Glentoran 2 - 1 Coleraine FC — rezultat
19.12.2025 19:45 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Glentoran Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | Larne | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.12.2025 | Cliftonville FC | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 02.12.2025 | Cliftonville FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.11.2025 | Bangor | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.11.2025 | Dungannon Swifts | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.11.2025 | Glenavon FC | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 04.11.2025 | Crusaders FC | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 31.10.2025 | Portadown | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 25.10.2025 | Crusaders FC | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 18.10.2025 | Ballymena United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Coleraine FC Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | Bangor | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.12.2025 | Carrick Rangers | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 02.12.2025 | Moyola Park | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 29.11.2025 | Crusaders FC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.11.2025 | Larne | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.11.2025 | Cliftonville FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.11.2025 | Linfield | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.11.2025 | Armagh City | H | 7-1 (4-0) | P | O |
| 01.11.2025 | Glenavon FC | H | 5-1 (1-0) | P | O |
| 28.10.2025 | Linfield | H | 2-2 (0-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (34 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | Premiership | Coleraine FC | 1-2 (1-0) | Glentoran | P | O |
| 01.04.2025 | Premiership | Glentoran | 2-1 (1-0) | Coleraine FC | P | O |
| 14.02.2025 | Premiership | Coleraine FC | 1-2 (0-1) | Glentoran | P | O |
| 26.10.2024 | Premiership | Coleraine FC | 2-1 (0-1) | Glentoran | I | O |
| 20.08.2024 | Premiership | Glentoran | 0-0 (0-0) | Coleraine FC | N | U |
| 01.05.2024 | Premiership | Glentoran | 0-3 (0-2) | Coleraine FC | I | O |
| 13.04.2024 | Premiership | Coleraine FC | 2-1 (0-0) | Glentoran | I | O |
| 13.01.2024 | Premiership | Glentoran | 6-0 (2-0) | Coleraine FC | P | O |
| 13.11.2023 | Premiership | Coleraine FC | 0-0 (0-0) | Glentoran | N | U |
| 22.09.2023 | Premiership | Glentoran | 1-2 (1-0) | Coleraine FC | I | O |
| 22.04.2023 | Premiership | Glentoran | 3-0 (3-0) | Coleraine FC | P | O |
| 11.02.2023 | Premiership | Coleraine FC | 2-2 (1-1) | Glentoran | N | O |
| 11.11.2022 | Premiership | Coleraine FC | 0-0 (0-0) | Glentoran | N | U |
| 17.09.2022 | Premiership | Glentoran | 1-0 (0-0) | Coleraine FC | P | U |
| 23.04.2022 | Premiership | Coleraine FC | 3-2 (0-0) | Glentoran | I | O |
| 25.01.2022 | Premiership | Glentoran | 2-1 (1-0) | Coleraine FC | P | O |
| 22.12.2021 | Premiership | Coleraine FC | 0-2 (0-1) | Glentoran | P | U |
| 09.11.2021 | League Cup | Coleraine FC | 2-0 (1-0) | Glentoran | I | U |
| 16.10.2021 | Premiership | Glentoran | 2-2 (0-1) | Coleraine FC | N | O |
| 04.05.2021 | Premiership | Glentoran | 1-1 (0-0) | Coleraine FC | N | U |
| 16.04.2021 | Premiership | Coleraine FC | 1-1 (0-1) | Glentoran | N | U |
| 13.04.2021 | Premiership | Glentoran | 2-2 (1-1) | Coleraine FC | N | O |
| 31.10.2020 | Premiership | Coleraine FC | 2-1 (2-0) | Glentoran | I | O |
| 08.02.2020 | Premiership | Glentoran | 0-1 (0-0) | Coleraine FC | I | U |
| 07.12.2019 | Premiership | Coleraine FC | 2-2 (0-2) | Glentoran | N | O |
| 08.10.2019 | League Cup | Coleraine FC | 2-1 (0-0) | Glentoran | I | O |
| 13.08.2019 | Premiership | Glentoran | 2-2 (0-0) | Coleraine FC | N | O |
| 23.02.2019 | Premiership | Coleraine FC | 2-0 (0-0) | Glentoran | I | U |
| 17.11.2018 | Premiership | Coleraine FC | 1-1 (0-1) | Glentoran | N | U |
| 30.10.2018 | League Cup | Glentoran | 2-2 (1-1) | Coleraine FC | N | O |
| 18.08.2018 | Premiership | Glentoran | 2-2 (0-1) | Coleraine FC | N | O |
| 27.01.2018 | Premiership | Glentoran | 0-2 (0-1) | Coleraine FC | I | U |
| 28.10.2017 | Premiership | Coleraine FC | 3-0 (2-0) | Glentoran | I | O |
| 23.09.2017 | Premiership | Glentoran | 0-0 (0-0) | Coleraine FC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 91.9% | 92.5% | 92.8% | 92.8% | 91.7% |
| 1 | 2.79 2.8% | 2.79 2.8% | 2.65 14.5% | 2.87 0.0% | 2.70 14.6% | 2.65 15.9% | 2.70 11.5% |
| X | 2.88 7.7% | 2.88 7.7% | 3.00 7.7% | 2.87 11.7% | 3.02 7.4% | 3.10 4.6% | 3.05 4.7% |
| 2 | 2.48 6.9% | 2.48 6.9% | 2.65 20.5% | 2.60 10.6% | 2.66 20.9% | 2.65 20.5% | 2.55 18.6% |
| 0-2 | 1.55 9.4% | 1.55 9.4% | 1.55 15.3% | 1.55 8.8% | 1.56 15.2% | 1.53 14.0% | 1.56 14.8% |
| 3+ | 2.29 13.4% | 2.29 13.4% | 2.30 24.3% | 2.30 12.2% | 2.29 22.5% | 2.35 21.8% | 2.28 23.2% |
| 4+ | 4.15 21.3% | 4.15 21.3% | 4.50 36.4% | 4.15 16.9% | 4.50 36.0% | 4.50 34.3% | 4.50 36.4% |
| GG | 1.93 8.4% | 1.93 8.4% | 1.98 16.5% | 1.92 6.7% | 1.98 15.8% | 2.00 16.3% | 1.98 15.8% |
| NG | 1.76 7.9% | 1.76 7.9% | 1.70 15.0% | 1.78 6.3% | 1.72 14.9% | 1.72 14.0% | 1.71 14.5% |
| I2+ | 3.25 11.7% | 3.25 11.7% | 3.40 19.3% | 3.25 11.3% | 3.41 20.1% | 3.25 20.4% | 3.40 19.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice