Al Jubail 0 - 3 Abha — rezultat
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | 13 | 2.8 | 18 |
| 2 | Al Zulfi | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 1 | 8 | 1.4 | 13 |
| 3 | Al Jabalain | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 4 | Al Wehda Club | 7 | 2 | 5 | 0 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 11 |
| 5 | Al Najma | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.4 | 10 |
| 6 | Al Anwar | 7 | 2 | 4 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.4 | 10 |
| 7 | Al Taee | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 15 | -5 | 3.6 | 10 |
| 8 | Al-Adalah | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 9 |
| 9 | Damac | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 9 |
| 10 | Jeddah Club | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 11 | Al Orubah | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 12 | Al Saqer | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.6 | 7 |
| 13 | Al-Raed | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 14 | Hajer | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 6 |
| 15 | Al Akhdoud | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 16 | Al Jandal | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 5 |
| 17 | Al Jeel | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7 | -7 | 1.2 | 2 |
| 18 | Al Bukayriyah | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Al Wehda Club | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 8 |
| 3 | Al Najma | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 4 | Al Taee | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Al Zulfi | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 5 |
| 6 | Al Jandal | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 5 |
| 7 | Al Jabalain | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.3 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Al Anwar | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Damac | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Al Orubah | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 12 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 13 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Al Jeel | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 15 | Al Saqer | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 16 | Al Akhdoud | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 8 | -4 | 4 | 2 |
| 17 | Hajer | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 1 |
| 18 | Al Bukayriyah | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Zulfi | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 8 |
| 3 | Al Jabalain | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 4 | Al Anwar | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 5 | Al Saqer | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 6 | Hajer | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 7 | Damac | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Al Akhdoud | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Al-Raed | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 4 |
| 12 | Al Wehda Club | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 13 | Al Orubah | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 14 | Al Taee | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 5.3 | 3 |
| 15 | Al Najma | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Al Bukayriyah | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| 17 | Al Jandal | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 18 | Al Jeel | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -5 | 1.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Jubail Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Al Bukayriyah | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.11.2025 | Al-Raed | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 22.10.2025 | Al Taee | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 05.10.2025 | Al Orubah | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 29.09.2025 | Al Anwar | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.09.2025 | Al Riyadh | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.09.2025 | Al Zulfi | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2025 | Jeddah Club | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 18.05.2025 | Al Taee | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.05.2025 | Al Baten | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Abha Gost
- Dao
- 4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Al Jandal | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 03.11.2025 | Al Anwar | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 28.10.2025 | Al Arabi SC | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 25.10.2025 | Al-Hazm | H | 8-0 | P | O |
| 21.10.2025 | Al Wehda Club | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 03.10.2025 | Al Zulfi | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 28.09.2025 | Al Orubah | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 22.09.2025 | Al Shabab | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.09.2025 | Al Jabalain | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 11.09.2025 | Al-Faisaly FC | H | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.4% | 91.3% | 92.0% | 90.0% | 90.2% |
| 1 | 5.98 5.5% | 5.98 5.5% | 5.35 4.9% | 5.15 6.4% | 5.65 6.6% | 5.25 5.0% | 5.40 4.9% |
| X | 3.68 5.6% | 3.68 5.6% | 3.95 3.7% | 3.85 3.8% | 3.77 1.9% | 3.75 0.0% | 3.70 3.9% |
| 2 | 1.51 0.0% | 1.51 0.0% | 1.50 0.0% | 1.56 3.3% | 1.55 2.5% | 1.53 1.3% | 1.53 0.0% |
| 0-2 | 1.85 11.9% | 1.85 11.9% | 1.83 10.7% | 1.85 6.1% | 1.87 0.0% | 1.85 0.0% | 1.86 10.1% |
| 3+ | 1.84 10.2% | 1.84 10.2% | 1.80 10.4% | 1.87 6.9% | 1.83 0.0% | 1.85 0.0% | 1.82 10.3% |
| 4+ | 2.97 3.1% | 2.97 3.1% | 3.15 16.7% | 3.15 10.5% | 3.22 0.3% | 3.15 0.0% | 3.20 16.4% |
| GG | 1.89 2.2% | 1.89 2.2% | 1.93 11.6% | 1.95 4.3% | 1.95 2.1% | 1.85 0.0% | 1.95 10.8% |
| NG | 1.79 6.3% | 1.79 6.3% | 1.70 10.5% | 1.77 4.3% | 1.73 1.7% | 1.80 0.0% | 1.72 11.3% |
| I2+ | 2.67 1.9% | 2.67 1.9% | 2.75 12.2% | 2.72 8.8% | 2.79 0.0% | 2.65 0.0% | 2.80 12.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice