Ballymena United 2 - 2 Cliftonville FC — rezultat
13.01.2026 19:45 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Ballymena United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2025 | Bangor | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.12.2025 | Coleraine FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 20.12.2025 | Carrick Rangers | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.12.2025 | Portadown | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.12.2025 | Dungannon Swifts | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 02.12.2025 | Larne | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Glenavon FC | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 22.11.2025 | Crusaders FC | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 08.11.2025 | Bangor | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 04.11.2025 | Newington Youth | H | 3-0 (0-0) | P | O |
Cliftonville FC Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Dundela | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 30.12.2025 | Larne | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.12.2025 | Crusaders FC | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 20.12.2025 | Bangor | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.12.2025 | Glenavon FC | H | 5-2 (3-2) | P | O |
| 06.12.2025 | Glentoran | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 02.12.2025 | Glentoran | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Portadown | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 22.11.2025 | Coleraine FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Dungannon Swifts | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (31 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Premiership | Cliftonville FC | 3-2 (0-1) | Ballymena United | I | O |
| 05.04.2025 | Premiership | Cliftonville FC | 5-0 (1-0) | Ballymena United | I | O |
| 15.03.2025 | Premiership | Ballymena United | 1-0 (0-0) | Cliftonville FC | P | U |
| 16.11.2024 | Premiership | Cliftonville FC | 0-1 (0-0) | Ballymena United | P | U |
| 21.09.2024 | Premiership | Ballymena United | 3-2 (1-1) | Cliftonville FC | P | O |
| 20.01.2024 | Premiership | Cliftonville FC | 3-0 (1-0) | Ballymena United | I | O |
| 23.12.2023 | Premiership | Cliftonville FC | 2-0 (1-0) | Ballymena United | I | U |
| 23.09.2023 | Premiership | Ballymena United | 0-2 (0-1) | Cliftonville FC | I | U |
| 28.01.2023 | Premiership | Cliftonville FC | 4-0 (2-0) | Ballymena United | I | O |
| 03.12.2022 | Premiership | Ballymena United | 4-1 (1-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 23.08.2022 | Premiership | Ballymena United | 1-2 (1-1) | Cliftonville FC | I | O |
| 28.01.2022 | Premiership | Ballymena United | 2-2 (0-1) | Cliftonville FC | N | O |
| 14.12.2021 | League Cup | Cliftonville FC | 3-0 (2-0) | Ballymena United | I | O |
| 04.12.2021 | Premiership | Cliftonville FC | 1-0 (0-0) | Ballymena United | I | U |
| 23.10.2021 | Premiership | Ballymena United | 1-0 (1-0) | Cliftonville FC | P | U |
| 02.03.2021 | Premiership | Ballymena United | 1-1 (0-0) | Cliftonville FC | N | U |
| 23.02.2021 | Premiership | Cliftonville FC | 2-1 (1-1) | Ballymena United | I | O |
| 24.11.2020 | Premiership | Cliftonville FC | 0-4 (0-1) | Ballymena United | P | O |
| 22.02.2020 | Premiership | Cliftonville FC | 1-1 (0-1) | Ballymena United | N | U |
| 16.11.2019 | Premiership | Cliftonville FC | 1-0 (0-0) | Ballymena United | I | U |
| 28.09.2019 | Premiership | Ballymena United | 2-1 (0-1) | Cliftonville FC | P | O |
| 13.04.2019 | Premiership | Cliftonville FC | 1-1 (1-1) | Ballymena United | N | U |
| 26.02.2019 | Premiership | Ballymena United | 2-1 (2-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 17.11.2018 | Premiership | Ballymena United | 2-1 (0-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 22.09.2018 | Premiership | Cliftonville FC | 3-2 (2-1) | Ballymena United | I | O |
| 09.05.2018 | Premiership | Cliftonville FC | 4-0 (0-0) | Ballymena United | I | O |
| 03.04.2018 | Premiership | Ballymena United | 0-3 (0-2) | Cliftonville FC | I | O |
| 20.03.2018 | Premiership | Cliftonville FC | 1-2 (0-1) | Ballymena United | P | O |
| 10.02.2018 | League Cup | Ballymena United | 3-1 (0-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 25.11.2017 | Premiership | Cliftonville FC | 1-0 (0-0) | Ballymena United | I | U |
| 02.09.2017 | Premiership | Ballymena United | 1-0 (0-0) | Cliftonville FC | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.0% | 92.9% | 92.8% | 92.7% | 92.0% |
| 1 | 3.59 0.6% | 3.59 0.6% | 3.65 1.4% | 3.40 6.8% | 3.82 2.4% | 3.50 2.8% | 3.55 2.9% |
| X | 3.30 0.6% | 3.30 0.6% | 3.25 3.0% | 3.40 2.9% | 3.27 4.4% | 3.50 0.0% | 3.30 0.0% |
| 2 | 1.93 0.0% | 1.93 0.0% | 1.98 1.5% | 2.05 6.8% | 1.96 1.6% | 1.97 2.1% | 1.99 3.6% |
| 0-2 | 1.77 1.1% | 1.77 1.1% | 1.73 6.5% | 1.72 6.0% | 1.68 9.2% | 1.75 3.8% | 1.72 6.0% |
| 3+ | 1.94 1.0% | 1.94 1.0% | 2.00 8.1% | 2.00 7.0% | 2.06 10.8% | 1.97 4.8% | 2.00 8.1% |
| 4+ | 3.28 2.5% | 3.28 2.5% | 3.65 10.6% | 3.50 12.9% | 3.84 16.7% | 3.50 7.7% | 3.65 12.3% |
| GG | 1.78 1.1% | 1.78 1.1% | 1.85 6.9% | 1.83 4.6% | 1.90 8.6% | 1.79 2.3% | 1.85 6.3% |
| NG | 1.91 1.5% | 1.91 1.5% | 1.80 9.1% | 1.87 5.1% | 1.78 10.1% | 1.90 2.6% | 1.82 7.6% |
| I2+ | 2.82 1.4% | 2.82 1.4% | 3.00 5.3% | 2.90 6.6% | 3.09 9.2% | 3.00 5.3% | 3.00 7.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice