Uporedi kvote: GIL Vicente - FC Porto
24.10.2026 19:30 • Portugal - Primeira Liga
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 97.0% | – | 91.1% | – | – | 90.1% |
| 1 | 7.50 0.0% | 7.70 0.0% | - | 7.00 0.0% | - | - | 6.70 0.0% |
| X | 4.34 0.0% | 4.43 0.0% | - | 4.25 0.0% | - | - | 3.90 0.0% |
| 2 | 1.45 0.0% | 1.48 0.0% | - | 1.39 0.0% | - | - | 1.42 0.0% |
| 0-2 | 1.87 0.0% | 1.91 0.0% | - | 1.80 0.0% | - | - | 1.81 0.0% |
| 3+ | 1.93 0.0% | 1.97 0.0% | - | 1.90 0.0% | - | - | 1.87 0.0% |
| 4+ | 3.08 0.0% | 3.08 0.0% | - | 3.25 0.0% | - | - | 3.30 0.0% |
| GG | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% | - | 2.20 0.0% | - | - | 2.15 0.0% |
| NG | 1.66 0.0% | 1.66 0.0% | - | 1.60 0.0% | - | - | 1.59 0.0% |
| I2+ | 2.64 0.0% | 2.64 0.0% | - | 2.67 0.0% | - | - | 2.85 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Portugal - Primeira Liga
Tabele Portugal - Primeira Liga
Primeira Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 8 | 8 | 0 | 0 | 20 | 4 | 16 | 3 | 24 |
| 2 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 24 | 7 | 17 | 3.9 | 19 |
| 3 | Sporting CP | 8 | 5 | 3 | 0 | 20 | 9 | 11 | 3.6 | 18 |
| 4 | Santa Clara | 8 | 5 | 3 | 0 | 12 | 4 | 8 | 2 | 18 |
| 5 | Arouca | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 2.2 | 14 |
| 6 | Academico Viseu | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 2.6 | 14 |
| 7 | Alverca | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 12 | 1 | 3.1 | 11 |
| 8 | GIL Vicente | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.6 | 11 |
| 9 | SC Braga | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 11 |
| 10 | Estrela | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 10 |
| 11 | Maritimo | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 14 | -5 | 2.9 | 8 |
| 12 | Moreirense | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 13 | Famalicao | 8 | 1 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 7 |
| 14 | Rio Ave | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 17 | -9 | 3.1 | 7 |
| 15 | Guimaraes | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 10 | -5 | 1.9 | 5 |
| 16 | Nacional | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 3.4 | 4 |
| 17 | Casa Pia | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | 17 | -14 | 2.5 | 4 |
| 18 | Estoril | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | 12 | -8 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Benfica | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 3 | Sporting CP | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 4 | Arouca | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 5 | Santa Clara | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 8 |
| 6 | GIL Vicente | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 7 | SC Braga | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Academico Viseu | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 9 | Alverca | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 10 | Guimaraes | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 11 | Estrela | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 5 |
| 12 | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 13 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Rio Ave | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 15 | Nacional | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 16 | Estoril | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| 17 | Famalicao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 18 | Casa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 12 |
| 2 | Santa Clara | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 10 |
| 3 | Benfica | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 3 | 12 | 4.5 | 9 |
| 4 | Sporting CP | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 5 | Academico Viseu | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 6 | Alverca | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Famalicao | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 5 |
| 8 | SC Braga | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Estrela | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 4 | 5 |
| 10 | Arouca | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 11 | GIL Vicente | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 12 | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 13 | Casa Pia | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 14 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 16 | Nacional | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 17 | Guimaraes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 18 | Estoril | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 0 |
Forma i statistika timova
GIL Vicente Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2026 | SC Braga | A | 0-0 | I | U |
| 09.10.2026 | Moreirense | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Maritimo | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Benfica | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 06.09.2026 | Academico Viseu | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.08.2026 | Famalicao | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2026 | Casa Pia | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 16.08.2026 | SC Braga | A | 0-0 | I | U |
| 09.08.2026 | Rio Ave | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Sporting CP | A | 3-0 (2-0) | I | O |
FC Porto Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Real Betis | A | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | Maritimo | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 20.09.2026 | Benfica | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Casa Pia | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Manchester City | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 04.09.2026 | Moreirense | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Academico Viseu | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 23.08.2026 | Arouca | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Rio Ave | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 09.08.2026 | Alverca | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2026 | Primeira Liga | FC Porto | 3-0 (1-0) | GIL Vicente | I | O |
| 18.08.2025 | Primeira Liga | GIL Vicente | 0-2 (0-1) | FC Porto | I | U |
| 19.01.2025 | Primeira Liga | GIL Vicente | 3-1 (1-0) | FC Porto | P | O |
| 10.08.2024 | Primeira Liga | FC Porto | 3-0 (1-0) | GIL Vicente | I | O |
| 25.02.2024 | Primeira Liga | GIL Vicente | 1-1 (0-0) | FC Porto | N | U |
| 23.09.2023 | Primeira Liga | FC Porto | 2-1 (1-1) | GIL Vicente | I | O |
| 26.02.2023 | Primeira Liga | FC Porto | 1-2 (1-2) | GIL Vicente | P | O |
| 21.12.2022 | Taça da Liga | FC Porto | 2-0 (1-0) | GIL Vicente | I | U |
| 03.09.2022 | Primeira Liga | GIL Vicente | 0-2 (0-2) | FC Porto | I | U |
| 27.02.2022 | Primeira Liga | FC Porto | 1-1 (0-0) | GIL Vicente | N | U |
| 24.09.2021 | Primeira Liga | GIL Vicente | 1-2 (1-1) | FC Porto | I | O |
| 06.03.2021 | Primeira Liga | GIL Vicente | 0-2 (0-1) | FC Porto | I | U |
| 24.10.2020 | Primeira Liga | FC Porto | 1-0 (1-0) | GIL Vicente | I | U |
| 28.01.2020 | Primeira Liga | FC Porto | 2-1 (1-1) | GIL Vicente | I | O |
| 10.08.2019 | Primeira Liga | GIL Vicente | 2-1 (0-0) | FC Porto | P | O |
| 10.05.2015 | Primeira Liga | FC Porto | 2-0 (1-0) | GIL Vicente | I | U |
| 03.01.2015 | Primeira Liga | GIL Vicente | 1-5 (0-1) | FC Porto | I | O |
| 16.02.2014 | Primeira Liga | GIL Vicente | 1-2 (0-1) | FC Porto | I | O |