Povazska Bystrica 0 - 2 FK Kosice — rezultat
14.10.2026 12:30 • Slovacka - Kup
Forma i statistika timova
Povazska Bystrica Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Tatran Presov | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 03.10.2026 | Galanta | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 26.09.2026 | MFK Bytca | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Zilina II | A | 4-2 (3-2) | I | O |
| 12.09.2026 | Humenne | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Banik Lehota p.Vtacnikom | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 02.09.2026 | Oravske Vesele | A | 2-3 (0-0) | P | O |
| 30.08.2026 | Slovan Bratislava II | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 22.08.2026 | Samorin | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Oravan | A | 0-2 (0-1) | P | U |
FK Kosice Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Komarno | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.09.2026 | Ruzomberok | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Spartak Trnava | A | 5-2 (2-1) | I | O |
| 06.09.2026 | Dukla Banska Bystrica | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 02.09.2026 | Harichovce | A | 0-7 (0-4) | P | O |
| 29.08.2026 | Podbrezova | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Slovan Bratislava | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 19.08.2026 | Raslavice | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 15.08.2026 | Skalica | A | 2-4 (0-4) | P | O |
| 09.08.2026 | Dunajska Streda | H | - | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2022 | 2. liga | FK Kosice | 3-0 (0-0) | Povazska Bystrica | I | O |
| 16.07.2022 | 2. liga | Povazska Bystrica | 3-1 (2-0) | FK Kosice | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 89.6% | 89.9% | 90.0% | 90.0% | 89.9% |
| 1 | 3.96 23.0% | 3.96 23.0% | 3.90 27.9% | 4.00 27.0% | 3.90 27.0% | 3.90 20.0% | 3.90 27.9% |
| X | 3.82 2.7% | 3.82 2.7% | 3.95 5.3% | 3.85 6.9% | 3.96 5.0% | 3.85 14.9% | 3.95 5.3% |
| 2 | 1.69 11.1% | 1.69 11.1% | 1.65 14.5% | 1.66 14.9% | 1.66 14.0% | 1.68 15.2% | 1.66 14.0% |
| 0-2 | 2.52 5.3% | 2.52 5.3% | 2.60 2.0% | 2.45 0.0% | - | 2.38 2.1% | 2.62 0.8% |
| 3+ | 1.41 2.9% | 1.41 2.9% | 1.40 0.0% | 1.46 0.0% | - | 1.45 1.4% | 1.41 1.4% |
| 4+ | 2.08 4.5% | 2.08 4.5% | 2.10 0.9% | 2.12 0.0% | 2.11 1.4% | 2.15 2.3% | 2.10 2.3% |
| GG | 1.43 4.4% | 1.43 4.4% | 1.42 1.4% | 1.49 3.5% | 1.44 2.1% | 1.49 4.9% | 1.45 2.1% |
| NG | 2.59 7.8% | 2.59 7.8% | 2.50 3.8% | 2.45 5.8% | 2.53 3.8% | 2.40 7.7% | 2.55 2.7% |
| I2+ | 2.10 2.9% | 2.10 2.9% | 2.10 0.9% | - | 2.11 0.9% | 2.15 2.3% | 2.12 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice