Al Diriyah 2 - 1 Al Zulfi — rezultat
21.12.2025 16:30 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| sreda, 14. oktobar 2026. | ||||
| ── Division 1 ── | ||||
| Al-Raed - Jeddah Club | 14.10.2026 17:00 | 1.6 | 3.75 | 5.56 |
| ── Knockout phase ── | ||||
| Al Jandal - Al Akhdoud | 14.10.2026 15:30 | 3.11 | 3.3 | 2.16 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| sreda, 14. oktobar 2026. | ||
| ── Division 1 ── | ||
| Al-Raed - Jeddah Club | 14.10 17:00 |
1.6
|
3.75
|
5.56
|
| ── Knockout phase ── | ||
| Al Jandal - Al Akhdoud | 14.10 15:30 |
3.11
|
3.3
|
2.16
|
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | 13 | 2.8 | 18 |
| 2 | Al Zulfi | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 1 | 8 | 1.4 | 13 |
| 3 | Al Jabalain | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 4 | Al Wehda Club | 7 | 2 | 5 | 0 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 11 |
| 5 | Al Najma | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.4 | 10 |
| 6 | Al Anwar | 7 | 2 | 4 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.4 | 10 |
| 7 | Al Taee | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 15 | -5 | 3.6 | 10 |
| 8 | Al-Adalah | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 9 |
| 9 | Damac | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 9 |
| 10 | Jeddah Club | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 11 | Al Orubah | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 12 | Al Saqer | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.6 | 7 |
| 13 | Al-Raed | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 14 | Hajer | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 6 |
| 15 | Al Akhdoud | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 16 | Al Jandal | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 5 |
| 17 | Al Jeel | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7 | -7 | 1.2 | 2 |
| 18 | Al Bukayriyah | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Al Wehda Club | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 8 |
| 3 | Al Najma | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 4 | Al Taee | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Al Zulfi | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 5 |
| 6 | Al Jandal | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 5 |
| 7 | Al Jabalain | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.3 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Al Anwar | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Damac | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Al Orubah | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 12 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 13 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Al Jeel | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 15 | Al Saqer | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 16 | Al Akhdoud | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 8 | -4 | 4 | 2 |
| 17 | Hajer | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 1 |
| 18 | Al Bukayriyah | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Zulfi | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 8 |
| 3 | Al Jabalain | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 4 | Al Anwar | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 5 | Al Saqer | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 6 | Hajer | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 7 | Damac | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Al Akhdoud | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Al-Raed | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 4 |
| 12 | Al Wehda Club | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 13 | Al Orubah | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 14 | Al Taee | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 5.3 | 3 |
| 15 | Al Najma | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Al Bukayriyah | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| 17 | Al Jandal | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 18 | Al Jeel | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -5 | 1.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Diriyah Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Al Jabalain | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.11.2025 | Al Arabi SC | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 23.11.2025 | Al-Faisaly FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.11.2025 | Al Baten | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 02.11.2025 | Jeddah Club | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.10.2025 | Al Orubah | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 20.10.2025 | Al Ula | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Al Zulfi Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Al Arabi SC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.11.2025 | Al Anwar | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Al Wehda Club | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.11.2025 | Al Jabalain | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.11.2025 | Al-Adalah | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.10.2025 | Al Shabab | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.10.2025 | Al Bukayriyah | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 03.10.2025 | Abha | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.09.2025 | Al Baten | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 23.09.2025 | Al-Fayha | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 91.3% | 91.8% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.61 1.8% | 1.61 1.8% | 1.55 6.1% | 1.55 6.1% | 1.57 6.5% | 1.58 2.5% | 1.55 6.1% |
| X | 3.55 4.4% | 3.55 4.4% | 3.65 5.8% | 3.80 7.0% | 3.75 9.3% | 3.75 7.1% | 3.65 5.8% |
| 2 | 5.04 0.2% | 5.04 0.2% | 5.20 13.0% | 5.35 11.5% | 5.40 10.4% | 4.75 1.0% | 5.20 13.0% |
| 0-2 | 1.85 6.3% | 1.85 6.3% | 1.85 2.8% | 1.83 5.8% | 1.88 7.4% | 1.87 2.7% | 1.87 2.2% |
| 3+ | 1.84 6.1% | 1.84 6.1% | 1.78 2.7% | 1.87 6.5% | 1.82 7.1% | 1.83 2.7% | 1.81 2.2% |
| 4+ | 2.97 9.5% | 2.97 9.5% | 3.10 4.6% | 3.10 10.1% | 3.17 11.0% | 3.10 4.6% | 3.15 4.5% |
| GG | 1.82 4.2% | 1.82 4.2% | 1.88 2.7% | 1.92 2.5% | 1.91 2.1% | 1.80 5.3% | 1.91 2.1% |
| NG | 1.85 3.9% | 1.85 3.9% | 1.73 2.8% | 1.80 2.9% | 1.76 1.7% | 1.80 2.9% | 1.75 2.2% |
| I2+ | 2.67 5.7% | 2.67 5.7% | 2.75 1.8% | 2.70 5.9% | 2.76 6.8% | 2.65 0.0% | 2.75 3.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice