Uporedi kvote: Larne - Linfield
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.7% | 91.7% | – | – | – | – | – |
| 1 | 1.87 0.0% | 1.87 0.0% | - | - | - | - | - |
| X | 3.30 0.0% | 3.30 0.0% | - | - | - | - | - |
| 2 | 3.95 0.0% | 3.95 0.0% | - | - | - | - | - |
| 0-2 | 1.75 0.0% | 1.75 0.0% | - | - | - | - | - |
| 3+ | 1.95 0.0% | 1.95 0.0% | - | - | - | - | - |
| 4+ | 3.50 0.0% | 3.50 0.0% | - | - | - | - | - |
| GG | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% | - | - | - | - | - |
| NG | 1.92 0.0% | 1.92 0.0% | - | - | - | - | - |
| I2+ | 2.80 0.0% | 2.80 0.0% | - | - | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
H2H serije
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Larne Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Coleraine FC | H | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | Crusaders FC | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Dungannon Swifts | H | 0-0 | I | U |
| 19.09.2026 | Carrick Rangers | A | 2-5 (2-3) | P | O |
| 15.09.2026 | Cliftonville FC | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Portadown | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.09.2026 | Bangor | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.09.2026 | Glentoran | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Ballymena United | A | 0-0 | I | U |
| 27.08.2026 | Lincoln Red Imps FC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Linfield Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Carrick Rangers | A | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | Bangor | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.09.2026 | Coleraine FC | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 19.09.2026 | Crusaders FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.09.2026 | Portadown | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Dungannon Swifts | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Carrick Rangers | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Limavady United | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.08.2026 | Cliftonville FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Glentoran | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (31 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Premiership | Linfield | 0-2 (0-1) | Larne | P | U |
| 24.02.2026 | Premiership | Larne | 1-1 (1-0) | Linfield | N | U |
| 16.01.2026 | Premiership | Linfield | 0-0 (0-0) | Larne | N | U |
| 05.12.2025 | Premiership | Larne | 0-0 (0-0) | Linfield | N | U |
| 18.04.2025 | Premiership | Larne | 2-1 (0-1) | Linfield | P | O |
| 11.02.2025 | Premiership | Linfield | 1-0 (0-0) | Larne | I | U |
| 16.11.2024 | Premiership | Larne | 0-1 (0-1) | Linfield | I | U |
| 14.09.2024 | Premiership | Linfield | 0-1 (0-0) | Larne | P | U |
| 22.04.2024 | Premiership | Linfield | 1-1 (1-1) | Larne | N | U |
| 30.12.2023 | Premiership | Larne | 1-1 (1-1) | Linfield | N | U |
| 05.12.2023 | League Cup | Larne | 0-0 (0-0) | Linfield | N | U |
| 11.11.2023 | Premiership | Linfield | 1-2 (1-1) | Larne | P | O |
| 15.09.2023 | Premiership | Larne | 2-0 (1-0) | Linfield | P | U |
| 21.04.2023 | Premiership | Larne | 1-1 (1-0) | Linfield | N | U |
| 07.03.2023 | Premiership | Larne | 0-0 (0-0) | Linfield | N | U |
| 04.02.2023 | Irish Cup | Larne | 1-1 (0-1) | Linfield | N | U |
| 22.11.2022 | Premiership | Linfield | 1-0 (0-0) | Larne | I | U |
| 22.10.2022 | Premiership | Linfield | 2-4 (1-2) | Larne | P | O |
| 23.04.2022 | Premiership | Linfield | 0-0 (0-0) | Larne | N | U |
| 08.02.2022 | Premiership | Linfield | 2-1 (1-0) | Larne | I | O |
| 04.02.2022 | Irish Cup | Larne | 2-0 (1-0) | Linfield | P | U |
| 17.12.2021 | Premiership | Larne | 0-1 (0-1) | Linfield | I | U |
| 25.10.2021 | Premiership | Larne | 1-1 (0-0) | Linfield | N | U |
| 21.05.2021 | Irish Cup | Larne | 1-2 (0-2) | Linfield | I | O |
| 15.05.2021 | Premiership | Linfield | 1-2 (0-0) | Larne | P | O |
| 10.04.2021 | Premiership | Larne | 1-1 (1-0) | Linfield | N | U |
| 26.02.2021 | Premiership | Linfield | 2-1 (1-0) | Larne | I | O |
| 11.12.2020 | Premiership | Larne | 3-1 (0-1) | Linfield | P | O |
| 14.03.2020 | Premiership | Linfield | 0-0 | Larne | N | U |
| 28.01.2020 | Premiership | Larne | 3-1 (2-1) | Linfield | P | O |
| 30.11.2019 | Premiership | Linfield | 1-0 (0-0) | Larne | I | U |