Uporedi kvote: Valerenga - Brann
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,4 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.5% | 92.5% | 94.3% | – | 95.2% | 89.9% |
| 1 | 2.58 4.0% | 2.60 4.4% | 2.40 0.0% | 2.45 4.3% | - | 2.50 0.0% | 2.35 0.0% |
| X | 3.88 1.0% | 3.90 0.8% | 3.90 0.0% | 3.80 7.0% | - | 4.00 0.0% | 3.75 0.0% |
| 2 | 2.45 4.7% | 2.46 4.7% | 2.45 0.0% | 2.57 4.0% | - | 2.50 0.0% | 2.38 0.0% |
| 0-2 | 2.74 0.0% | 2.74 0.0% | 2.95 0.0% | 2.80 3.7% | - | 2.90 0.0% | 2.90 0.0% |
| 3+ | 1.35 0.0% | 1.35 0.0% | 1.35 0.0% | 1.40 0.7% | - | 1.40 0.0% | 1.35 0.0% |
| 4+ | 2.00 0.0% | 2.01 0.0% | 1.93 0.0% | 2.00 0.0% | - | 2.05 0.0% | 1.93 0.0% |
| GG | 1.34 0.0% | 1.34 0.0% | 1.34 0.0% | 1.37 0.7% | - | 1.35 0.0% | 1.33 0.0% |
| NG | 2.99 0.0% | 2.99 0.0% | 3.00 0.0% | 2.87 1.8% | - | 3.15 0.0% | 3.00 1.7% |
| I2+ | 2.02 0.0% | 2.02 0.0% | 2.00 0.0% | 2.00 2.4% | - | 2.05 0.0% | 2.00 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Valerenga
Brann
H2H serije
Mečevi iz lige Norveska - Eliteserien
Tabele Norveska - Eliteserien
Eliteserien
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 22 | 17 | 2 | 3 | 56 | 20 | 36 | 3.5 | 53 |
| 2 | Bodo/Glimt | 22 | 17 | 2 | 3 | 56 | 20 | 36 | 3.5 | 53 |
| 3 | Tromso | 22 | 11 | 6 | 5 | 41 | 30 | 11 | 3.2 | 39 |
| 4 | Molde | 22 | 11 | 4 | 7 | 46 | 34 | 12 | 3.6 | 37 |
| 5 | Rosenborg | 22 | 10 | 4 | 8 | 40 | 31 | 9 | 3.2 | 34 |
| 6 | Lillestrom | 22 | 10 | 3 | 9 | 30 | 31 | -1 | 2.8 | 33 |
| 7 | Brann | 22 | 9 | 2 | 11 | 39 | 34 | 5 | 3.3 | 29 |
| 8 | Fredrikstad | 22 | 8 | 5 | 9 | 26 | 33 | -7 | 2.7 | 29 |
| 9 | Sarpsborg 08 FF | 22 | 7 | 7 | 8 | 28 | 31 | -3 | 2.7 | 28 |
| 10 | KFUM Oslo | 22 | 8 | 4 | 10 | 27 | 36 | -9 | 2.9 | 28 |
| 11 | Ham-Kam | 22 | 7 | 5 | 10 | 33 | 46 | -13 | 3.6 | 26 |
| 12 | Sandefjord | 22 | 6 | 6 | 10 | 22 | 28 | -6 | 2.3 | 24 |
| 13 | Valerenga | 22 | 6 | 5 | 11 | 35 | 45 | -10 | 3.6 | 23 |
| 14 | Aalesund | 22 | 4 | 9 | 9 | 35 | 50 | -15 | 3.9 | 21 |
| 15 | Kristiansund BK | 22 | 5 | 4 | 13 | 22 | 43 | -21 | 3 | 19 |
| 16 | Start | 22 | 4 | 4 | 14 | 24 | 48 | -24 | 3.3 | 16 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 10 | 10 | 0 | 0 | 38 | 10 | 28 | 4.8 | 30 |
| 2 | Bodo/Glimt | 11 | 10 | 0 | 1 | 34 | 7 | 27 | 3.7 | 30 |
| 3 | Rosenborg | 12 | 7 | 3 | 2 | 28 | 14 | 14 | 3.5 | 24 |
| 4 | Tromso | 11 | 7 | 3 | 1 | 21 | 9 | 12 | 2.7 | 24 |
| 5 | Molde | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | 13 | 11 | 3.4 | 22 |
| 6 | KFUM Oslo | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.4 | 20 |
| 7 | Brann | 12 | 6 | 0 | 6 | 20 | 18 | 2 | 3.2 | 18 |
| 8 | Fredrikstad | 11 | 5 | 3 | 3 | 14 | 12 | 2 | 2.4 | 18 |
| 9 | Ham-Kam | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 19 | -2 | 3.6 | 17 |
| 10 | Lillestrom | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 11 | Sarpsborg 08 FF | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 12 | 0 | 2.4 | 15 |
| 12 | Valerenga | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 | 19 | 1 | 3.5 | 14 |
| 13 | Sandefjord | 11 | 3 | 5 | 3 | 10 | 10 | 0 | 1.8 | 14 |
| 14 | Kristiansund BK | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.7 | 14 |
| 15 | Start | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 19 | -5 | 3 | 12 |
| 16 | Aalesund | 12 | 2 | 6 | 4 | 24 | 30 | -6 | 4.5 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodo/Glimt | 11 | 7 | 2 | 2 | 22 | 13 | 9 | 3.2 | 23 |
| 2 | Viking | 12 | 7 | 2 | 3 | 18 | 10 | 8 | 2.3 | 23 |
| 3 | Lillestrom | 11 | 5 | 2 | 4 | 11 | 14 | -3 | 2.3 | 17 |
| 4 | Molde | 11 | 4 | 3 | 4 | 22 | 21 | 1 | 3.9 | 15 |
| 5 | Tromso | 11 | 4 | 3 | 4 | 20 | 21 | -1 | 3.7 | 15 |
| 6 | Sarpsborg 08 FF | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 19 | -3 | 2.9 | 13 |
| 7 | Brann | 10 | 3 | 2 | 5 | 19 | 16 | 3 | 3.5 | 11 |
| 8 | Fredrikstad | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 21 | -9 | 3 | 11 |
| 9 | Rosenborg | 10 | 3 | 1 | 6 | 12 | 17 | -5 | 2.9 | 10 |
| 10 | Sandefjord | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 18 | -6 | 2.7 | 10 |
| 11 | Aalesund | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 20 | -9 | 3.1 | 9 |
| 12 | Ham-Kam | 12 | 2 | 3 | 7 | 16 | 27 | -11 | 3.6 | 9 |
| 13 | Valerenga | 11 | 2 | 3 | 6 | 15 | 26 | -11 | 3.7 | 9 |
| 14 | KFUM Oslo | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 22 | -10 | 3.4 | 8 |
| 15 | Kristiansund BK | 12 | 1 | 2 | 9 | 9 | 29 | -20 | 3.2 | 5 |
| 16 | Start | 11 | 1 | 1 | 9 | 10 | 29 | -19 | 3.5 | 4 |
Forma i statistika timova
Valerenga Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | KFUM Oslo | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 20.09.2026 | Fredrikstad | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.09.2026 | Skeid | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Lillestrom | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Sarpsborg 08 FF | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 30.08.2026 | Molde | H | 3-4 (3-4) | I | O |
| 23.08.2026 | Christiania BK | A | 2-7 (0-3) | P | O |
| 16.08.2026 | Aalesund | A | 5-5 (4-2) | N | O |
| 08.08.2026 | Bodo/Glimt | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 31.07.2026 | Ham-Kam | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Brann Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Lincoln Red Imps FC | H | 0-0 | I | U |
| 09.10.2026 | Viking | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 20.09.2026 | Bodo/Glimt | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 16.09.2026 | Os | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Start | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Lillestrom | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 30.08.2026 | Sandefjord | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.08.2026 | PAOK | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Fyllingen | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 20.08.2026 | PAOK | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | Eliteserien | Brann | 2-3 (0-3) | Valerenga | P | O |
| 13.09.2025 | Eliteserien | Brann | 3-2 (1-1) | Valerenga | I | O |
| 03.05.2025 | Eliteserien | Valerenga | 2-4 (0-2) | Brann | I | O |
| 08.10.2023 | Eliteserien | Valerenga | 1-2 (1-1) | Brann | I | O |
| 12.07.2023 | NM Cupen | Valerenga | 3-2 (1-2) | Brann | P | O |
| 22.04.2023 | Eliteserien | Brann | 3-1 (1-1) | Valerenga | I | O |
| 31.10.2021 | Eliteserien | Valerenga | 1-0 (1-0) | Brann | P | U |
| 21.08.2021 | Eliteserien | Valerenga | 0-0 | Brann | N | U |
| 10.07.2021 | Eliteserien | Brann | 0-0 | Valerenga | N | U |
| 12.05.2021 | Eliteserien | Brann | 0-3 (0-0) | Valerenga | P | O |
| 13.09.2020 | Eliteserien | Valerenga | 5-1 (5-1) | Brann | P | O |
| 01.08.2020 | Eliteserien | Brann | 1-2 (1-1) | Valerenga | P | O |
| 03.11.2019 | Eliteserien | Valerenga | 1-0 (1-0) | Brann | P | U |
| 22.04.2019 | Eliteserien | Brann | 1-1 (1-1) | Valerenga | N | U |
| 26.08.2018 | Eliteserien | Valerenga | 2-0 (0-0) | Brann | P | U |
| 10.06.2018 | Eliteserien | Brann | 0-0 (0-0) | Valerenga | N | U |
| 24.09.2017 | Eliteserien | Valerenga | 2-1 (1-0) | Brann | P | O |
| 02.07.2017 | Eliteserien | Brann | 0-0 (0-0) | Valerenga | N | U |
| 13.08.2016 | Eliteserien | Valerenga | 3-2 (2-1) | Brann | P | O |
| 09.07.2016 | Eliteserien | Brann | 4-1 (1-1) | Valerenga | I | O |