Larne 2 - 1 Dungannon Swifts — rezultat
13.03.2026 19:45 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Larne Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2026 | Glentoran | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Ballymena United | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 24.02.2026 | Linfield | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Carrick Rangers | H | 2-3 (0-3) | I | O |
| 14.02.2026 | Portadown | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 10.02.2026 | Glentoran | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 07.02.2026 | Warrenpoint Town | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.02.2026 | Ballymena United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 31.01.2026 | Crusaders FC | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 23.01.2026 | Bangor | H | 2-1 (2-0) | P | O |
Dungannon Swifts Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | H&W Welders | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Coleraine FC | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 21.02.2026 | Portadown | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.02.2026 | Linfield | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 13.02.2026 | Cliftonville FC | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 10.02.2026 | Linfield | A | 6-0 (2-0) | I | O |
| 07.02.2026 | Portadown | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 31.01.2026 | Glentoran | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 24.01.2026 | Carrick Rangers | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 17.01.2026 | Ballymena United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-2 (1-1) | Larne | P | O |
| 04.10.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-0 (2-0) | Larne | I | U |
| 01.04.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-1 (1-1) | Larne | N | U |
| 22.02.2025 | Premiership | Larne | 0-1 (0-1) | Dungannon Swifts | I | U |
| 23.12.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-1 (0-0) | Larne | P | U |
| 06.10.2024 | Premiership | Larne | 0-3 (0-1) | Dungannon Swifts | I | O |
| 20.01.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-2) | Larne | P | U |
| 13.10.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-0 (0-0) | Larne | N | U |
| 07.08.2023 | Premiership | Larne | 4-4 (1-1) | Dungannon Swifts | N | O |
| 14.02.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-3 (0-0) | Larne | P | O |
| 18.11.2022 | Premiership | Larne | 2-1 (0-1) | Dungannon Swifts | P | O |
| 08.11.2022 | Premiership | Larne | 4-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 26.02.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-1) | Larne | P | U |
| 15.01.2022 | Premiership | Larne | 0-1 (0-1) | Dungannon Swifts | I | U |
| 02.11.2021 | League Cup | Larne | 3-2 (1-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 02.10.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-4 (2-3) | Larne | P | O |
| 13.03.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-1) | Larne | P | U |
| 13.02.2021 | Premiership | Larne | 3-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 17.10.2020 | Premiership | Larne | 3-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 14.02.2020 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-1) | Larne | P | U |
| 16.11.2019 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-1 (0-0) | Larne | P | U |
| 21.09.2019 | Premiership | Larne | 0-0 (0-0) | Dungannon Swifts | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.8% | 92.2% | 92.6% | 92.5% | 91.8% |
| 1 | 1.53 0.0% | 1.53 0.0% | 1.55 0.0% | 1.59 4.6% | 1.58 0.0% | 1.53 1.3% | 1.57 1.3% |
| X | 4.10 0.0% | 4.10 0.0% | 3.95 0.0% | 3.80 2.6% | 3.85 0.3% | 4.00 0.0% | 3.80 1.3% |
| 2 | 4.96 0.0% | 4.96 0.0% | 5.25 0.0% | 5.20 4.0% | 5.35 0.9% | 5.65 4.6% | 5.30 3.9% |
| 0-2 | 1.95 0.0% | 1.95 0.0% | 1.98 0.0% | 1.92 1.5% | 1.98 0.0% | 1.93 0.0% | 1.97 0.5% |
| 3+ | 1.76 0.0% | 1.76 0.0% | 1.75 0.0% | 1.80 2.3% | 1.75 0.0% | 1.78 0.0% | 1.74 0.6% |
| 4+ | 2.83 0.0% | 2.83 0.0% | 2.95 0.0% | 2.92 1.7% | 2.98 0.3% | 3.00 0.0% | 2.95 0.0% |
| GG | 1.85 0.0% | 1.85 0.0% | 1.83 0.0% | 1.83 1.1% | 1.82 0.5% | 1.83 3.4% | 1.83 0.0% |
| NG | 1.84 0.0% | 1.84 0.0% | 1.88 0.0% | 1.88 1.6% | 1.89 0.5% | 1.85 5.1% | 1.87 0.5% |
| I2+ | 2.56 0.0% | 2.56 0.0% | 2.65 0.0% | 2.57 0.0% | 2.66 0.0% | 2.75 0.0% | 2.65 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice