Lokomotiva Kosice 0 - 1 AS Trencin — rezultat
14.10.2026 12:30 • Slovacka - Kup
Forma i statistika timova
Lokomotiva Kosice Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Slavia TU Kosice | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 19.08.2026 | Cana | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 24.09.2025 | Stara Lubovna | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 03.09.2025 | Geca | A | 2-4 (2-0) | P | O |
| 16.10.2024 | Spartak Myjava | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 25.09.2024 | Nacina Ves | A | 1-5 (0-1) | P | O |
| 28.08.2024 | Roznava | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 07.08.2024 | Maraton Sena | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 27.09.2023 | Slavoj Trebisov | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 23.08.2023 | Slavia TU Kosice | H | 1-1 (0-1) | N | U |
AS Trencin Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Dukla Banska Bystrica | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.09.2026 | Zilina | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 12.09.2026 | Dunajska Streda | H | 1-4 (0-3) | I | O |
| 05.09.2026 | Zemplin Michalovce | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 02.09.2026 | Tatran Krasno | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 29.08.2026 | Ruzomberok | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Spartak Trnava | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Jednota Banova | A | 0-6 (0-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Podbrezova | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Slovan Bratislava | H | - | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 90.2% | 89.8% | 90.1% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 6.60 10.0% | 6.60 10.0% | 6.10 10.9% | 5.35 7.0% | 6.10 10.9% | 5.70 18.8% | 6.05 11.0% |
| X | 4.25 19.8% | 4.25 19.8% | 4.55 4.6% | 4.40 3.5% | 4.52 4.1% | 4.25 0.0% | 4.80 4.3% |
| 2 | 1.39 8.6% | 1.39 8.6% | 1.38 2.8% | 1.43 3.4% | 1.38 3.5% | 1.43 4.7% | 1.36 3.5% |
| 0-2 | 2.24 11.1% | 2.24 11.1% | 2.50 0.0% | 2.32 3.3% | - | 2.20 2.2% | 2.55 2.0% |
| 3+ | 1.52 7.8% | 1.52 7.8% | 1.42 0.0% | 1.51 2.7% | - | 1.53 2.0% | 1.45 0.0% |
| 4+ | 2.31 8.5% | 2.31 8.5% | 2.15 0.0% | 2.30 2.2% | 2.19 0.5% | 2.35 4.4% | 2.18 0.9% |
| GG | 1.70 0.6% | 1.70 0.6% | 1.63 3.2% | 1.69 3.7% | 1.65 3.1% | 1.66 3.1% | 1.65 3.1% |
| NG | 2.01 1.0% | 2.01 1.0% | 2.05 3.3% | 2.05 4.7% | 2.09 3.2% | 2.05 4.7% | 2.08 3.3% |
| I2+ | 2.17 6.4% | 2.17 6.4% | 2.15 0.0% | - | 2.16 0.5% | 2.30 2.2% | 2.18 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice