0.0% | 2.80 2.8% |
| GG | 1.65 1.9% | 1.65 1.9% | 1.68 5.0% | 1.67 1.8% | 1.68 2.4% | 1.75 2.9% | 1.64 1.2% |
| NG | 2.08 2.8% | 2.08 2.8% | 2.05 4.7% | 2.07 2.4% | 2.07 3.3% | 2.05 2.4% | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.58 2.4% | 2.58 2.4% | 2.65 1.9% | 2.52 2.9% | 2.66 6.4% | 2.55 0.0% | 2.55 2.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice