Al Taee 0 - 0 Al Jabalain — rezultat
29.11.2025 12:20 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | 13 | 2.8 | 18 |
| 2 | Al Zulfi | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 1 | 8 | 1.4 | 13 |
| 3 | Al Jabalain | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 4 | Al Wehda Club | 7 | 2 | 5 | 0 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 11 |
| 5 | Al Najma | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.4 | 10 |
| 6 | Al Anwar | 7 | 2 | 4 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.4 | 10 |
| 7 | Al Taee | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 15 | -5 | 3.6 | 10 |
| 8 | Al-Adalah | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 9 |
| 9 | Damac | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 9 |
| 10 | Jeddah Club | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 11 | Al Orubah | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 12 | Al Saqer | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.6 | 7 |
| 13 | Al-Raed | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 14 | Hajer | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 6 |
| 15 | Al Akhdoud | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 16 | Al Jandal | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 5 |
| 17 | Al Jeel | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7 | -7 | 1.2 | 2 |
| 18 | Al Bukayriyah | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Al Wehda Club | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 8 |
| 3 | Al Najma | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 4 | Al Taee | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Al Zulfi | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 5 |
| 6 | Al Jandal | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 5 |
| 7 | Al Jabalain | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.3 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Al Anwar | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Damac | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Al Orubah | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 12 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 13 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Al Jeel | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 15 | Al Saqer | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 16 | Al Akhdoud | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 8 | -4 | 4 | 2 |
| 17 | Hajer | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 1 |
| 18 | Al Bukayriyah | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Zulfi | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 8 |
| 3 | Al Jabalain | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 4 | Al Anwar | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 5 | Al Saqer | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 6 | Hajer | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 7 | Damac | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 8 | Al-Adalah | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Jeddah Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Al Akhdoud | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Al-Raed | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 4 |
| 12 | Al Wehda Club | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 13 | Al Orubah | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 14 | Al Taee | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | -6 | 5.3 | 3 |
| 15 | Al Najma | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Al Bukayriyah | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| 17 | Al Jandal | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 18 | Al Jeel | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -5 | 1.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Taee Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Al Anwar | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 07.11.2025 | Al Wehda Club | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 02.11.2025 | Al Arabi SC | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 27.10.2025 | Al Ula | H | 1-5 (1-3) | I | O |
| 22.10.2025 | Al Jubail | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 05.10.2025 | Al-Raed | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Al-Adalah | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.09.2025 | Al Khaleej Saihat | H | 0-5 (0-1) | I | O |
| 17.09.2025 | Al Orubah | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 13.09.2025 | Al Draih | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Al Jabalain Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Al-Raed | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 08.11.2025 | Al Zulfi | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 03.11.2025 | Al Orubah | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 29.10.2025 | Al Anwar | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.10.2025 | Al Jandal | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.10.2025 | Al Bukayriyah | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 28.09.2025 | Jeddah Club | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 24.09.2025 | Al-Fateh | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 16.09.2025 | Abha | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 11.09.2025 | Al Baten | A | 1-2 (1-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2025 | Division 1 | Al Taee | 0-2 (0-1) | Al Jabalain | I | U |
| 25.11.2024 | Division 1 | Al Jabalain | 0-0 (0-0) | Al Taee | N | U |
| 02.03.2021 | Division 1 | Al Jabalain | 1-1 | Al Taee | N | U |
| 17.11.2020 | Division 1 | Al Taee | 1-3 | Al Jabalain | I | O |
| 18.02.2020 | Division 1 | Al Jabalain | 1-0 | Al Taee | I | U |
| 25.09.2019 | Division 1 | Al Taee | 1-1 | Al Jabalain | N | U |
| 19.03.2019 | Division 1 | Al Jabalain | 1-1 | Al Taee | N | U |
| 30.10.2018 | Division 1 | Al Taee | 0-1 | Al Jabalain | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.8% | 89.8% | 90.0% | 90.0% | 91.7% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 2.62 5.1% | 2.62 5.1% | 2.65 7.0% | 2.65 6.0% | 2.73 8.8% | 2.50 5.7% | 2.65 1.9% |
| X | 2.96 9.8% | 2.96 9.8% | 3.00 7.7% | 2.50 21.9% | 3.03 6.5% | 3.00 3.2% | 3.00 6.3% |
| 2 | 2.54 10.0% | 2.54 10.0% | 2.50 11.1% | 3.00 26.6% | 2.54 3.1% | 2.65 8.2% | 2.50 7.8% |
| 0-2 | 1.64 13.7% | 1.64 13.7% | 1.58 16.0% | 1.16 37.3% | 1.61 13.0% | 1.70 4.5% | 1.61 15.3% |
| 3+ | 2.10 17.3% | 2.10 17.3% | 2.12 21.1% | 3.65 97.3% | 2.16 17.4% | 2.05 6.2% | 2.15 20.1% |
| 4+ | 3.68 26.0% | 3.68 26.0% | 4.05 32.8% | 7.25 137.7% | 4.14 27.4% | 3.70 10.4% | 4.10 32.3% |
| GG | 1.80 11.1% | 1.80 11.1% | 1.88 15.3% | 3.05 82.6% | 1.90 13.1% | 1.70 3.0% | 1.90 15.2% |
| NG | 1.87 11.8% | 1.87 11.8% | 1.75 14.6% | 1.33 35.7% | 1.77 13.7% | 1.95 2.5% | 1.76 15.4% |
| I2+ | 3.04 16.9% | 3.04 16.9% | 3.20 18.5% | 4.60 72.3% | 3.24 15.3% | 2.90 7.4% | 3.25 18.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice