Atletico Tembetary 2 - 3 SOL DE America — rezultat
14.10.2026 20:00 • Paragvaj - Kup Paragvaja
Forma i statistika timova
Atletico Tembetary Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | Sportivo Iteno | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 13.08.2026 | 1 de Marzo Pilar | A | 2-3 (2-3) | P | O |
| 30.11.2025 | Cerro Porteno | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 20.11.2025 | Sportivo Trinidense | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 10.11.2025 | Nacional Asuncion | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 31.10.2025 | 2 de Mayo | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.10.2025 | Sportivo Luqueno | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.10.2025 | 2 de Mayo | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 16.10.2025 | General Caballero | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.10.2025 | Libertad Asuncion | H | 2-1 (1-1) | P | O |
SOL DE America Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 2 de Mayo | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 25.08.2026 | Sportivo Trinidense | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 07.10.2025 | Cerro Porteno | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.09.2025 | Deportivo Recoleta | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.11.2024 | Sportivo Ameliano | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.11.2024 | Libertad Asuncion | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 15.11.2024 | Sportivo Trinidense | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 10.11.2024 | Club Guarani | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.11.2024 | Nacional Asuncion | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 30.10.2024 | Libertad Asuncion | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.11.2021 | Copa Paraguay | SOL DE America | 0-0 (0-0) | Atletico Tembetary | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.0% | 89.0% | 89.9% | 92.0% | 90.1% | 89.1% | 89.9% |
| 1 | 2.65 1.1% | 2.65 1.1% | 2.70 6.9% | 2.70 5.3% | 2.69 5.3% | 2.60 7.1% | 2.70 6.3% |
| X | 3.12 2.3% | 3.12 2.3% | 3.00 6.3% | 3.30 3.1% | 3.02 0.7% | 3.20 1.6% | 3.00 6.3% |
| 2 | 2.35 1.3% | 2.35 1.3% | 2.45 11.4% | 2.42 3.0% | 2.46 4.2% | 2.35 4.4% | 2.45 10.4% |
| 0-2 | 1.73 6.1% | 1.73 6.1% | 1.68 11.6% | 1.69 3.0% | 1.67 1.8% | 1.66 3.1% | 1.67 12.1% |
| 3+ | 1.95 7.1% | 1.95 7.1% | 2.05 15.2% | 2.02 3.8% | 2.05 2.4% | 1.97 3.9% | 2.05 14.5% |
| 4+ | 3.42 10.5% | 3.42 10.5% | 3.85 24.2% | 3.40 4.2% | - | 3.50 6.7% | 3.85 24.2% |
| GG | 1.73 4.9% | 1.73 4.9% | 1.83 10.9% | 1.83 1.1% | 1.82 2.2% | 1.76 4.3% | 1.83 10.2% |
| NG | 1.95 5.4% | 1.95 5.4% | 1.85 11.9% | 1.87 1.1% | 1.86 3.9% | 1.90 3.8% | 1.86 10.6% |
| I2+ | 2.73 5.9% | 2.73 5.9% | 3.10 12.7% | 2.85 2.4% | 3.08 2.2% | 3.00 3.2% | 3.10 12.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice