Guimaraes 2 - 1 Santa Clara — rezultat
04.10.2025 19:30 • Portugal - Primeira Liga
Mečevi iz lige Portugal - Primeira Liga
Tabele Portugal - Primeira Liga
Primeira Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 8 | 8 | 0 | 0 | 20 | 4 | 16 | 3 | 24 |
| 2 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 24 | 7 | 17 | 3.9 | 19 |
| 3 | Sporting CP | 8 | 5 | 3 | 0 | 20 | 9 | 11 | 3.6 | 18 |
| 4 | Santa Clara | 8 | 5 | 3 | 0 | 12 | 4 | 8 | 2 | 18 |
| 5 | Arouca | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 2.2 | 14 |
| 6 | Academico Viseu | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 2.6 | 14 |
| 7 | Alverca | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 12 | 1 | 3.1 | 11 |
| 8 | GIL Vicente | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.6 | 11 |
| 9 | SC Braga | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 11 |
| 10 | Estrela | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 10 |
| 11 | Maritimo | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 14 | -5 | 2.9 | 8 |
| 12 | Moreirense | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 13 | Famalicao | 8 | 1 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 7 |
| 14 | Rio Ave | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 17 | -9 | 3.1 | 7 |
| 15 | Guimaraes | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 10 | -5 | 1.9 | 5 |
| 16 | Nacional | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 3.4 | 4 |
| 17 | Casa Pia | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | 17 | -14 | 2.5 | 4 |
| 18 | Estoril | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | 12 | -8 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Benfica | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 3 | Sporting CP | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 4 | Arouca | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 5 | Santa Clara | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 8 |
| 6 | GIL Vicente | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 7 | SC Braga | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Academico Viseu | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 9 | Alverca | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 10 | Guimaraes | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 11 | Estrela | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 5 |
| 12 | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 13 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Rio Ave | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 15 | Nacional | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 16 | Estoril | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| 17 | Famalicao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 18 | Casa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 12 |
| 2 | Santa Clara | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 10 |
| 3 | Benfica | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 3 | 12 | 4.5 | 9 |
| 4 | Sporting CP | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 5 | Academico Viseu | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 6 | Alverca | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Famalicao | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 5 |
| 8 | SC Braga | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Estrela | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 4 | 5 |
| 10 | Arouca | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 11 | GIL Vicente | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 12 | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 13 | Casa Pia | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 14 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 16 | Nacional | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 17 | Guimaraes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 18 | Estoril | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Guimaraes Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Alverca | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 20.09.2025 | SC Braga | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.09.2025 | Estrela | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 30.08.2025 | Arouca | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2025 | Moreirense | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2025 | Estoril | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 11.08.2025 | FC Porto | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 17.05.2025 | Sporting CP | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 11.05.2025 | Farense | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 03.05.2025 | Nacional | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Santa Clara Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | Tondela | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 20.09.2025 | Alverca | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 12.09.2025 | Benfica | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.09.2025 | Estoril | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Estrela | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2025 | Shamrock Rovers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.08.2025 | Shamrock Rovers | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 17.08.2025 | Moreirense | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.08.2025 | Larne | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.08.2025 | Famalicao | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2025 | Primeira Liga | Guimaraes | 2-0 (1-0) | Santa Clara | P | U |
| 10.11.2024 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-0 (0-0) | Guimaraes | I | U |
| 05.03.2023 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-3 (0-3) | Guimaraes | P | O |
| 09.09.2022 | Primeira Liga | Guimaraes | 1-0 (0-0) | Santa Clara | P | U |
| 01.05.2022 | Primeira Liga | Guimaraes | 1-1 (1-0) | Santa Clara | N | U |
| 17.12.2021 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-0 (1-0) | Guimaraes | I | U |
| 17.04.2021 | Primeira Liga | Guimaraes | 1-0 (1-0) | Santa Clara | P | U |
| 21.12.2020 | Primeira Liga | Santa Clara | 0-4 (0-3) | Guimaraes | P | O |
| 24.07.2020 | Primeira Liga | Santa Clara | 2-2 (2-1) | Guimaraes | N | O |
| 18.01.2020 | Primeira Liga | Guimaraes | 1-0 (0-0) | Santa Clara | P | U |
| 30.03.2019 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-0 (1-0) | Guimaraes | I | U |
| 11.11.2018 | Primeira Liga | Guimaraes | 2-0 (1-0) | Santa Clara | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 97.1% | 94.8% | 95.3% | 94.4% | 93.7% | 93.3% |
| 1 | 3.05 24.0% | 3.12 26.8% | 3.00 25.0% | 3.05 29.8% | 3.03 30.6% | 2.90 20.8% | 3.00 27.7% |
| X | 2.94 7.5% | 3.01 5.3% | 2.85 1.7% | 2.85 10.9% | 2.88 6.5% | 2.90 6.5% | 2.80 5.1% |
| 2 | 2.59 14.2% | 2.65 12.3% | 2.70 20.6% | 2.70 15.6% | 2.62 20.6% | 2.65 13.1% | 2.62 20.6% |
| 0-2 | 1.36 13.4% | 1.36 13.4% | 1.37 3.5% | 1.36 7.5% | 1.37 8.1% | 1.40 9.1% | 1.35 7.5% |
| 3+ | 3.16 31.7% | 3.18 32.5% | 3.00 7.1% | 2.92 16.8% | 3.02 16.6% | 3.00 20.0% | 2.95 15.7% |
| 4+ | 6.75 48.4% | 6.80 49.5% | 6.70 13.6% | 5.80 22.1% | 6.70 25.2% | 6.25 27.6% | 6.60 25.7% |
| GG | 2.31 16.7% | 2.31 16.7% | 2.40 4.3% | 2.32 9.4% | 2.42 10.5% | 2.40 14.3% | 2.38 10.7% |
| NG | 1.62 7.4% | 1.62 7.4% | 1.53 3.2% | 1.54 6.1% | 1.53 6.7% | 1.53 8.9% | 1.50 6.8% |
| I2+ | 4.10 19.9% | 4.37 27.8% | 4.30 7.5% | 4.10 12.3% | 4.28 10.6% | 3.95 16.2% | 4.20 10.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice