Boleraz 1 - 1 Namestovo — rezultat
Forma i statistika timova
Boleraz Domaćin
- Dao
- 1.5
- Primio
- 1.2
- GG
- 75%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Soporna | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 19.08.2026 | Trebatice | A | - | I | U |
| 27.08.2025 | Nove Zamky | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 27.07.2025 | Horna Krupa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2024 | Slovan Duslo Sala | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 28.07.2024 | Horna Krupa | A | 0-5 (0-1) | P | O |
| 27.09.2023 | Belusa | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 22.08.2023 | Puchov | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 30.07.2023 | Druzstevnik Rybky | A | 0-7 (0-4) | P | O |
| 24.08.2022 | Spartak Trnava | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Namestovo Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | MFK Bytca | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Visnove | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 15.10.2025 | Nitra | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 30.09.2025 | Povazska Bystrica | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 30.09.2025 | Povazska Bystrica | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 20.08.2025 | Javornik Makov | A | 0-6 (0-4) | P | O |
| 24.09.2024 | Zilina | H | 0-5 (0-2) | I | O |
| 28.08.2024 | Slovan Bystricka | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 07.08.2024 | Teplicka nad Vahom | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2023 | Sokol Zubrohlava | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 90.0% | 89.7% | 90.3% | 90.0% | 90.2% |
| 1 | 5.03 39.0% | 5.03 39.0% | 4.85 8.5% | 4.90 0.0% | 4.78 9.0% | 4.50 5.3% | 4.85 9.3% |
| X | 4.80 14.3% | 4.80 14.3% | 4.20 3.0% | 4.25 9.6% | 3.88 3.2% | 4.50 10.0% | 4.33 2.7% |
| 2 | 1.43 15.3% | 1.43 15.3% | 1.50 3.4% | 1.48 3.5% | 1.56 4.7% | 1.50 4.9% | 1.49 4.2% |
| 0-2 | 2.52 6.7% | 2.52 6.7% | 2.50 0.0% | 2.47 0.0% | - | 2.30 1.3% | 2.50 2.0% |
| 3+ | 1.41 3.7% | 1.41 3.7% | 1.42 0.0% | 1.45 0.0% | - | 1.48 0.7% | 1.45 0.7% |
| 4+ | 2.18 8.5% | 2.18 8.5% | 2.15 0.0% | 2.17 0.0% | 2.20 1.4% | 2.20 0.0% | 2.20 0.9% |
| GG | 1.56 7.7% | 1.56 7.7% | 1.53 1.3% | 1.59 3.0% | 1.53 1.9% | 1.65 3.8% | 1.55 1.9% |
| NG | 2.25 10.8% | 2.25 10.8% | 2.25 2.3% | 2.22 4.7% | 2.29 2.7% | 2.05 4.7% | 2.25 2.3% |
| I2+ | 2.04 4.1% | 2.04 4.1% | 2.15 1.4% | - | 2.17 0.9% | 2.20 0.0% | 2.18 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice