Ska-khabarovsk 2 - 0 Dinamo Kirov — rezultat
14.10.2026 08:30 • Rusija - Kup
Mečevi iz lige Rusija - Kup
Forma i statistika timova
Ska-khabarovsk Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | KAMAZ | H | 3-3 (2-1) | N | O |
| 27.09.2026 | Shinnik Yaroslavl | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.09.2026 | FC Sochi | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.09.2026 | Arsenal Tula | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 09.09.2026 | Znamya Noginsk | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Leningradets | A | 3-2 | I | O |
| 30.08.2026 | Torpedo Moskva | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 24.08.2026 | Nizhny Novgorod | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Veles | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Spartak Kostroma | H | 1-3 (0-0) | I | O |
Dinamo Kirov Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | KAMAZ | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Amkar | H | 4-4 (1-1) | N | O |
| 12.08.2026 | Broke Boys | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 20.08.2025 | Fankom | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.09.2024 | Volga Ulyanovsk | A | 7-0 (3-0) | I | O |
| 21.08.2024 | Sokol Kazan | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 04.09.2023 | 2Drots | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 23.08.2023 | Chertanovo Moscow | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 02.08.2023 | Kompozit | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 96.5% | 90.2% | 90.1% | 91.7% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 2.10 1.9% | 2.14 0.9% | 1.93 5.9% | 1.95 1.0% | 1.96 1.5% | 1.90 4.0% | 1.92 3.5% |
| X | 3.20 6.4% | 3.26 5.8% | 3.20 1.6% | 3.40 2.9% | 3.20 0.3% | 3.00 17.8% | 3.25 0.0% |
| 2 | 3.76 9.9% | 3.82 10.4% | 3.60 9.1% | 3.30 4.8% | 3.74 3.0% | 4.00 21.2% | 3.60 14.3% |
| 0-2 | 1.61 0.6% | 1.63 0.0% | 1.53 1.3% | 1.75 12.9% | 1.55 1.9% | 1.50 4.5% | 1.54 0.0% |
| 3+ | 2.32 0.9% | 2.36 1.3% | 2.25 2.3% | 1.87 16.9% | 2.30 3.1% | 2.25 0.0% | 2.28 4.6% |
| 4+ | 4.10 1.2% | 4.10 1.2% | 4.45 3.5% | 4.75 18.8% | - | 4.25 0.0% | 4.50 5.9% |
| GG | 1.97 1.0% | 1.97 1.0% | 2.00 2.6% | 3.80 81.0% | 2.06 3.0% | 2.00 5.3% | 2.05 4.6% |
| NG | 1.73 0.6% | 1.73 0.6% | 1.63 3.0% | 1.22 26.5% | 1.65 2.4% | 1.69 6.6% | 1.65 1.2% |
| I2+ | 3.18 0.0% | 3.18 0.0% | 3.40 3.0% | - | 3.43 2.7% | 3.35 0.0% | 3.40 3.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice