Nacional 1 - 2 Arouca — rezultat
Mečevi iz lige Portugal - Primeira Liga
Tabele Portugal - Primeira Liga
Primeira Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 8 | 8 | 0 | 0 | 20 | 4 | 16 | 3 | 24 |
| 2 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 24 | 7 | 17 | 3.9 | 19 |
| 3 | Sporting CP | 8 | 5 | 3 | 0 | 20 | 9 | 11 | 3.6 | 18 |
| 4 | Santa Clara | 8 | 5 | 3 | 0 | 12 | 4 | 8 | 2 | 18 |
| 5 | Arouca | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 2.2 | 14 |
| 6 | Academico Viseu | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 2.6 | 14 |
| 7 | Alverca | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 12 | 1 | 3.1 | 11 |
| 8 | GIL Vicente | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.6 | 11 |
| 9 | SC Braga | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 11 |
| 10 | Estrela | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 10 |
| 11 | Maritimo | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 14 | -5 | 2.9 | 8 |
| 12 | Moreirense | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 13 | Famalicao | 8 | 1 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 7 |
| 14 | Rio Ave | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 17 | -9 | 3.1 | 7 |
| 15 | Guimaraes | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 10 | -5 | 1.9 | 5 |
| 16 | Nacional | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 3.4 | 4 |
| 17 | Casa Pia | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | 17 | -14 | 2.5 | 4 |
| 18 | Estoril | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | 12 | -8 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Benfica | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 3 | Sporting CP | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 4 | Arouca | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 5 | Santa Clara | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 8 |
| 6 | GIL Vicente | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 7 | SC Braga | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Academico Viseu | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 9 | Alverca | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 10 | Guimaraes | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 11 | Estrela | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 5 |
| 12 | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 13 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Rio Ave | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 15 | Nacional | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 16 | Estoril | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| 17 | Famalicao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 18 | Casa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 12 |
| 2 | Santa Clara | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 10 |
| 3 | Benfica | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 3 | 12 | 4.5 | 9 |
| 4 | Sporting CP | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 5 | Academico Viseu | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 6 | Alverca | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Famalicao | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 5 |
| 8 | SC Braga | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Estrela | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 4 | 5 |
| 10 | Arouca | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 11 | GIL Vicente | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 12 | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 13 | Casa Pia | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 14 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 16 | Nacional | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 17 | Guimaraes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 18 | Estoril | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Nacional Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | FC Porto | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Casa Pia | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 23.08.2025 | Sporting CP | H | 1-4 (1-0) | I | O |
| 17.08.2025 | Rio Ave | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.08.2025 | GIL Vicente | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 17.05.2025 | FC Porto | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 10.05.2025 | Rio Ave | H | 3-3 (0-3) | N | O |
| 03.05.2025 | Guimaraes | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 27.04.2025 | Moreirense | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2025 | GIL Vicente | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Arouca Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2025 | Casa Pia | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 30.08.2025 | Guimaraes | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2025 | Rio Ave | H | 3-3 (1-0) | N | O |
| 17.08.2025 | Sporting CP | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 09.08.2025 | AVS | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 17.05.2025 | Boavista | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 10.05.2025 | GIL Vicente | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.05.2025 | Casa Pia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.04.2025 | Santa Clara | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.04.2025 | Estrela | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2025 | Primeira Liga | Nacional | 1-2 (1-2) | Arouca | I | O |
| 25.08.2024 | Primeira Liga | Arouca | 1-0 (1-0) | Nacional | I | U |
| 06.05.2018 | Segunda Liga | Arouca | 0-1 (0-1) | Nacional | P | U |
| 22.12.2017 | Segunda Liga | Nacional | 2-2 (0-2) | Arouca | N | O |
| 28.01.2017 | Primeira Liga | Nacional | 1-1 (0-0) | Arouca | N | U |
| 21.08.2016 | Primeira Liga | Arouca | 2-0 (2-0) | Nacional | I | U |
| 01.05.2016 | Primeira Liga | Arouca | 3-0 (2-0) | Nacional | I | O |
| 02.01.2016 | Primeira Liga | Nacional | 2-2 (1-2) | Arouca | N | O |
| 08.02.2015 | Primeira Liga | Arouca | 3-3 (1-2) | Nacional | N | O |
| 31.08.2014 | Primeira Liga | Nacional | 2-0 (1-0) | Arouca | P | U |
| 16.02.2014 | Primeira Liga | Arouca | 1-1 (1-1) | Nacional | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 95.0% | 94.2% | 95.2% | 94.5% | 93.8% | 93.0% |
| 1 | 2.32 9.4% | 2.32 9.4% | 2.20 13.7% | 2.30 9.8% | 2.27 10.3% | 2.20 15.4% | 2.20 12.0% |
| X | 3.20 3.6% | 3.22 3.0% | 3.15 1.6% | 3.25 4.8% | 3.13 2.8% | 3.35 8.1% | 3.10 1.6% |
| 2 | 3.20 16.4% | 3.22 17.1% | 3.45 21.1% | 3.25 10.2% | 3.35 18.0% | 3.20 14.3% | 3.35 19.6% |
| 0-2 | 1.65 7.3% | 1.65 7.3% | 1.68 4.0% | 1.63 4.7% | 1.68 4.0% | 1.68 5.6% | 1.66 3.5% |
| 3+ | 2.23 9.9% | 2.23 9.9% | 2.15 4.9% | 2.15 6.4% | 2.15 4.9% | 2.20 7.3% | 2.12 5.0% |
| 4+ | 3.92 15.3% | 3.92 15.3% | 4.10 9.3% | 3.80 10.1% | 4.06 7.7% | 4.10 10.8% | 4.00 8.1% |
| GG | 1.89 6.8% | 1.89 6.8% | 1.95 6.6% | 1.90 7.3% | 1.92 4.9% | 1.85 0.0% | 1.90 5.0% |
| NG | 1.83 6.6% | 1.83 6.6% | 1.80 7.7% | 1.80 7.7% | 1.82 6.7% | 1.90 0.0% | 1.79 6.8% |
| I2+ | 3.08 8.5% | 3.08 8.5% | 3.25 4.8% | 3.10 5.1% | 3.23 4.9% | 3.10 6.9% | 3.20 4.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice