Edinburgh City 0 - 1 Cowdenbeath — rezultat
24.10.2020 14:00 • Skotska - Liga 2
Mečevi iz lige Skotska - Liga 2
Tabele Skotska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 2 | Clyde | 11 | 7 | 2 | 2 | 27 | 18 | 9 | 4.1 | 23 |
| 3 | Elgin City | 11 | 5 | 3 | 3 | 27 | 17 | 10 | 4 | 18 |
| 4 | Spartans | 11 | 4 | 3 | 4 | 22 | 20 | 2 | 3.8 | 15 |
| 5 | Kelty Hearts | 11 | 5 | 0 | 6 | 16 | 21 | -5 | 3.4 | 15 |
| 6 | Dumbarton | 11 | 4 | 1 | 6 | 12 | 18 | -6 | 2.7 | 13 |
| 7 | Stirling Albion | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 24 | -10 | 3.5 | 12 |
| 8 | Edinburgh City | 11 | 4 | 4 | 3 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 11* |
| 9 | Forfar Athletic | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 19 | -8 | 2.7 | 11 |
| 10 | Annan Athletic | 11 | 3 | 0 | 8 | 11 | 21 | -10 | 2.9 | 9 |
* Edinburgh City: −5 bodova — SPFL: insolvency event (provizorni likvidator 07/2025) - Edinburgh City, 5 bodova u 2026/27
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clyde | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 6 | 13 | 4.2 | 18 |
| 2 | Dumbarton | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 13 |
| 3 | Kelty Hearts | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 12 |
| 4 | Elgin City | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 9 | 7 | 4.2 | 11 |
| 5 | Stranraer | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 6 | Forfar Athletic | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Stirling Albion | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Edinburgh City | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 7 |
| 9 | Spartans | 6 | 1 | 3 | 2 | 13 | 13 | 0 | 4.3 | 6 |
| 10 | Annan Athletic | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 7 | 12 | 4.3 | 13 |
| 2 | Edinburgh City | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Spartans | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 4 | Elgin City | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 7 |
| 5 | Clyde | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 5 |
| 6 | Stirling Albion | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 18 | -11 | 4.2 | 4 |
| 7 | Annan Athletic | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| 8 | Kelty Hearts | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 9 | Forfar Athletic | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 14 | -9 | 3.2 | 2 |
| 10 | Dumbarton | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 | -9 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Edinburgh City Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.5
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2020 | Brechin | A | 1-5 (0-1) | P | O |
| 13.10.2020 | Alloa Athletic | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 10.10.2020 | Stenhousemuir | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 06.10.2020 | Livingston | H | 1-5 (0-3) | I | O |
| 02.05.2020 | Brechin | A | - | I | U |
| 25.04.2020 | Cowdenbeath | H | - | I | U |
| 18.04.2020 | Stirling Albion | A | - | I | U |
| 11.04.2020 | Elgin City | H | - | I | U |
| 04.04.2020 | Queen's Park | A | - | I | U |
| 28.03.2020 | Cove Rangers | H | - | I | U |
Cowdenbeath Gost
- Dao
- 0
- Primio
- 1.5
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2020 | Annan Athletic | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 13.10.2020 | Inverness CT | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.10.2020 | Heart Of Midlothian | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.10.2020 | East Fife | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2020 | Elgin City | H | - | I | U |
| 25.04.2020 | Edinburgh City | A | - | I | U |
| 18.04.2020 | Albion Rovers | A | - | I | U |
| 11.04.2020 | Queen's Park | H | - | I | U |
| 04.04.2020 | Stirling Albion | A | - | I | U |
| 28.03.2020 | Stenhousemuir | H | - | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2020 | League Two | Edinburgh City | - | Cowdenbeath | - | U |
| 29.02.2020 | League Two | Cowdenbeath | 1-1 (1-0) | Edinburgh City | N | U |
| 28.12.2019 | League Two | Edinburgh City | 2-0 (0-0) | Cowdenbeath | P | U |
| 05.10.2019 | League Two | Cowdenbeath | 1-0 (1-0) | Edinburgh City | I | U |
| 06.04.2019 | League Two | Cowdenbeath | 4-1 (2-0) | Edinburgh City | I | O |
| 23.02.2019 | League Two | Edinburgh City | 2-0 (2-0) | Cowdenbeath | P | U |
| 22.12.2018 | League Two | Cowdenbeath | 0-2 (0-1) | Edinburgh City | P | U |
| 29.09.2018 | League Two | Edinburgh City | 1-0 (0-0) | Cowdenbeath | P | U |
| 13.03.2018 | League Two | Edinburgh City | 1-1 (0-0) | Cowdenbeath | N | U |
| 06.01.2018 | League Two | Cowdenbeath | 0-2 (0-2) | Edinburgh City | P | U |
| 25.11.2017 | League Two | Edinburgh City | 0-0 (0-0) | Cowdenbeath | N | U |
| 12.08.2017 | League Two | Cowdenbeath | 1-0 (1-0) | Edinburgh City | I | U |
| 08.04.2017 | League Two | Edinburgh City | 1-1 (1-0) | Cowdenbeath | N | U |
| 28.02.2017 | League Two | Cowdenbeath | 1-2 (1-1) | Edinburgh City | P | O |
| 19.11.2016 | League Two | Edinburgh City | 1-1 (0-1) | Cowdenbeath | N | U |
| 20.08.2016 | League Two | Cowdenbeath | 2-0 (1-0) | Edinburgh City | I | U |