Uporedi kvote: Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj
23.10.2026 18:00 • Rumunija - Liga I
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.3% | 93.3% | – | 90.1% | – | – | 90.1% |
| 1 | 3.02 0.0% | 3.02 0.0% | - | 2.82 0.0% | - | - | 3.15 6.8% |
| X | 3.15 0.0% | 3.15 0.0% | - | 3.00 0.0% | - | - | 3.05 1.7% |
| 2 | 2.36 0.0% | 2.36 0.0% | - | 2.37 0.0% | - | - | 2.15 2.3% |
| 0-2 | 1.74 0.0% | 1.75 0.0% | - | 1.69 0.0% | - | - | 1.69 1.8% |
| 3+ | 2.09 0.0% | 2.10 0.0% | - | 2.05 0.0% | - | - | 2.02 1.0% |
| 4+ | 3.98 0.0% | 4.00 0.0% | - | 3.55 0.0% | - | - | 3.75 1.4% |
| GG | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | - | 1.80 0.0% | - | - | 1.82 1.1% |
| NG | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | - | 1.90 0.0% | - | - | 1.87 1.6% |
| I2+ | 2.98 0.0% | 3.00 0.0% | - | 3.05 0.0% | - | - | 3.05 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | 7 | 18 | 2.9 | 26 |
| 2 | Rapid | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 9 | 9 | 2.5 | 24 |
| 3 | Universitatea Craiova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 19 |
| 5 | Universitatea Cluj | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 18 |
| 6 | Farul Constanta | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 17 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 15 |
| 10 | FC Botosani | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 14 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | -5 | 1.7 | 13 |
| 12 | Uta Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 13 | Arges Pitesti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.5 | 11 |
| 14 | Otelul | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 10 |
| 15 | FC Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 11 | 0 | 1 | 10 | 6 | 24 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | 18 | 3.7 | 15 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 15 |
| 3 | Farul Constanta | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 4 | Rapid | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 5 | Petrolul Ploiesti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 12 |
| 6 | Universitatea Cluj | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 12 |
| 7 | FC Botosani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 11 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 9 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 10 |
| 11 | Uta Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 13 | Arges Pitesti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 14 | Otelul | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 15 | FC Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Rapid | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 3 | Universitatea Craiova | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 5 | Universitatea Cluj | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 6 | CFR 1907 Cluj | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 6 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.7 | 5 |
| 9 | Farul Constanta | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 10 | FCSB | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Botosani | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 3 |
| 12 | Arges Pitesti | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 3 |
| 13 | Uta Arad | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Otelul | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 | -12 | 3 | 0 |
| 16 | FC Voluntari | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 17 | -13 | 4.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Corvinul Hunedoara Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Rapid | A | 0-0 | I | U |
| 09.10.2026 | FC Voluntari | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 21.09.2026 | Otelul | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Universitatea Craiova | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Petrolul Ploiesti | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Dinamo Bucuresti | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Uta Arad | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.08.2026 | CFR 1907 Cluj | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 10.08.2026 | FC Botosani | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Universitatea Cluj Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2026 | Arges Pitesti | H | 0-0 | I | U |
| 12.10.2026 | Rapid | H | 3-4 (1-2) | I | O |
| 08.10.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 20.09.2026 | FC Voluntari | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 14.09.2026 | Otelul | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.09.2026 | Universitatea Craiova | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 28.08.2026 | Petrolul Ploiesti | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Dinamo Bucuresti | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 17.08.2026 | Uta Arad | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 03.08.2026 | FC Botosani | H | 2-1 (0-1) | P | O |