Kwara United 1 - 0 Wikki Tourist — rezultat
28.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Tabele Nigerija - NPFL
NPFL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Enugu Rangers | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 17 |
| 2 | Rivers United | 8 | 4 | 4 | 0 | 13 | 2 | 11 | 1.9 | 16 |
| 3 | Plateau United | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 4 | Barau FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 5 | Doma United | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 13 |
| 6 | Ikorodu City | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.1 | 12 |
| 7 | Bendel Insurance | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 13 | 1 | 3.4 | 12 |
| 8 | Sporting Lagos | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 12 |
| 9 | Katsina United | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 12 |
| 10 | Kano Pillars | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 11 |
| 11 | Nasarawa United | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2 | 11 |
| 12 | Kwara United | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 10 |
| 13 | Warri Wolves | 8 | 3 | 1 | 4 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 10 |
| 14 | Niger Tornadoes | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 9 |
| 15 | Abia Warriors | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 9 |
| 16 | Ranchers Bees | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 8 |
| 17 | Shooting Stars | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 8 |
| 18 | Kun Khalifat FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 19 | Enyimba | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 3.1 | 7 |
| 20 | Inter Lagos | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Plateau United | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Bendel Insurance | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 | 7 | 4.2 | 12 |
| 4 | Barau FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 10 |
| 5 | Ikorodu City | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 10 |
| 6 | Doma United | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 7 | Kwara United | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 8 | Enugu Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 9 | Katsina United | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 10 | Nasarawa United | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 11 | Warri Wolves | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 9 |
| 12 | Ranchers Bees | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 13 | Kano Pillars | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 14 | Shooting Stars | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 15 | Niger Tornadoes | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 17 | Abia Warriors | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 6 |
| 18 | Enyimba | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 19 | Sporting Lagos | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 20 | Inter Lagos | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lagos | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 2 | Enugu Rangers | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 3 | Rivers United | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 4 | Barau FC | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 5 | Kano Pillars | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 6 | Inter Lagos | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 7 | Doma United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 8 | Abia Warriors | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 3 |
| 9 | Ikorodu City | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 10 | Plateau United | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 11 | Katsina United | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 2 |
| 12 | Niger Tornadoes | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 13 | Nasarawa United | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| 14 | Warri Wolves | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| 15 | Enyimba | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 1 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 17 | Kwara United | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | -5 | 1.2 | 0 |
| 18 | Bendel Insurance | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 0 |
| 19 | Ranchers Bees | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 3 | 0 |
| 20 | Shooting Stars | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Kwara United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Abia Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.02.2026 | Rivers United | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.02.2026 | Kano Pillars | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.02.2026 | Plateau United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.02.2026 | Warri Wolves | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.01.2026 | Kun Khalifat FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | Ikorodu City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Bendel Insurance | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.12.2025 | Bendel Insurance | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Bayelsa United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Wikki Tourist Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Remo Stars | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 15.02.2026 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 08.02.2026 | Katsina United | H | 0-0 | I | U |
| 01.02.2026 | Nasarawa United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.01.2026 | Abia Warriors | A | 1-1 | N | U |
| 25.01.2026 | Kano Pillars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Plateau United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Warri Wolves | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.12.2025 | Kun Khalifat FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2025 | NPFL | Wikki Tourist | 1-1 (1-1) | Kwara United | N | U |
| 16.04.2022 | NPFL | Wikki Tourist | 1-1 (1-0) | Kwara United | N | U |
| 29.12.2021 | NPFL | Kwara United | 1-0 (0-0) | Wikki Tourist | P | U |
| 22.07.2021 | NPFL | Kwara United | 3-1 (2-0) | Wikki Tourist | P | O |
| 07.03.2021 | NPFL | Wikki Tourist | 1-1 (1-0) | Kwara United | N | U |
| 15.03.2020 | NPFL | Kwara United | 1-0 | Wikki Tourist | P | U |
| 20.11.2019 | NPFL | Wikki Tourist | 3-1 | Kwara United | I | O |
| 16.05.2019 | NPFL | Wikki Tourist | 2-1 | Kwara United | I | O |
| 10.02.2019 | NPFL | Kwara United | 1-0 | Wikki Tourist | P | U |
| 03.06.2018 | NPFL | Wikki Tourist | 1-0 | Kwara United | I | U |
| 24.01.2018 | NPFL | Kwara United | 1-0 | Wikki Tourist | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.4% | 91.7% | 90.1% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.62 9.0% | 1.62 9.0% | 1.60 11.1% | 1.65 9.3% | 1.64 8.4% | 1.73 1.1% | 1.64 9.9% |
| X | 3.15 5.0% | 3.15 5.0% | 3.15 8.6% | 3.30 6.5% | 3.05 4.8% | 3.00 0.0% | 3.05 5.2% |
| 2 | 5.98 23.0% | 5.98 23.0% | 6.10 27.1% | 5.50 18.3% | 5.80 20.8% | 5.00 3.1% | 5.80 26.1% |
| 0-2 | 1.33 1.5% | 1.33 1.5% | 1.34 2.3% | 1.38 2.2% | 1.35 1.5% | 1.33 0.0% | 1.34 1.5% |
| 3+ | 2.83 3.1% | 2.83 3.1% | 2.80 5.1% | 2.82 4.4% | 2.87 4.0% | 2.80 0.0% | 2.80 5.1% |
| 4+ | 6.15 3.9% | 6.15 3.9% | 6.20 6.1% | 5.65 5.8% | 6.35 5.2% | 5.85 0.0% | 6.25 5.3% |
| GG | 2.71 5.9% | 2.71 5.9% | - | 2.77 4.5% | 2.79 3.3% | - | 2.80 5.7% |
| NG | 1.39 2.8% | 1.39 2.8% | - | 1.39 2.8% | 1.36 1.4% | - | 1.34 2.2% |
| I2+ | 4.10 2.4% | 4.10 2.4% | - | 3.85 9.4% | 4.10 2.8% | - | 4.05 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice