Celtic 3 - 0 Aberdeen — rezultat
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 4 | 12 | 2.5 | 21 |
| 2 | Rangers | 8 | 6 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2 | 19 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 8 | 5 | 1 | 2 | 19 | 8 | 11 | 3.4 | 16 |
| 4 | Dundee | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 2.4 | 13 |
| 5 | ST Johnstone | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 11 |
| 6 | Dundee Utd | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 11 |
| 7 | ST Mirren | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 10 |
| 8 | Aberdeen | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2 | 8 |
| 9 | Motherwell | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | 8 |
| 10 | Hibernian | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.5 | 7 |
| 11 | Falkirk | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 6 |
| 12 | Kilmarnock | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 18 | -11 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3.8 | 12 |
| 2 | Celtic | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| 3 | Rangers | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | Dundee | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 5 | ST Johnstone | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 6 | Dundee Utd | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 7 | Aberdeen | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 8 | ST Mirren | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 9 | Motherwell | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 10 | Falkirk | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 11 | Hibernian | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| 12 | Kilmarnock | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 12 |
| 2 | Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 10 |
| 3 | Dundee | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 4 | Dundee Utd | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 5 | Hibernian | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 6 | ST Mirren | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 7 | Heart Of Midlothian | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 8 | ST Johnstone | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 9 | Aberdeen | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 10 | Motherwell | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 11 | Kilmarnock | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 12 | Falkirk | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
Forma i statistika timova
Celtic Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Falkirk | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Lask Linz | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Lask Linz | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Dundee Utd | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 09.08.2026 | Kilmarnock | A | 1-5 (0-3) | P | O |
| 03.08.2026 | Dundee | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Dunfermline | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Heart Of Midlothian | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 13.05.2026 | Motherwell | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Rangers | H | 3-1 (1-1) | P | O |
Aberdeen Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Rangers | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Dundee | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Dundee | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Heart Of Midlothian | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 25.07.2026 | Kelty Hearts | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 22.07.2026 | Queen of the South | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 18.07.2026 | Queen's Park | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 14.07.2026 | Brora Rangers | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 17.05.2026 | Dundee | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 12.05.2026 | ST Mirren | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (51 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2026 | Premiership | Aberdeen | 1-2 (1-1) | Celtic | P | O |
| 21.12.2025 | Premiership | Celtic | 3-1 (1-0) | Aberdeen | P | O |
| 10.08.2025 | Premiership | Aberdeen | 0-2 (0-1) | Celtic | P | U |
| 24.05.2025 | FA Cup | Aberdeen | 1-1 (0-1) | Celtic | N | U |
| 14.05.2025 | Premiership | Aberdeen | 1-5 (1-2) | Celtic | P | O |
| 25.02.2025 | Premiership | Celtic | 5-1 (3-0) | Aberdeen | P | O |
| 04.12.2024 | Premiership | Aberdeen | 0-1 (0-0) | Celtic | P | U |
| 02.11.2024 | League Cup | Celtic | 6-0 (3-0) | Aberdeen | P | O |
| 19.10.2024 | Premiership | Celtic | 2-2 (2-0) | Aberdeen | N | O |
| 20.04.2024 | FA Cup | Aberdeen | 2-2 (1-1) | Celtic | N | O |
| 03.02.2024 | Premiership | Aberdeen | 1-1 (0-0) | Celtic | N | U |
| 12.11.2023 | Premiership | Celtic | 6-0 (2-0) | Aberdeen | P | O |
| 13.08.2023 | Premiership | Aberdeen | 1-3 (1-2) | Celtic | P | O |
| 27.05.2023 | Premiership | Celtic | 5-0 (2-0) | Aberdeen | P | O |
| 18.02.2023 | Premiership | Celtic | 4-0 (2-0) | Aberdeen | P | O |
| 17.12.2022 | Premiership | Aberdeen | 0-1 (0-0) | Celtic | P | U |
| 31.07.2022 | Premiership | Celtic | 2-0 (1-0) | Aberdeen | P | U |
| 09.02.2022 | Premiership | Aberdeen | 2-3 (0-2) | Celtic | P | O |
| 28.11.2021 | Premiership | Celtic | 2-1 (1-1) | Aberdeen | P | O |
| 03.10.2021 | Premiership | Aberdeen | 1-2 (0-1) | Celtic | P | O |
| 21.04.2021 | Premiership | Aberdeen | 1-1 (1-0) | Celtic | N | U |
| 27.02.2021 | Premiership | Celtic | 1-0 (1-0) | Aberdeen | P | U |
| 17.02.2021 | Premiership | Celtic | 1-0 (1-0) | Aberdeen | P | U |
| 01.11.2020 | FA Cup | Celtic | 2-0 (2-0) | Aberdeen | P | U |
| 25.10.2020 | Premiership | Aberdeen | 3-3 (1-0) | Celtic | N | O |
| 16.02.2020 | Premiership | Aberdeen | 1-2 (1-1) | Celtic | P | O |
| 21.12.2019 | Premiership | Celtic | 2-1 (1-1) | Aberdeen | P | O |
| 27.10.2019 | Premiership | Aberdeen | 0-4 (0-4) | Celtic | P | O |
| 04.05.2019 | Premiership | Aberdeen | 0-3 (0-1) | Celtic | P | O |
| 09.03.2019 | Premiership | Celtic | 0-0 (0-0) | Aberdeen | N | U |
| 26.12.2018 | Premiership | Aberdeen | 3-4 (1-1) | Celtic | P | O |
| 02.12.2018 | League Cup | Celtic | 1-0 (1-0) | Aberdeen | P | U |
| 29.09.2018 | Premiership | Celtic | 1-0 (0-0) | Aberdeen | P | U |
| 13.05.2018 | Premiership | Celtic | 0-1 (0-0) | Aberdeen | I | U |
| 25.02.2018 | Premiership | Aberdeen | 0-2 (0-1) | Celtic | P | U |
| 23.12.2017 | Premiership | Celtic | 3-0 (1-0) | Aberdeen | P | O |
| 25.10.2017 | Premiership | Aberdeen | 0-3 (0-2) | Celtic | P | O |
| 12.05.2017 | Premiership | Aberdeen | 1-3 (1-3) | Celtic | P | O |
| 01.02.2017 | Premiership | Celtic | 1-0 (0-0) | Aberdeen | P | U |
| 29.10.2016 | Premiership | Aberdeen | 0-1 (0-1) | Celtic | P | U |
| 27.08.2016 | Premiership | Celtic | 4-1 (2-1) | Aberdeen | P | O |
| 08.05.2016 | Premiership | Celtic | 3-2 (2-0) | Aberdeen | P | O |
| 03.02.2016 | Premiership | Aberdeen | 2-1 (2-0) | Celtic | I | O |
| 31.10.2015 | Premiership | Celtic | 3-1 (1-0) | Aberdeen | P | O |
| 12.09.2015 | Premiership | Aberdeen | 2-1 (0-1) | Celtic | I | O |
| 10.05.2015 | Premiership | Aberdeen | 0-1 (0-0) | Celtic | P | U |
| 01.03.2015 | Premiership | Celtic | 4-0 (1-0) | Aberdeen | P | O |
| 09.11.2014 | Premiership | Aberdeen | 1-2 (1-1) | Celtic | P | O |
| 13.09.2014 | Premiership | Celtic | 2-1 (1-0) | Aberdeen | P | O |
| 03.05.2014 | Premiership | Celtic | 5-2 (2-1) | Aberdeen | P | O |
| 25.02.2014 | Premiership | Aberdeen | 2-1 (2-0) | Celtic | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 95.3% | 94.8% | 94.6% | 94.3% | 93.2% |
| 1 | 1.24 1.6% | 1.24 1.6% | 1.24 3.1% | 1.25 0.0% | 1.26 3.3% | 1.25 1.6% | 1.22 0.8% |
| X | 6.05 2.4% | 6.05 2.4% | 6.40 4.9% | 6.60 13.8% | 6.15 9.6% | 6.00 0.0% | 6.45 15.2% |
| 2 | 10.50 9.9% | 10.50 9.9% | 11.50 15.0% | 9.70 21.3% | 9.95 11.2% | 10.70 13.2% | 10.20 19.3% |
| 0-2 | 2.85 1.8% | 2.85 1.8% | 3.00 1.7% | 3.05 7.0% | 3.15 9.5% | 2.90 2.7% | 3.10 10.7% |
| 3+ | 1.33 2.9% | 1.33 2.9% | 1.40 0.0% | 1.33 2.9% | 1.35 3.8% | 1.40 1.4% | 1.33 3.6% |
| 4+ | 1.93 2.0% | 1.93 2.0% | 2.00 2.4% | 1.85 5.1% | 1.91 7.3% | 2.05 2.5% | 1.88 6.0% |
| GG | 1.76 2.3% | 1.76 2.3% | 1.85 2.8% | 1.72 1.1% | 1.73 0.6% | 1.75 4.8% | 1.74 1.1% |
| NG | 1.96 3.0% | 1.96 3.0% | 1.95 2.5% | 2.00 1.5% | 2.08 1.0% | 2.00 4.8% | 2.00 3.1% |
| I2+ | 2.01 8.6% | 2.01 8.6% | 2.10 0.0% | 1.85 3.6% | 2.00 9.3% | 2.05 0.0% | 1.97 3.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice