Uporedi kvote: FC Porto B - Uniao de Leiria
25.10.2026 15:30 • Portugal - Segunda Liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,6 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | – | – | 90.1% | – | – | – |
| 1 | 3.40 0.0% | - | - | 3.40 0.0% | - | - | - |
| X | 3.38 0.0% | - | - | 3.25 0.0% | - | - | - |
| 2 | 2.04 0.0% | - | - | 1.97 0.0% | - | - | - |
| 0-2 | 1.82 0.0% | - | - | 1.80 0.0% | - | - | - |
| 3+ | 1.91 0.0% | - | - | 1.90 0.0% | - | - | - |
| 4+ | 3.14 0.0% | - | - | 3.20 0.0% | - | - | - |
| GG | 1.74 0.0% | - | - | 1.76 0.0% | - | - | - |
| NG | 1.98 0.0% | - | - | 1.95 0.0% | - | - | - |
| I2+ | 2.78 0.0% | - | - | 2.72 0.0% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
FC Porto B
Uniao de Leiria
H2H serije
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.4 | 17 |
| 2 | Sporting CP B | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.3 | 15 |
| 3 | Farense | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 6 | 7 | 2.7 | 14 |
| 4 | Penafiel | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 7 | 7 | 3 | 13 |
| 5 | Benfica B | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 6 | Tondela | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 7 | Academica | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 12 |
| 8 | Vizela | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 1.9 | 11 |
| 9 | Uniao de Leiria | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.7 | 10 |
| 10 | Leixoes | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.4 | 10 |
| 11 | Portimonense | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.9 | 10 |
| 12 | AVS | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 9 |
| 13 | FC Porto B | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 7 |
| 14 | Felgueiras 1932 | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.7 | 6 |
| 15 | Torreense | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 6 |
| 16 | Amarante | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 5 |
| 17 | Chaves | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 5 |
| 18 | Feirense | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | 10 | -8 | 1.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 2 | Tondela | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 3 | Lusitania Lourosa | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 4 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 7 |
| 5 | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 7 |
| 6 | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 7 | Sporting CP B | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 6 |
| 8 | Uniao de Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Leixoes | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 10 | AVS | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 11 | Felgueiras 1932 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 12 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Chaves | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 14 | Portimonense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | Academica | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 16 | Torreense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Feirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 18 | FC Porto B | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Academica | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 3 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | Penafiel | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 5 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 6 | Benfica B | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 7 | FC Porto B | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 8 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Farense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 10 | Vizela | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 11 | Uniao de Leiria | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Leixoes | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 13 | Torreense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 14 | Tondela | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1 | 2 |
| 16 | Amarante | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Porto B Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Leixoes | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 14.09.2026 | Vizela | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Tondela | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Penafiel | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 24.08.2026 | Feirense | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 16.08.2026 | Farense | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 10.08.2026 | Lusitania Lourosa | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.05.2026 | Benfica B | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | Sporting CP B | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.05.2026 | Felgueiras 1932 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Uniao de Leiria Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Academica | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 13.09.2026 | Amarante | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 06.09.2026 | Portimonense | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Tondela | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Leixoes | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Benfica B | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Vizela | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 17.05.2026 | Feirense | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 09.05.2026 | Vizela | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Farense | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2026 | Segunda Liga | Uniao de Leiria | 2-2 (1-0) | FC Porto B | N | O |
| 14.09.2025 | Segunda Liga | FC Porto B | 1-2 (1-1) | Uniao de Leiria | I | O |
| 09.02.2025 | Segunda Liga | Uniao de Leiria | 0-0 (0-0) | FC Porto B | N | U |
| 01.09.2024 | Segunda Liga | FC Porto B | 1-1 (1-1) | Uniao de Leiria | N | U |
| 03.02.2024 | Segunda Liga | Uniao de Leiria | 1-1 (1-1) | FC Porto B | N | U |
| 27.08.2023 | Segunda Liga | FC Porto B | 2-1 (0-0) | Uniao de Leiria | P | O |