Uporedi kvote: Falkirk - Kilmarnock
24.10.2026 14:00 • Skotska - Premiership
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | – | 91.7% | – | – | 88.6% |
| 1 | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | - | 1.82 0.0% | - | - | 1.76 0.0% |
| X | 3.80 0.0% | 3.80 0.0% | - | 3.65 1.4% | - | - | 3.40 0.0% |
| 2 | 3.98 0.0% | 3.98 0.0% | - | 3.75 0.0% | - | - | 3.75 0.0% |
| 0-2 | 2.06 0.0% | 2.06 0.0% | - | 2.05 0.0% | - | - | 2.00 0.0% |
| 3+ | 1.71 0.0% | 1.71 0.0% | - | 1.69 0.0% | - | - | 1.66 0.0% |
| 4+ | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% | - | 2.70 0.0% | - | - | 2.80 0.0% |
| GG | 1.64 0.0% | 1.64 0.0% | - | 1.65 0.0% | - | - | 1.64 0.0% |
| NG | 2.13 0.0% | 2.13 0.0% | - | 2.10 0.0% | - | - | 2.05 0.0% |
| I2+ | 2.40 0.0% | 2.40 0.0% | - | 2.45 0.0% | - | - | 2.55 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 4 | 12 | 2.5 | 21 |
| 2 | Rangers | 8 | 6 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2 | 19 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 8 | 5 | 1 | 2 | 19 | 8 | 11 | 3.4 | 16 |
| 4 | Dundee | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 2.4 | 13 |
| 5 | ST Johnstone | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 11 |
| 6 | Dundee Utd | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 11 |
| 7 | ST Mirren | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 10 |
| 8 | Aberdeen | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2 | 8 |
| 9 | Motherwell | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | 8 |
| 10 | Hibernian | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.5 | 7 |
| 11 | Falkirk | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 6 |
| 12 | Kilmarnock | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 18 | -11 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3.8 | 12 |
| 2 | Celtic | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| 3 | Rangers | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | Dundee | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 5 | ST Johnstone | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 6 | Dundee Utd | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 7 | Aberdeen | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 8 | ST Mirren | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 9 | Motherwell | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 10 | Falkirk | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 11 | Hibernian | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| 12 | Kilmarnock | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 12 |
| 2 | Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 10 |
| 3 | Dundee | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 4 | Dundee Utd | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 5 | Hibernian | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 6 | ST Mirren | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 7 | Heart Of Midlothian | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 8 | ST Johnstone | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 9 | Aberdeen | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 10 | Motherwell | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 11 | Kilmarnock | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 12 | Falkirk | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
Forma i statistika timova
Falkirk Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Hibernian | A | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | Dundee | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | ST Johnstone | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.09.2026 | Heart Of Midlothian | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Dundee Utd | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.09.2026 | Rangers | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Celtic | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 09.08.2026 | Motherwell | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.08.2026 | ST Mirren | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.07.2026 | Stranraer | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Kilmarnock Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Motherwell | H | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | Rangers | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Heart Of Midlothian | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.09.2026 | Hibernian | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Aberdeen | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Aberdeen | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | ST Mirren | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Dundee Utd | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 14.08.2026 | Ayr Utd | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Celtic | H | 1-5 (0-3) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Premiership | Falkirk | 5-1 (3-1) | Kilmarnock | P | O |
| 20.12.2025 | Premiership | Kilmarnock | 0-1 (0-0) | Falkirk | P | U |
| 01.11.2025 | Premiership | Falkirk | 3-1 (3-0) | Kilmarnock | P | O |
| 04.09.2021 | Challenge Cup | Kilmarnock | 3-1 (1-1) | Falkirk | I | O |
| 06.10.2020 | League Cup | Falkirk | 3-0 | Kilmarnock | P | O |