Wikki Tourist 0 - 0 Barau FC — rezultat
21.03.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Tabele Nigerija - NPFL
NPFL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Enugu Rangers | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 17 |
| 2 | Rivers United | 8 | 4 | 4 | 0 | 13 | 2 | 11 | 1.9 | 16 |
| 3 | Plateau United | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 4 | Barau FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 5 | Doma United | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 13 |
| 6 | Ikorodu City | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.1 | 12 |
| 7 | Bendel Insurance | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 13 | 1 | 3.4 | 12 |
| 8 | Sporting Lagos | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 12 |
| 9 | Katsina United | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 12 |
| 10 | Kano Pillars | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 11 |
| 11 | Nasarawa United | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2 | 11 |
| 12 | Kwara United | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 10 |
| 13 | Warri Wolves | 8 | 3 | 1 | 4 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 10 |
| 14 | Niger Tornadoes | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 9 |
| 15 | Abia Warriors | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 9 |
| 16 | Ranchers Bees | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 8 |
| 17 | Shooting Stars | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 8 |
| 18 | Kun Khalifat FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 19 | Enyimba | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 3.1 | 7 |
| 20 | Inter Lagos | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Plateau United | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Bendel Insurance | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 | 7 | 4.2 | 12 |
| 4 | Barau FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 10 |
| 5 | Ikorodu City | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 10 |
| 6 | Doma United | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 7 | Kwara United | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 8 | Enugu Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 9 | Katsina United | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 10 | Nasarawa United | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 11 | Warri Wolves | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 9 |
| 12 | Ranchers Bees | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 13 | Kano Pillars | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 14 | Shooting Stars | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 15 | Niger Tornadoes | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 17 | Abia Warriors | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 6 |
| 18 | Enyimba | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 19 | Sporting Lagos | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 20 | Inter Lagos | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lagos | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 2 | Enugu Rangers | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 3 | Rivers United | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 4 | Barau FC | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 5 | Kano Pillars | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 6 | Inter Lagos | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 7 | Doma United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 8 | Abia Warriors | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 3 |
| 9 | Ikorodu City | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 10 | Plateau United | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 11 | Katsina United | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 2 |
| 12 | Niger Tornadoes | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 13 | Nasarawa United | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| 14 | Warri Wolves | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| 15 | Enyimba | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 1 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 17 | Kwara United | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | -5 | 1.2 | 0 |
| 18 | Bendel Insurance | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 0 |
| 19 | Ranchers Bees | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 3 | 0 |
| 20 | Shooting Stars | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Wikki Tourist Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Shooting Stars | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 07.03.2026 | El Kanemi Warriors | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 28.02.2026 | Kwara United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Remo Stars | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 15.02.2026 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 08.02.2026 | Katsina United | H | - | I | U |
| 01.02.2026 | Nasarawa United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.01.2026 | Abia Warriors | A | 1-1 | N | U |
| 25.01.2026 | Kano Pillars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Plateau United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Barau FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Abia Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.03.2026 | Kano Pillars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.03.2026 | Plateau United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 25.02.2026 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Warri Wolves | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Kun Khalifat FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.02.2026 | Ikorodu City | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.01.2026 | Bendel Insurance | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Bayelsa United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.01.2026 | Enyimba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | NPFL | Barau FC | 0-0 (0-0) | Wikki Tourist | N | U |