Al Orubah 0 - 3 Jeddah Club — rezultat
13.01.2026 12:45 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | 13 | 2.8 | 18 |
| 2 | Al Zulfi | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 1 | 8 | 1.4 | 13 |
| 3 | Al Jabalain | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 4 | Al Wehda Club | 7 | 2 | 5 | 0 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 11 |
| 5 | Al Najma | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.4 | 10 |
| 6 | Al Anwar | 7 | 2 | 4 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.4 | 10 |
| 7 | Al Taee | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 15 | -5 | 3.6 | 10 |
| 8 | Al-Adalah | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 9 |
| 9 | Damac | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 9 |
| 10 | Jeddah Club | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 11 | Al Orubah | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 12 | Al Saqer | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.6 | 7 |
| 13 | Al-Raed | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 14 | Hajer | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 6 |
| 15 | Al Akhdoud | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 16 | Al Jandal | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 5 |
| 17 | Al Jeel | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7 | -7 | 1.2 | 2 |
| 18 | Al Bukayriyah | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Al Wehda Club | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 8 |
| 3 | Al Najma | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 4 | Al Taee | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Al Zulfi | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 5 |
| 6 | Al Jandal | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 5 |
| 7 | Al Jabalain | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.3 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Al Anwar | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Damac | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Al Orubah | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 12 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 13 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Al Jeel | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 15 | Al Saqer | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 16 | Al Akhdoud | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 8 | -4 | 4 | 2 |
| 17 | Hajer | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 1 |
| 18 | Al Bukayriyah | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Zulfi | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 8 |
| 3 | Al Jabalain | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 4 | Al Anwar | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 5 | Al Saqer | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 6 | Hajer | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 7 | Damac | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Al Akhdoud | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Al-Raed | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 4 |
| 12 | Al Wehda Club | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 13 | Al Orubah | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 14 | Al Taee | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 5.3 | 3 |
| 15 | Al Najma | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Al Bukayriyah | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| 17 | Al Jandal | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 18 | Al Jeel | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -5 | 1.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Orubah Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2026 | Al Wehda Club | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 01.01.2026 | Al Jandal | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.12.2025 | Al Zulfi | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 21.12.2025 | Al-Raed | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Al-Faisaly FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Al Baten | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.11.2025 | Al Arabi SC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Al Ula | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.11.2025 | Al Jabalain | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 28.10.2025 | Al Diriyah | H | 3-3 (1-0) | N | O |
Jeddah Club Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2026 | Al Zulfi | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 31.12.2025 | Al Bukayriyah | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.12.2025 | Al-Faisaly FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.12.2025 | Abha | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.12.2025 | Al-Raed | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.11.2025 | Al Jandal | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.11.2025 | Al Ula | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.11.2025 | Al Arabi SC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.11.2025 | Al Diriyah | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 27.10.2025 | Al-Adalah | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2024 | Division 1 | Al Orubah | 1-2 (1-0) | Jeddah Club | I | O |
| 08.11.2023 | Division 1 | Jeddah Club | 0-1 (0-1) | Al Orubah | P | U |
| 01.05.2023 | Division 1 | Jeddah Club | 1-0 (1-0) | Al Orubah | I | U |
| 19.12.2022 | Division 1 | Al Orubah | 1-0 (0-0) | Jeddah Club | P | U |
| 06.04.2022 | Division 1 | Al Orubah | 2-1 (1-1) | Jeddah Club | P | O |
| 24.11.2021 | Division 1 | Jeddah Club | 1-0 | Al Orubah | I | U |
| 10.05.2019 | Division 1 | Jeddah Club | 3-1 | Al Orubah | I | O |
| 25.12.2018 | Division 1 | Al Orubah | 0-0 | Jeddah Club | N | U |
| 21.03.2018 | Division 1 | Al Orubah | 1-1 | Jeddah Club | N | U |
| 22.11.2017 | Division 1 | Jeddah Club | 1-0 | Al Orubah | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 91.5% | 91.6% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 1.56 1.3% | 1.56 1.3% | 1.60 4.6% | 1.62 5.9% | 1.62 4.5% | 1.58 1.9% | 1.61 5.2% |
| X | 3.62 2.3% | 3.62 2.3% | 3.55 1.4% | 3.45 8.0% | 3.60 1.6% | 3.75 7.1% | 3.55 1.4% |
| 2 | 5.43 7.8% | 5.43 7.8% | 4.90 12.5% | 5.40 6.9% | 5.10 12.1% | 4.75 15.2% | 4.90 11.7% |
| 0-2 | 1.77 5.4% | 1.77 5.4% | 1.78 2.9% | 1.77 1.1% | 1.81 3.4% | 1.80 8.4% | 1.80 2.9% |
| 3+ | 1.92 5.9% | 1.92 5.9% | 1.85 4.1% | 1.95 1.0% | 1.89 3.6% | 1.92 8.6% | 1.88 3.1% |
| 4+ | 3.20 8.6% | 3.20 8.6% | 3.30 5.7% | 3.30 2.9% | 3.37 5.6% | 3.35 11.8% | 3.35 5.6% |
| GG | 1.93 6.3% | 1.93 6.3% | 1.90 7.3% | 1.92 6.3% | 1.94 6.3% | 1.95 9.3% | 1.94 6.7% |
| NG | 1.75 6.1% | 1.75 6.1% | 1.70 6.3% | 1.80 6.5% | 1.74 6.1% | 1.73 8.1% | 1.73 5.5% |
| I2+ | 2.79 4.5% | 2.79 4.5% | 2.85 3.4% | 2.92 2.5% | 2.87 3.4% | 2.90 7.9% | 2.88 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice