Uporedi kvote: Ska-khabarovsk - Volga Ulyanovsk
18.10.2026 05:00 • Rusija - Prva liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.5% | 92.1% | 91.8% | 92.9% | 91.7% | 92.1% |
| 1 | 2.36 5.6% | 2.38 5.6% | 2.30 0.0% | 2.37 0.9% | 2.32 0.4% | 2.35 2.2% | 2.30 2.2% |
| X | 3.38 0.0% | 3.40 0.0% | 3.15 1.6% | 3.20 3.2% | 3.16 0.3% | 3.25 0.0% | 3.15 1.6% |
| 2 | 2.99 7.2% | 3.00 6.8% | 3.00 0.0% | 2.82 1.8% | 3.04 0.7% | 2.80 3.4% | 3.00 3.4% |
| 0-2 | 1.78 0.0% | 1.80 1.1% | 1.75 1.2% | 1.73 0.6% | 1.75 0.6% | 1.74 0.0% | 1.75 1.2% |
| 3+ | 2.03 1.0% | 2.04 1.0% | 1.95 1.5% | 1.97 0.0% | 1.96 1.0% | 1.98 0.0% | 1.96 0.0% |
| 4+ | 3.48 0.6% | 3.48 0.6% | 3.60 0.0% | 3.25 4.4% | - | 3.55 0.0% | 3.60 1.4% |
| GG | 1.77 0.6% | 1.77 0.6% | 1.75 1.7% | 1.77 0.0% | 1.77 0.6% | 1.77 0.6% | 1.77 0.0% |
| NG | 1.94 1.0% | 1.94 1.0% | 1.95 1.0% | 1.95 0.0% | 1.95 0.5% | 1.90 0.0% | 1.94 1.0% |
| I2+ | 2.95 0.0% | 2.95 0.0% | 3.00 0.0% | 2.77 3.5% | 2.98 0.0% | 3.00 0.0% | 3.00 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Ska-khabarovsk
Volga Ulyanovsk
H2H serije
Mečevi iz lige Rusija - Prva liga
Tabele Rusija - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 13 | 11 | 1 | 1 | 41 | 14 | 27 | 4.2 | 34 |
| 2 | FC Sochi | 14 | 9 | 2 | 3 | 23 | 14 | 9 | 2.6 | 29 |
| 3 | Veles | 14 | 8 | 2 | 4 | 19 | 17 | 2 | 2.6 | 26 |
| 4 | Ural | 13 | 7 | 4 | 2 | 21 | 8 | 13 | 2.2 | 25 |
| 5 | Torpedo Moskva | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 | 10 | 14 | 2.6 | 24 |
| 6 | Spartak Kostroma | 13 | 7 | 3 | 3 | 18 | 13 | 5 | 2.4 | 24 |
| 7 | Shinnik Yaroslavl | 13 | 4 | 7 | 2 | 17 | 13 | 4 | 2.3 | 19 |
| 8 | Rotor Volgograd | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 | 17 | 5 | 2.8 | 18 |
| 9 | FC UFA | 13 | 4 | 6 | 3 | 16 | 14 | 2 | 2.3 | 18 |
| 10 | Arsenal Tula | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 | 24 | -9 | 3 | 16 |
| 11 | Volga Ulyanovsk | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 | 21 | -3 | 2.8 | 15 |
| 12 | Chelyabinsk | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 21 | -4 | 2.9 | 15 |
| 13 | Enisey | 13 | 3 | 5 | 5 | 15 | 25 | -10 | 3.1 | 14 |
| 14 | Leningradets | 13 | 3 | 4 | 6 | 11 | 23 | -12 | 2.6 | 13 |
| 15 | FK Neftekhimik | 13 | 4 | 0 | 9 | 9 | 19 | -10 | 2.2 | 12 |
| 16 | KAMAZ | 13 | 2 | 4 | 7 | 14 | 22 | -8 | 2.8 | 10 |
| 17 | Ska-khabarovsk | 13 | 1 | 4 | 8 | 14 | 26 | -12 | 3.1 | 7 |
| 18 | Tekstilshchik | 13 | 1 | 4 | 8 | 8 | 21 | -13 | 2.2 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 7 | 6 | 1 | 0 | 29 | 7 | 22 | 5.1 | 19 |
| 2 | Veles | 7 | 5 | 0 | 2 | 12 | 8 | 4 | 2.9 | 15 |
| 3 | Arsenal Tula | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 9 | 3 | 3 | 14 |
| 4 | FC UFA | 7 | 3 | 4 | 0 | 11 | 5 | 6 | 2.3 | 13 |
| 5 | FC Sochi | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 5 | 5 | 2.1 | 13 |
| 6 | Ural | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 12 |
| 7 | Rotor Volgograd | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 6 | 6 | 2.6 | 11 |
| 8 | Spartak Kostroma | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 11 |
| 9 | Shinnik Yaroslavl | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | 8 | 3 | 2.4 | 11 |
| 10 | Leningradets | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 10 |
| 11 | Enisey | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 9 |
| 12 | Torpedo Moskva | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 8 |
| 13 | Chelyabinsk | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 14 | Volga Ulyanovsk | 7 | 2 | 0 | 5 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 6 |
| 15 | Ska-khabarovsk | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 4 |
| 16 | FK Neftekhimik | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 | 11 | -7 | 2.1 | 3 |
| 17 | Tekstilshchik | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 2 |
| 18 | KAMAZ | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Torpedo Moskva | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | 3 | 11 | 2.4 | 16 |
| 2 | FC Sochi | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | 3.1 | 16 |
| 3 | Nizhny Novgorod | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 7 | 5 | 3.2 | 15 |
| 4 | Ural | 7 | 3 | 4 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.1 | 13 |
| 5 | Spartak Kostroma | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.3 | 13 |
| 6 | Veles | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 11 |
| 7 | Volga Ulyanovsk | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 9 |
| 8 | KAMAZ | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 2.9 | 9 |
| 9 | FK Neftekhimik | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 9 |
| 10 | Shinnik Yaroslavl | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 11 | Chelyabinsk | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3 | 8 |
| 12 | Rotor Volgograd | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 11 | -1 | 3 | 7 |
| 13 | FC UFA | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 5 |
| 14 | Tekstilshchik | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 9 | -5 | 1.9 | 5 |
| 15 | Enisey | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 19 | -13 | 3.6 | 5 |
| 16 | Ska-khabarovsk | 8 | 0 | 3 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 3 |
| 17 | Leningradets | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 13 | -11 | 3 | 3 |
| 18 | Arsenal Tula | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 15 | -12 | 3 | 2 |
Forma i statistika timova
Ska-khabarovsk Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Dinamo Kirov | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.10.2026 | KAMAZ | H | 3-3 (2-1) | N | O |
| 27.09.2026 | Shinnik Yaroslavl | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.09.2026 | FC Sochi | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.09.2026 | Arsenal Tula | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 09.09.2026 | Znamya Noginsk | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Leningradets | A | 3-2 | I | O |
| 30.08.2026 | Torpedo Moskva | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 24.08.2026 | Nizhny Novgorod | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Veles | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Volga Ulyanovsk Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Murom | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.10.2026 | Rotor Volgograd | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 04.10.2026 | Veles | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 26.09.2026 | Leningradets | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.09.2026 | Spartak Kostroma | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 13.09.2026 | FC UFA | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 09.09.2026 | Volgar Astrakhan | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Arsenal Tula | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 30.08.2026 | Nizhny Novgorod | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Shinnik Yaroslavl | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | First League | Ska-khabarovsk | 1-1 (1-1) | Volga Ulyanovsk | N | U |
| 17.08.2025 | First League | Volga Ulyanovsk | 1-0 (1-0) | Ska-khabarovsk | I | U |
| 22.04.2023 | First League | Ska-khabarovsk | 1-1 (0-1) | Volga Ulyanovsk | N | U |
| 01.10.2022 | First League | Volga Ulyanovsk | 0-0 (0-0) | Ska-khabarovsk | N | U |