FC Voluntari 1 - 0 Arges Pitesti — rezultat
07.09.2026 14:30 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | 7 | 18 | 2.9 | 26 |
| 2 | Rapid | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 9 | 9 | 2.5 | 24 |
| 3 | Universitatea Craiova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 19 |
| 5 | Universitatea Cluj | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 18 |
| 6 | Farul Constanta | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 17 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 15 |
| 10 | FC Botosani | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 14 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | -5 | 1.7 | 13 |
| 12 | Uta Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 13 | Arges Pitesti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.5 | 11 |
| 14 | Otelul | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 10 |
| 15 | FC Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 11 | 0 | 1 | 10 | 6 | 24 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | 18 | 3.7 | 15 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 15 |
| 3 | Farul Constanta | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 4 | Rapid | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 5 | Petrolul Ploiesti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 12 |
| 6 | Universitatea Cluj | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 12 |
| 7 | FC Botosani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 11 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 9 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 10 |
| 11 | Uta Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 13 | Arges Pitesti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 14 | Otelul | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 15 | FC Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Rapid | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 3 | Universitatea Craiova | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 5 | Universitatea Cluj | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 6 | CFR 1907 Cluj | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 6 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.7 | 5 |
| 9 | Farul Constanta | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 10 | FCSB | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Botosani | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 3 |
| 12 | Arges Pitesti | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 3 |
| 13 | Uta Arad | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Otelul | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 | -12 | 3 | 0 |
| 16 | FC Voluntari | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 17 | -13 | 4.2 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Voluntari Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Otelul | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Universitatea Craiova | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 14.08.2026 | Petrolul Ploiesti | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Dinamo Bucuresti | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Uta Arad | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.07.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 17.07.2026 | FC Botosani | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.06.2026 | AFC Hermannstadt | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 24.05.2026 | AFC Hermannstadt | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | CSA Steaua Bucuresti | A | 2-4 (0-1) | P | O |
Arges Pitesti Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 24.08.2026 | Otelul | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Farul Constanta | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 09.08.2026 | Universitatea Craiova | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.08.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 0-0 | I | U |
| 31.07.2026 | Csikszereda | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 24.07.2026 | Petrolul Ploiesti | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.07.2026 | FCSB | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 22.05.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.05.2026 | Rapid | H | 2-2 (0-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2025 | Liga II | Arges Pitesti | 0-0 (0-0) | FC Voluntari | N | U |
| 15.04.2025 | Liga II | FC Voluntari | 0-0 (0-0) | Arges Pitesti | N | U |
| 21.11.2024 | Liga II | Arges Pitesti | 1-0 (0-0) | FC Voluntari | I | U |
| 02.04.2023 | Liga I | Arges Pitesti | 0-2 (0-2) | FC Voluntari | P | U |
| 06.03.2023 | Liga I | FC Voluntari | 0-0 (0-0) | Arges Pitesti | N | U |
| 14.10.2022 | Liga I | Arges Pitesti | 0-0 (0-0) | FC Voluntari | N | U |
| 23.05.2022 | Liga I | Arges Pitesti | 0-1 (0-1) | FC Voluntari | P | U |
| 16.04.2022 | Liga I | FC Voluntari | 0-1 (0-0) | Arges Pitesti | I | U |
| 27.02.2022 | Liga I | Arges Pitesti | 0-0 (0-0) | FC Voluntari | N | U |
| 23.10.2021 | Liga I | FC Voluntari | 0-2 (0-0) | Arges Pitesti | I | U |
| 06.05.2021 | Liga I | Arges Pitesti | 3-0 (1-0) | FC Voluntari | I | O |
| 19.02.2021 | Liga I | FC Voluntari | 0-1 (0-1) | Arges Pitesti | I | U |
| 30.10.2020 | Liga I | Arges Pitesti | 2-1 (1-0) | FC Voluntari | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.0% | 92.6% | 93.5% | 93.4% | 92.6% | 91.9% |
| 1 | 2.62 11.8% | 2.62 11.8% | 2.65 5.4% | 2.75 4.2% | 2.68 6.0% | 2.70 3.6% | 2.65 5.4% |
| X | 2.96 3.0% | 2.96 3.0% | 2.95 3.3% | 2.92 0.7% | 2.97 2.3% | 2.95 6.3% | 2.88 0.7% |
| 2 | 3.00 23.5% | 3.00 23.5% | 2.75 7.8% | 2.75 13.6% | 2.77 8.2% | 2.70 10.2% | 2.75 17.0% |
| 0-2 | 1.49 5.1% | 1.50 4.5% | 1.50 5.1% | 1.48 6.9% | 1.52 2.6% | 1.47 11.4% | 1.49 3.2% |
| 3+ | 2.62 16.4% | 2.63 16.9% | 2.40 6.7% | 2.47 11.3% | 2.46 7.4% | 2.50 19.0% | 2.45 10.4% |
| 4+ | 5.20 15.6% | 5.26 16.9% | 4.90 13.2% | 4.65 16.3% | 4.80 6.9% | 5.00 31.6% | 5.00 15.5% |
| GG | 2.04 6.8% | 2.06 7.9% | 2.05 5.1% | 2.05 7.9% | 2.08 5.1% | 2.05 10.8% | 2.08 7.2% |
| NG | 1.78 1.7% | 1.78 1.7% | 1.65 5.7% | 1.68 6.7% | 1.65 4.1% | 1.69 8.6% | 1.64 3.0% |
| I2+ | 3.78 18.1% | 3.82 19.4% | 3.60 7.5% | 3.50 7.7% | 3.64 6.7% | 3.70 17.5% | 3.65 10.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice