Santa Clara 1 - 2 Sporting CP — rezultat
08.11.2025 20:30 • Portugal - Primeira Liga
Mečevi iz lige Portugal - Primeira Liga
Tabele Portugal - Primeira Liga
Primeira Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 8 | 8 | 0 | 0 | 20 | 4 | 16 | 3 | 24 |
| 2 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 24 | 7 | 17 | 3.9 | 19 |
| 3 | Sporting CP | 8 | 5 | 3 | 0 | 20 | 9 | 11 | 3.6 | 18 |
| 4 | Santa Clara | 8 | 5 | 3 | 0 | 12 | 4 | 8 | 2 | 18 |
| 5 | Arouca | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 2.2 | 14 |
| 6 | Academico Viseu | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 2.6 | 14 |
| 7 | Alverca | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 12 | 1 | 3.1 | 11 |
| 8 | GIL Vicente | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.6 | 11 |
| 9 | SC Braga | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 11 |
| 10 | Estrela | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 10 |
| 11 | Maritimo | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 14 | -5 | 2.9 | 8 |
| 12 | Moreirense | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 13 | Famalicao | 8 | 1 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 7 |
| 14 | Rio Ave | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 17 | -9 | 3.1 | 7 |
| 15 | Guimaraes | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 10 | -5 | 1.9 | 5 |
| 16 | Nacional | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 3.4 | 4 |
| 17 | Casa Pia | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | 17 | -14 | 2.5 | 4 |
| 18 | Estoril | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | 12 | -8 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Benfica | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 3 | Sporting CP | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 4 | Arouca | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 5 | Santa Clara | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 8 |
| 6 | GIL Vicente | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 7 | SC Braga | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Academico Viseu | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 9 | Alverca | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 10 | Guimaraes | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 11 | Estrela | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 5 |
| 12 | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 13 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Rio Ave | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 15 | Nacional | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 16 | Estoril | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| 17 | Famalicao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 18 | Casa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 12 |
| 2 | Santa Clara | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 10 |
| 3 | Benfica | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 3 | 12 | 4.5 | 9 |
| 4 | Sporting CP | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 8 |
| 5 | Academico Viseu | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 6 | Alverca | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Famalicao | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 5 |
| 8 | SC Braga | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Estrela | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 4 | 5 |
| 10 | Arouca | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 11 | GIL Vicente | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 12 | Maritimo | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 13 | Casa Pia | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 14 | Moreirense | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 16 | Nacional | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 17 | Guimaraes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 18 | Estoril | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Santa Clara Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | GIL Vicente | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.10.2025 | SC Braga | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 25.10.2025 | AVS | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 04.10.2025 | Guimaraes | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 27.09.2025 | Tondela | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 20.09.2025 | Alverca | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 12.09.2025 | Benfica | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.09.2025 | Estoril | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Estrela | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2025 | Shamrock Rovers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Sporting CP Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2025 | Juventus | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.10.2025 | Alverca | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 28.10.2025 | Alverca | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 26.10.2025 | Tondela | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 22.10.2025 | Marseille | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 05.10.2025 | SC Braga | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.10.2025 | Napoli | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.09.2025 | Estoril | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.09.2025 | Moreirense | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 18.09.2025 | Kairat Almaty | H | 4-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2025 | Primeira Liga | Santa Clara | 0-1 (0-0) | Sporting CP | I | U |
| 30.11.2024 | Primeira Liga | Sporting CP | 0-1 (0-1) | Santa Clara | P | U |
| 01.04.2023 | Primeira Liga | Sporting CP | 3-0 (2-0) | Santa Clara | I | O |
| 08.10.2022 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-2 (0-1) | Sporting CP | I | O |
| 14.05.2022 | Primeira Liga | Sporting CP | 4-0 (1-0) | Santa Clara | I | O |
| 26.01.2022 | Taça da Liga | Sporting CP | 2-1 (1-1) | Santa Clara | I | O |
| 07.01.2022 | Primeira Liga | Santa Clara | 3-2 (1-1) | Sporting CP | P | O |
| 05.03.2021 | Primeira Liga | Sporting CP | 2-1 (1-0) | Santa Clara | I | O |
| 24.10.2020 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-2 (1-1) | Sporting CP | I | O |
| 10.07.2020 | Primeira Liga | Sporting CP | 1-0 (0-0) | Santa Clara | I | U |
| 16.12.2019 | Primeira Liga | Santa Clara | 0-4 (0-1) | Sporting CP | I | O |
| 15.03.2019 | Primeira Liga | Sporting CP | 1-0 (0-0) | Santa Clara | I | U |
| 04.11.2018 | Primeira Liga | Santa Clara | 1-2 (1-0) | Sporting CP | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 96.9% | 94.0% | 94.6% | 94.5% | 93.8% | 93.6% |
| 1 | 7.60 14.6% | 7.77 14.6% | 8.25 5.8% | 8.00 31.1% | 8.60 1.1% | 8.55 21.3% | 7.85 7.1% |
| X | 4.40 7.9% | 4.49 8.0% | 4.20 1.2% | 4.30 1.1% | 4.39 4.6% | 4.25 0.0% | 4.05 10.0% |
| 2 | 1.44 5.1% | 1.47 5.0% | 1.42 2.1% | 1.43 5.9% | 1.40 1.4% | 1.40 3.4% | 1.44 5.1% |
| 0-2 | 1.63 16.0% | 1.66 16.6% | 1.75 1.7% | 1.67 8.2% | 1.74 10.3% | 1.82 2.2% | 1.72 9.5% |
| 3+ | 2.28 22.6% | 2.32 22.1% | 2.05 2.5% | 2.07 10.1% | 2.06 12.0% | 2.00 2.6% | 2.02 11.6% |
| 4+ | 4.02 36.7% | 4.37 48.6% | 3.80 2.7% | 3.70 15.6% | 3.79 18.4% | 3.60 4.3% | 3.75 19.0% |
| GG | 2.42 15.2% | 2.54 21.0% | 2.45 4.3% | 2.40 17.1% | 2.48 9.7% | 2.25 2.3% | 2.38 7.2% |
| NG | 1.56 6.0% | 1.52 8.4% | 1.53 1.3% | 1.51 11.2% | 1.50 6.3% | 1.60 1.2% | 1.51 3.8% |
| I2+ | 3.19 18.6% | 3.21 19.3% | 3.10 1.6% | 2.95 8.5% | 3.09 10.4% | 2.85 3.6% | 3.05 10.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice