Al Jubail 2 - 0 Al Arabi SC — rezultat
05.01.2026 12:05 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | 13 | 2.8 | 18 |
| 2 | Al Zulfi | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 1 | 8 | 1.4 | 13 |
| 3 | Al Jabalain | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 4 | Al Wehda Club | 7 | 2 | 5 | 0 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 11 |
| 5 | Al Najma | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.4 | 10 |
| 6 | Al Anwar | 7 | 2 | 4 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.4 | 10 |
| 7 | Al Taee | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 15 | -5 | 3.6 | 10 |
| 8 | Al-Adalah | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 9 |
| 9 | Damac | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 9 |
| 10 | Jeddah Club | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 11 | Al Orubah | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 12 | Al Saqer | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.6 | 7 |
| 13 | Al-Raed | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 14 | Hajer | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 6 |
| 15 | Al Akhdoud | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 16 | Al Jandal | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 5 |
| 17 | Al Jeel | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7 | -7 | 1.2 | 2 |
| 18 | Al Bukayriyah | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Al Wehda Club | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 8 |
| 3 | Al Najma | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 4 | Al Taee | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Al Zulfi | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 5 |
| 6 | Al Jandal | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 5 |
| 7 | Al Jabalain | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.3 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Al Anwar | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Damac | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Al Orubah | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 12 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 13 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Al Jeel | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 15 | Al Saqer | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 16 | Al Akhdoud | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 8 | -4 | 4 | 2 |
| 17 | Hajer | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 1 |
| 18 | Al Bukayriyah | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Zulfi | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 8 |
| 3 | Al Jabalain | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 4 | Al Anwar | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 5 | Al Saqer | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 6 | Hajer | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 7 | Damac | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Al Akhdoud | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Al-Raed | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 4 |
| 12 | Al Wehda Club | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 13 | Al Orubah | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 14 | Al Taee | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 5.3 | 3 |
| 15 | Al Najma | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Al Bukayriyah | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| 17 | Al Jandal | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 18 | Al Jeel | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -5 | 1.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Jubail Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2025 | Al Diriyah | A | 5-2 (3-0) | I | O |
| 25.12.2025 | Al Wehda Club | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 19.12.2025 | Al Jabalain | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.12.2025 | Al Jandal | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.11.2025 | Al-Faisaly FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.11.2025 | Abha | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Al Bukayriyah | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.11.2025 | Al-Raed | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 22.10.2025 | Al Taee | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 05.10.2025 | Al Orubah | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Al Arabi SC Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2025 | Al Wehda Club | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 24.12.2025 | Al Bukayriyah | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.12.2025 | Al Baten | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.12.2025 | Al Zulfi | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.11.2025 | Al Diriyah | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 22.11.2025 | Al Orubah | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.11.2025 | Jeddah Club | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.11.2025 | Al Taee | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.10.2025 | Abha | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 22.10.2025 | Al-Raed | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2025 | Division 1 | Al Arabi SC | 3-1 (0-1) | Al Jubail | I | O |
| 29.09.2024 | Division 1 | Al Jubail | 3-1 (1-0) | Al Arabi SC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.9% | 91.5% | 91.9% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 3.19 14.7% | 3.19 14.7% | 2.90 1.8% | 2.95 5.4% | 3.00 2.4% | 2.70 0.0% | 3.15 0.0% |
| X | 3.14 5.4% | 3.14 5.4% | 3.00 7.7% | 3.05 12.9% | 3.02 8.5% | 3.10 7.5% | 3.10 3.1% |
| 2 | 2.13 6.2% | 2.13 6.2% | 2.30 4.5% | 2.35 4.4% | 2.36 5.4% | 2.40 6.7% | 2.12 1.9% |
| 0-2 | 1.70 11.5% | 1.70 11.5% | 1.58 16.8% | 1.60 17.9% | 1.60 18.4% | 1.63 15.5% | 1.73 7.0% |
| 3+ | 2.01 13.6% | 2.01 13.6% | 2.15 24.3% | 2.20 24.3% | 2.19 25.1% | 2.15 20.8% | 1.97 8.2% |
| 4+ | 3.48 20.8% | 3.48 20.8% | 4.15 40.7% | 4.00 37.9% | 4.21 40.3% | 4.00 33.3% | 3.60 12.5% |
| GG | 1.79 10.5% | 1.79 10.5% | 1.88 17.5% | 1.92 16.4% | 1.92 17.8% | 1.90 16.6% | 1.79 5.9% |
| NG | 1.88 11.3% | 1.88 11.3% | 1.73 17.6% | 1.80 14.3% | 1.75 18.2% | 1.77 15.7% | 1.90 5.9% |
| I2+ | 2.92 14.1% | 2.92 14.1% | 3.25 22.6% | 3.20 24.5% | 3.28 22.8% | 3.20 16.4% | 3.00 7.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice